16 línia
Plaza Remedios
S.M.T.U. SANTANDER (TUS)
S.M.T.U. SANTANDER (TUS) 16 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 16 bus (Plaza Remedios) és una línia circular amb 23 parades que surten de Plaza De Los Remedios.
Tria qualsevol entre les 16 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Plaza Remedios (23 parades)
Plaza De Los Remedios
Cuesta La Atalaya 2
Cuesta La Atalaya 32
Maria Cristina
Los Salesianos
General Davila 208
Via Cornelia
Juan 23 Numero 2
Calle Cervantes 29
Calle Del Monte 12
Calle El Monte 30
General Davila 89
General Davila 87
General Davila 77
Los Salesianos
Prado San Roque
General Davila 41
Santa Clotilde
Francisco Palazuelos 13
Valliciergo 7
Santa Lucia 1
Guevara 21
Plaza De Los Remedios
Preguntes i respostes freqüents de 16
A quina hora comença a funcionar 16 bus?
16 bus comença a funcionar a les 07:50 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 16 bus?
16 bus deixa d'operar a les 21:30 els dissabte.
A quina hora arriba 16 bus?
Quan arriba la Plaza Remedios bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Plaza Remedios bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 16 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 16 bus parada més propera.
16 bus horari
16 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 07:50 - 22:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:50 - 22:00 | 15 - 30 |
dt. | 07:50 - 22:00 | 15 - 30 |
dc. | 07:50 - 22:00 | 15 - 30 |
dj. | 07:50 - 22:00 | 15 - 30 |
dv. | 07:50 - 22:00 | 15 - 30 |
ds. | 08:20 - 21:30 | 28 - 45 |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
S.M.T.U. SANTANDER (TUS) bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 16 (des de Plaza De Los Remedios), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 16 (Plaza Remedios) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació S.M.T.U. SANTANDER (TUS).
16 línia bus tarifa
S.M.T.U. SANTANDER (TUS) 16 (Plaza Remedios) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre S.M.T.U. SANTANDER (TUS), els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de S.M.T.U. SANTANDER (TUS).
16 (S.M.T.U. SANTANDER (TUS))
La primera parada de la ruta 16 bus és Plaza De Los Remedios i la darrera parada és Plaza De Los Remedios. 16 (Plaza Remedios) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 16 té 23 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 30 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona S.M.T.U. SANTANDER (TUS) rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Santander i t'ajuda a trobar el 16 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 16 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 16 en temps real bus
Monitora la línia 16 (Plaza Remedios) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 16 bus o una aplicació de seguiment S.M.T.U. SANTANDER (TUS) bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a S.M.T.U. SANTANDER (TUS) o com a planificador de viatges per a bus o tren per planificar la teva ruta per Santander. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a S.M.T.U. SANTANDER (TUS) i qualsevol bus, inclosa la línia 16, a Santander
Línies de S.M.T.U. SANTANDER (TUS) a Santander
- 13 - LLUJA-CUETO/ Horaris
- 11 - AVDA.VALDECILLA-PZA.ITALIA/ Horaris
- 6C1 - COMPLEJO C1/ Horaris
- 14 - ESTACIONES/ Horaris
- 7C2 - LUIS QUINTANILLA C2/ Horaris
- 5C1 - MIRANDA/PLZ. ITALIA C1/ Horaris
- 4 - B.PESQUERO-INT.SARDINERO/UNI/ Horaris
- E3 - SE MIRANDA-INSTITUTOS/ Horaris
- SE - VALDECILLA-C.S.MONTAÑA/ Horaris
- N1 - CORBAN-G. ATECA por Valdenoja/ Horaris
- 5C2 - MIRANDA/PLZ. ITALIA C2/ Horaris
- E31 - ALISAL-INT.SARDINERO/ Horaris
- E2 - S.E. INTERMODAL/ Horaris
- 7C1 - LUIS QUINTANILLA C1/ Horaris
- E1 - INT.VALDECILLA- INT.SARDINERO/ Horaris
- 15 - ESTACIONES-CAMPING/ Horaris
- 17 - PZA.ESTACIONES-CORBAN/CIRIEGO/ Horaris
- 3 - OJAIZ-SARDINERO/UNI/P.PEREDA/ Horaris
- LC - INT.VALDECILLA-INT SARDINERO/ Horaris
- 12 - CARREFOUR/ Horaris