452 línia
El Risco→La Caleta De Adeje
Titsa
Titsa 452 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 452 bus (El Risco→La Caleta De Adeje) té 28 parades, surt de El Risco i acaba a La Caleta De Adeje.
Tria qualsevol entre les 452 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: El Risco→La Caleta De Adeje (28 parades)
El Risco
Abona San Isidro
Ermita De San Isidro
Atxoña
San Isidro (T)
Los Cardones
Enlace Aeropuerto
Las Chafiras (T)
Parque De La Reina
Guaza
Los Cristianos (T)
El Camisón (T)
Zentral Center
Columbus
Los Geranios
Magma
Estación Costa Adeje (T)
San Eugenio
Laguna Park
Ernesto Sartí
Fañabé Plaza
Isla Bonita
El Duque
Bahia Del Duque
Arecas
La Enramada
Las Gaviotas
La Caleta De Adeje
Preguntes i respostes freqüents de 452
A quina hora comença a funcionar 452 bus?
452 bus comença a funcionar a les 05:45 els diumenge, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 452 bus?
452 bus deixa d'operar a les 05:45 els diumenge.
A quina hora arriba 452 bus?
Quan arriba la El Risco→La Caleta De Adeje Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de El Risco→La Caleta De Adeje Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 452 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 452 bus parada més propera.
452 bus horari
452 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 05:50 - 20:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 05:50 - 20:00 | 40 - 65 |
dt. | 05:50 - 20:00 | 40 - 65 |
dc. | 05:50 - 20:00 | 40 - 65 |
dj. | 05:50 - 20:00 | 40 - 65 |
dv. | 05:50 - 20:00 | 40 - 65 |
ds. | 05:45 - 20:00 | 45 - 65 |
dg. | 05:45 | Sortida Única |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 452 (des de El Risco), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 452 (El Risco→La Caleta De Adeje) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
452 línia bus tarifa
Titsa 452 (El Risco→La Caleta De Adeje) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
452 (Titsa)
La primera parada de la ruta 452 bus és El Risco i la darrera parada és La Caleta De Adeje. 452 (El Risco→La Caleta De Adeje) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 452 té 28 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 53 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 452 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 452 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 452 en temps real Bus
Monitora la línia 452 (El Risco→La Caleta De Adeje) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 452 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a Tramvia o Bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 452, a Tenerife
452 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 14 - SANTA CRUZ -> LA LAGUNA(POR LA CUESTA)/ Horaris
- 103 - SANTA CRUZ -> PUERTO DE LA CRUZ(POR EL BOTÁNICO)/ Horaris
- 939 - TACO - EL SOBRADILLO - LLANO DEL MORO/ Horaris
- 493 - GUIA DE ISORA -> A. LOS GIGANTES-POR ALCALÁ/ Horaris
- 382 - PLAZA REYES CATÓLICOS- Bº SAN ANTONIO-POR PLAZA DEL CHARCO Y MERCADO/ Horaris
- 102 - SANTA CRUZ -> PUERTO DE LA CRUZ(POR LAS ARENAS)/ Horaris
- 26 - SANTA CRUZ-> LA LAGUNA (POR BARRIO LA SALUD Y FINCA ESPAÑA)/ Horaris
- 106 - SANTA CRUZ -> ICOD DE LOS VINOS(express)/ Horaris
- 934 - CIRCULAR INTERCAMBIADOR - TACO - STA. MARIA DEL MAR - AÑAZA - INTERCAMBIADOR/ Horaris
- 408 - GRANADILLA -> SAN ISIDRO -> EL MÉDANO/ Horaris
- 55 - LA LAGUNA -> BCO.GRANDE- POR GENETO/ Horaris
- 353 - CIRCUNVALACIÓN CIRCUNVALACIÓN REALEJOS -> OROTAVA/ Horaris
- 411 - GRANADILLA ->SAN ISIDRO -> EL MÉDANO-> MONTAÑA PELADA/ Horaris
- 410 - IES GRANADILLA ->SAN ISIDRO -> EL MÉDANO-> LOS ABRIGOS/ Horaris
- 909 - INTERCAMBIADOR -> BARRIO DE LA ALEGRÍA/ Horaris
- 127 - GÜIMAR -> CANDELARIA -> BCO.HONDO -> IGUESTE -> ARAYA -> GÜIMAR/ Horaris
- 418 - ESTACIÓN COSTA ADEJE-LOS CRISTIANOS-VALLE SAN LORENZO/ Horaris
- 467 - COSTA ADEJE -> LAS GALLETAS ->POR LOS CRISTIANOS/ Horaris
- 424 - LOS CRISTIANOS -> EL DUQUE/ Horaris
- 376 - LAS DEHESAS-PLAYA DE EL RINCÓN-LAS DEHESAS/ Horaris