121 línia
Candelaria (T)→Güímar
Titsa
Titsa 121 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 121 bus (Candelaria (T)→Güímar) té 39 parades, surt de Candelaria (T) i acaba a Güímar.
Tria qualsevol entre les 121 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Candelaria (T)→Güímar (39 parades)
Candelaria (T)
Colegio Principe Felipe (T)
Barranco Samarines
Litografía
Playa De La Viuda
Risco Tierra
La Restinga
El Socorro
Mamuni Sedikh
Polígono De Güímar
El Volcán
El Carretón
La Hidalga (T)
Barranco De La Madre
Luis Otazo Marrero
Borrega
Curva Del Parque
Belisario García Siluto
Artesanía
Calle Güímar
Luis Braille
Madrid
Estacion De Arafo (T)
Arafo
Rafael Clavijo
Cruce De Los Loros
Calle Güímar
El Carmen
Costa Rica
Camp Reina Sofía
Chogo
Fátima
Pirámides
Chacona
Piramides De Güimar
Ies De Güímar
Pirámides
Beltrán De Liz
Güímar
Preguntes i respostes freqüents de 121
A quina hora comença a funcionar 121 bus?
121 bus comença a funcionar a les 07:05 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 121 bus?
121 bus deixa d'operar a les 21:00 els diumenge, dissabte.
A quina hora arriba 121 bus?
Quan arriba la Candelaria (T)→Güímar Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Candelaria (T)→Güímar Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 121 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 121 bus parada més propera.
121 bus horari
121 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 07:05 - 22:50
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:05 - 22:50 | 45 - 90 |
dt. | 07:05 - 22:50 | 45 - 90 |
dc. | 07:05 - 22:50 | 45 - 90 |
dj. | 07:05 - 22:50 | 45 - 90 |
dv. | 07:05 - 22:50 | 45 - 90 |
ds. | 09:50 - 21:00 | 90 - 270 |
dg. | 09:50 - 21:00 | 90 - 270 |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 121 (des de Candelaria (T)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 121 (Candelaria (T)→Güímar) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
121 línia bus tarifa
Titsa 121 (Candelaria (T)→Güímar) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
121 (Titsa)
La primera parada de la ruta 121 bus és Candelaria (T) i la darrera parada és Güímar. 121 (Candelaria (T)→Güímar) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 121 té 39 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 36 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 121 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 121 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 121 en temps real Bus
Monitora la línia 121 (Candelaria (T)→Güímar) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 121 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a Tramvia o Bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 121, a Tenerife
121 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 34 - EL TABLADO -> GRANADILLA DE ABONA POR FASNIA Y ARICO/ Horaris
- 201 - INTERCAMBIADOR -> LA VERDELLADA -> INTERCAMBIADOR/ Horaris
- 103 - SANTA CRUZ -> PUERTO DE LA CRUZ(POR EL BOTÁNICO)/ Horaris
- 348 - PTO. CRUZ<->EL PORTILLO<->CAÑADAS DEL TEIDE/ Horaris
- 232 - SANTA CRUZ -> EL CARDONAL-LA GALLEGA/ Horaris
- 910 - INTERCAMBIADOR -> SAN ANDRÉS->PLAYA DE LAS TERESITAS/ Horaris
- 354 - REALEJOS -> ICOD DE LOS VINOS ->POR LA GUANCHA/ Horaris
- 101 - LA LAGUNA -> LA OROTAVA(POR CTRA.GENENERAL)/ Horaris
- 11 - LA LAGUNA -> EL SAUZAL- POR C/EL CALVARIO DE TACORONTE/ Horaris
- 417 - COSTA ADEJE -> GUÍA DE ISORA/ Horaris
- 416 - GRANADILLA -> LOS CRISTIANOS/ Horaris
- 270 - INTERCAMBIADOR - LAS MERCEDES (POR LAS CANTERAS)/ Horaris
- 917 - INTERCAMBIADOR -> VALLESECO(LA QUEBRADA)/ Horaris
- 362 - ICOD DE LOS VINOS -> PLAYA SAN MARCOS/ Horaris
- 21 - TACORONTE ->STA. CATALINA-> PLAYA MESA DEL MAR/ Horaris
- 20 - SANTA CRUZ - AEROPUERTO NORTE/ Horaris
- 369 - BUENAVISTA - PUNTA DE TENO/ Horaris
- 36 - GÜIMAR -> GRANADILLA DE ABONA POR TF1 Y LOS ROQUES/ Horaris
- 203 - INT. -> S. LÁZARO-> TORNERO-> GAVIAS-> SAN BENITO-> TRINIDAD-> INT./ Horaris
- 206 - INT.- LA VERDELLADA- PLAZA DEL CRISTO- RANCHO GRANDE- SAN BENITO- INT.