15 línia
Santa Cruz - Parque de San Lázaro
Urbanos de Ourense
Urbanos de Ourense 15 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 15 bus (Parque San Lazaro) té 27 parades, surt de Santa Cruz i acaba a Parque San Lazaro.
Tria qualsevol entre les 15 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Parque San Lazaro (27 parades)
Santa Cruz
Estrada de Vigo (Santa Cruz) Nº 25
Estrada de Vigo (Santa Cruz) Cruzamento Sistis
Estrada de Vigo (Santa Cruz) Nº 3
Cruzamento Pazo Ramiras
Estrada Ourense Cruzamento Sistis
Untes-1
Untes-2
Untes-3
Fondo de Barrio
Barrio
Poligono Quintela
Estrada de Vigo Nº 69
Travesia Via Vella Nº 119
Travesia Via Vella-1
Travesia Via Vella-2
Travesia Via Vella-3
Rua do Balneario
Torres O Pino
Eulogio Gomez Franqueira
Estacion Intermodal
Caldas
12 de Octubre
Vicente Risco
Ponte Nova
Curros Enriquez
Parque San Lazaro
Preguntes i respostes freqüents de 15
A quina hora comença a funcionar 15 bus?
15 bus comença a funcionar a les 07:10 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 15 bus?
15 bus deixa d'operar a les 22:20 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 15 bus?
Quan arriba la Santa Cruz - Parque de San Lázaro bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Santa Cruz - Parque de San Lázaro bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 15 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 15 bus parada més propera.
15 bus horari
15 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 07:10 - 22:20
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:10 - 22:20 | 35 |
dt. | 07:10 - 22:20 | 35 |
dc. | 07:10 - 22:20 | 35 |
dj. | 07:10 - 22:20 | 35 |
dv. | 07:10 - 22:20 | 35 |
ds. | 22:30 | Sortida Única |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Urbanos de Ourense bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 15 (des de Santa Cruz), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 15 (Parque San Lazaro) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Urbanos de Ourense.
15 línia bus tarifa
Urbanos de Ourense 15 (Parque San Lazaro) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Urbanos de Ourense, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Urbanos de Ourense.
15 (Urbanos de Ourense)
La primera parada de la ruta 15 bus és Santa Cruz i la darrera parada és Parque San Lazaro. 15 (Parque San Lazaro) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 15 té 27 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 25 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Urbanos de Ourense rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el 15 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 15 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 15 en temps real bus
Monitora la línia 15 (Parque San Lazaro) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 15 bus o una aplicació de seguiment Urbanos de Ourense bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Urbanos de Ourense o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Urbanos de Ourense i qualsevol bus, inclosa la línia 15, a Vigo
15 - Indicacions alternatives
Línies de Urbanos de Ourense a Vigo
- 20 - Vinteún - Parque de San Lázaro - Campus Universitario/ Horaris
- C17 - Fechos - Fonsillón - Rabo de Galo - Mende/ Horaris
- 22 - Cudeiro - Rairo/ Horaris
- 7 - Covadonga - Valenzá/ Horaris
- 5 - Reza - Ceboliño/ Horaris
- 1 - Seixalbo - Eirasvedras / Quintela / Santa Cruz/ Horaris
- 6B - Estación de Autobuses Antiga - Couto - Residencia/ Horaris
- 27 - Polvorín - Velle (Cemiterio)/ Horaris
- 2 - Seixalbo - Cudeiro/ Horaris
- 25B - Moucho Bus: Estación de Autobuses (antiga) - Residencia/ Horaris
- 33 - Quintela - Cumial/ Horaris
- 21 - 6º Instituto - Peliquín - Avda. Portugal - Residencia/ Horaris
- 13A - Palmés - Residencia/ Horaris
- 12 - Estación de Autobuses Antiga - Pazo dos Deportes - Expourense/ Horaris
- 11A - Santa Mariña - Oira/ Horaris
- 6A - Estación de Autobuses Antiga - Residencia/ Horaris
- 3 - Rairo - Quintela/ Horaris
- 11B - Vinteún - Cuartel/ Horaris
- 212 - Servizo Especial Cemiterios/ Horaris