136 línia
Pacifico - Madrid Sur
EMT
EMT 136 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 136 bus (Pacifico) té 19 parades, surt de Madrid Sur i acaba a Pacífico.
Tria qualsevol entre les 136 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Pacifico (19 parades)
Madrid Sur
Puerto Balbarán - Felipe De Diego
Palomeras Bajas - Mogambo
Pablo Neruda - Santos Inocentes
Pablo Neruda - Cenicienta
Pablo Neruda - Buenos Aires
Buenos Aires - Pablo Neruda
Buenos Aires - Pedro Laborde
Buenos Aires - Palomeras
Buenos Aires - Arroyo Del Olivar
Buenos Aires
Portazgo - Estadio De Vallecas
Avenida De La Albufera - Sierra Del Cadí
Nueva Numancia
Junta Municipal Puente De Vallecas
Puente De Vallecas
Ciudad De Barcelona - Seco
Pacífico
Pacífico
Preguntes i respostes freqüents de 136
A quina hora comença a funcionar 136 bus?
136 bus comença a funcionar a les 05:40 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 136 bus?
136 bus deixa d'operar a les 23:27 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 136 bus?
Quan arriba la Pacifico - Madrid Sur bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Pacifico - Madrid Sur bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 136 (Pacifico) bus?
La tarifa de Pacifico - Madrid Sur (Pacifico) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un 136 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 136 bus parada més propera.
136 bus horari
136 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 05:40 - 23:27
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 05:40 - 23:27 | 12 - 15 |
dt. | 05:40 - 23:27 | 12 - 15 |
dc. | 05:40 - 23:27 | 12 - 15 |
dj. | 05:40 - 23:27 | 12 - 15 |
dv. | 05:40 - 23:27 | 12 - 15 |
ds. | 05:40 - 23:27 | 13 - 22 |
dg. | 07:00 - 23:27 | 17 - 22 |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 136 (des de Madrid Sur), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 136 (Pacifico) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
136 línia bus tarifa
EMT 136 (Pacifico) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de EMT, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
136 (EMT)
La primera parada de la ruta 136 bus és Madrid Sur i la darrera parada és Pacífico. 136 (Pacifico) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 136 té 19 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 28 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 136 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 136 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 136 en temps real bus
Monitora la línia 136 (Pacifico) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 136 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 136, a Madrid
136 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 28 - Puerta de Alcala - Barrio de Canillejas/ Horaris
- 71 - Plaza de Manuel Becerra - Puerta de Arganda/ Horaris
- 82 - Moncloa - Pitis/ Horaris
- 143 - Plaza de Manuel Becerra - Villa de Vallecas/ Horaris
- 10 - Plaza de Cibeles - Palomeras/ Horaris
- 49 - Plaza de Castilla - Pitis/ Horaris
- T41 - Villaverde Alto - Poligono Industrial la Resina/ Horaris
- H - Aluche - Campus de Somosaguas/ Horaris
- 140 - Pavones - Canillejas/ Horaris
- 35 - Plaza Mayor - Carabanchel Alto/ Horaris
- 61 - Moncloa - Narvaez/ Horaris
- SE704 - Plaza de Castilla - Cementerio de Fuencarral/ Horaris
- 116 - Glorieta de Embajadores - Villaverde Cruce/ Horaris
- 37 - Glorieta de Cuatro Caminos - Puente de Vallecas/ Horaris
- 138 - Plaza de Cristo Rey - Colonia San Ignacio de Loyola/ Horaris
- N24 - Plaza de Cibeles - las Tablas/ Horaris
- 70 - Plaza de Castilla - Alsacia/ Horaris
- 75 - Plaza del Callao - Colonia Manzanares/ Horaris
- 86 - Estacion de Atocha - Villaverde Alto/ Horaris
- 36 - Atocha - Campamento/ Horaris