17 línia
Plaza Mayor - Colonia Parque de Europa
EMT
EMT 17 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 17 bus (Parque Europa) té 36 parades, surt de Plaza Mayor i acaba a Parque Europa.
Tria qualsevol entre les 17 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Parque Europa (36 parades)
Plaza Mayor
La Latina
Toledo - Humilladero
Toledo - La Paloma
Puerta De Toledo
Imperial - Pontones
Puente San Isidro - Pontones
Puente San Isidro - Ermita Del Santo
Vía Carpetana - Caramuel
Polideportivo Gallur
Vía Carpetana - Centro De Salud
Vía Carpetana - La Campana
Metro Vía Carpetana
Vía Carpetana - Laguna
Vía Carpetana - Casimiro Escudero
Carabanchel - Hospital Militar
Guabairo
Fátima - Nuestra Señora De La Luz
Metro Eugenia De Montijo
Nuestra Señora De La Luz
Ocaña
Ocaña - Diamante
Ocaña - Camarena
Ocaña - Intercambiador De Aluche
Intercambiador De Aluche
Junta Municipal Latina
Rafael Finat - Avenida De Las Águilas
Rafael Finat - Valle Inclán
Rafael Finat - José De Cadalso
Blas Cabrera - Rafael Finat
Blas Cabrera - Oliva De Plasencia
Blas Cabrera - Avenida De Las Águilas
Las Águilas
Fuente Del Tiro - Fuente De Lima
Fuente Del Tiro - Paseo De Extremadura
Parque Europa
Preguntes i respostes freqüents de 17
A quina hora comença a funcionar 17 bus?
17 bus comença a funcionar a les 05:55 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 17 bus?
17 bus deixa d'operar a les 23:30 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 17 bus?
Quan arriba la Plaza Mayor - Colonia Parque de Europa Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Plaza Mayor - Colonia Parque de Europa Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 17 (Parque Europa) bus?
La tarifa de Plaza Mayor - Colonia Parque de Europa (Parque Europa) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un 17 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 17 bus parada més propera.
17 bus horari
17 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 05:55 - 23:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 05:55 - 23:30 | 8 - 12 |
dt. | 05:55 - 23:30 | 8 - 12 |
dc. | 05:55 - 23:30 | 8 - 12 |
dj. | 05:55 - 23:30 | 8 - 12 |
dv. | 05:55 - 23:30 | 8 - 12 |
ds. | 05:55 - 23:30 | 10 - 15 |
dg. | 07:30 - 23:30 | 10 - 15 |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 17 (des de Plaza Mayor), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 17 (Parque Europa) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
17 línia bus tarifa
EMT 17 (Parque Europa) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de EMT, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
17 (EMT)
La primera parada de la ruta 17 bus és Plaza Mayor i la darrera parada és Parque Europa. 17 (Parque Europa) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 17 té 36 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 53 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 17 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 17 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 17 en temps real Bus
Monitora la línia 17 (Parque Europa) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 17 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Tren o Bus per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 17, a Madrid
17 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 62 - Plaza de Cristo Rey - los Puertos/ Horaris
- 210 - Diego de Leon - la Elipa/ Horaris
- 35 - Plaza Mayor - Carabanchel Alto/ Horaris
- 172SF - Mar de Cristal - las Tablas/ Horaris
- 170 - Arroyo del Fresno - Sanchinarro/ Horaris
- 143 - Plaza de Manuel Becerra - Villa de Vallecas/ Horaris
- 79 - Plaza de Legazpi - Villaverde Alto/ Horaris
- 175 - Plaza de Castilla - las Tablas Norte/ Horaris
- N17 - Plaza de Cibeles - Carabanchel Alto/ Horaris
- 147 - Plaza del Callao - Barrio del Pilar/ Horaris
- 58 - Puente Vallecas - Barrio de Santa Eugenia/ Horaris
- 120 - Plaza de Lima - Hortaleza/ Horaris
- 114 - Avenida de America - Barrio del Aeropuerto/ Horaris
- N16 - Plaza de Cibeles - Avenida de la Peseta/ Horaris
- 67 - Plaza de Castilla - Barrio de Peñagrande/ Horaris
- 41 - Atocha - Colonia Manzanares/ Horaris
- 112 - Mar de Cristal - Barrio del Aeropuerto/ Horaris
- H - Aluche - Campus de Somosaguas/ Horaris
- 83 - Moncloa - Barrio de la Paz/ Horaris
- 72 - Diego de Leon - Hortaleza/ Horaris