17 línia
S. Badia - A Guía
Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo
Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo 17 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 17 bus (S. Badia - A Guía) té 57 parades, surt de Rúa de Manuel Cominges 22 i acaba a Rúa do Doutor Corbal 149.
Tria qualsevol entre les 17 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: S. Badia - A Guía (57 parades)
Rúa de Manuel Cominges 22
Rúa de Manuel Cominges 64
Rúa de Manuel Cominges 80
Rúa do Abade Juan de Bastos 6
Rúa do Abade Juan de Bastos 24
Rúa do Abade Juan de Bastos (Cruce Baixada da Moo)
Rúa do Abade Juan de Bastos (Fronte Asociación Veciños)
Estrada de San Xoán 193
Estrada de San Xoán 169
Estrada de San Xoán 141
Estrada de San Xoán 61
Estrada de San Xoán 25
Estrada da Balsa 103
Estrada da Balsa 67
Estrada da Balsa 3
Rúa Dos Canteiros 101
Rúa Dos Canteiros 73
Rúa Dos Canteiros 49
Rúa Dos Canteiros 9
Avda. de Castrelos 179
Avda. de Castrelos 121
Avda. de Castrelos 67
Avda. do Alcalde Portanet 8
Avda. do Alcalde Portanet 34
Avda. do Fragoso 95
Avda. do Fragoso 71
Avda. do Fragoso 47
Avda. do Fragoso 21
Avda. do Fragoso 3
Avda. Das Camelias 135
Rúa de Álvaro Cunqueiro 30
Avda. Das Camelias 113
Avda. Das Camelias (Praza 8 de Marzo)
Avda. Das Camelias 37
Avda. Das Camelias 3
Avda. Das Camelias (Fronte Praza do Rei)
Rúa de Venezuela 4
Rúa de Venezuela 20
Rúa de Venezuela 42
Avda. da Gran Vía 19
Rúa de Urzáiz 13
Rúa de Colón 27
Avda. de García Barbón 18
Avda. de García Barbón 28
Avda. de García Barbón 60
Avda. de García Barbón 90
Avda. de García Barbón 106
Avda. de García Barbón 126
Rúa de Sanjurjo Badía 106
Rúa de Sanjurjo Badía 136
Rúa de Sanjurjo Badía 202
Rúa de Sanjurjo Badía 252
Rúa do Doutor Corbal 6
Rúa do Doutor Corbal 58
Rúa do Doutor Corbal 94
Rúa do Doutor Corbal 126
Rúa do Doutor Corbal 149
Preguntes i respostes freqüents de 17
A quina hora comença a funcionar 17 bus?
17 bus comença a funcionar a les 05:55 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 17 bus?
17 bus deixa d'operar a les 20:36 els dissabte.
A quina hora arriba 17 bus?
Quan arriba la S. Badia - A Guía bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de S. Badia - A Guía bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 17 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 17 bus parada més propera.
17 bus horari
17 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 05:55 - 21:17
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 05:55 - 21:17 | 47 - 74 |
dt. | 05:55 - 21:17 | 47 - 74 |
dc. | 05:55 - 21:17 | 47 - 74 |
dj. | 05:55 - 21:17 | 47 - 74 |
dv. | 05:55 - 21:17 | 47 - 74 |
ds. | 05:55 - 20:36 | 91 - 124 |
dg. | 08:31 - 23:01 | 59 - 119 |
Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 17 (des de Rúa de Manuel Cominges 22), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 17 (S. Badia - A Guía) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo.
17 línia bus tarifa
Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo 17 (S. Badia - A Guía) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo.
17 (Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo)
La primera parada de la ruta 17 bus és Rúa de Manuel Cominges 22 i la darrera parada és Rúa do Doutor Corbal 149. 17 (S. Badia - A Guía) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 17 té 57 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 60 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el 17 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 17 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 17 en temps real bus
Monitora la línia 17 (S. Badia - A Guía) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 17 bus o una aplicació de seguiment Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo i qualsevol bus, inclosa la línia 17, a Vigo
17 - Indicacions alternatives
Línies de Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo a Vigo
- 4C - G. Espino - Coia/ Horaris
- 13 - Teixugueiras – Hosp. Meixoeiro/ Horaris
- 5A - Navia-Trv. De Vigo/ Horaris
- 4A- - Coia-Poulo/ Horaris
- 15C - Universidade – Samil / Navia/ Horaris
- 11 - San Miguel - Cabral/ Horaris
- N4/ Horaris
- 27 - Beade (C. Cultural) – Rabadeira/ Horaris
- TUR - Turistico/ Horaris
- 9B - Reconquista - Rabadeira/ Horaris
- 18H - Urzaiz / P. España - H. Alv. Cunquiro/ Horaris
- H3 - García Barbón – Hospital Álvaro Cunqueiro/ Horaris
- 4A. - Poulo-Aragón/ Horaris
- 7 - Pza. España – Garrida / Zamáns / Sobreira/ Horaris
- U1 - Lanzadera Pza. América – Universidad/ Horaris
- 12A - Saiáns – Muíños – Hosp. Meixoeiro/ Horaris
- 6 - Hosp. Alvaro Cunqueiro - Beade – Pza. España/ Horaris
- 23 - M. Echegaray – G. Espino/ Horaris
- A - Arenal – Porto / Universidad ✈/ Horaris