קו 180
אלעד←בני ברק
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 180 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 180 (אלעד←בני ברק) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבן זכאי/גן אסתר ומסתיים באזור התעשייה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 180 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אלעד←בני ברק (32 תחנות)
בן זכאי/גן אסתר
רבן יוחנן בן זכאי/הלל
בן זכאי/בן קיסמא
רבן יוחנן בן זכאי/רבי מאיר
בן זכאי/רבנו בחיי
רבן יוחנן בן זכאי/רשב''י
בן זכאי/מגדל המים
רבי יהודה הנשיא/רבן יוחנן בן זכאי
רבי יהודה הנשיא/רבי שמעון בן שטח
רשב''י/רבי יהודה הנשיא
רבי פנחס בן יאיר/רמב''ם
מאיר/רבי פנחס בן יאיר
רבי יהודה הנשיא/אבן גבירול
רבי יהודה הנשיא/רבי עקיבא
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל
ישיבת הר''ן/רבי יהודה הנשיא
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל
מחלף שעריה למערב
ז'בוטינסקי /דרך בר אילן
ז'בוטינסקי/א.צ גרינברג
צומת גבעת שמואל
הרב כהנמן/קוקה קולה
כהנמן/הרב זוננפלד
כהנמן/פוברסקי
אהרונוביץ/ רבי עקיבא
אהרונוביץ/השלושה
אהרונוביץ/ קניון בני ברק
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
הרב ישראל אבו חצירא/הרב ברוט
אבו חצירא/הרב פתאיה
אבו חצירא/הקישון
אזור התעשייה
שאלות ותשובות לגבי קו 180
מתי מתחיל לפעול קו 180?
קו 180 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 180 מפסיק לעבוד?
קו 180 מפסיק לפעול ב-15:47 בשישי
מתי מגיע קו 180?
כדי לראות מתי קו אלעד←בני ברק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אלעד←בני ברק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 180 (אלעד←בני ברק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אלעד←בני ברק (אלעד←בני ברק) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 180 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 180 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 180 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 180 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 180
קו 180 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:50 | 10 - 20 |
ב׳ | 06:00 - 23:50 | 10 - 20 |
ג׳ | 06:00 - 23:50 | 10 - 20 |
ד׳ | 06:00 - 23:50 | 10 - 20 |
ה׳ | 06:00 - 23:50 | 10 - 20 |
ו׳ | 06:10 - 15:47 | 8 - 20 |
ש׳ | 21:15 - 23:35 | 5 - 25 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל180 (מ בן זכאי/גן אסתר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 180 (אלעד←בני ברק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 180
תעריף הנסיעה ב180 (אלעד←בני ברק) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
180 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 180 היא בן זכאי/גן אסתר והתחנה האחרונה היא אזור התעשייה.
קו 180 (אלעד←בני ברק) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 180. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 180.
מעקב אחר קו האוטובוס 180 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 180 (אלעד←בני ברק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 180 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 180 ב-ישראל
180 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 52 - ביר אל סיכה-זמר<->בית חולים הלל יפה-חדרה-11/ לוח זמנים
- 158 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מחנה צריפין/מועדון-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 129 - בבא סאלי/ נדבורנא-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-16/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 299 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 32 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הארזים/האורנים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 175 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-1#/ לוח זמנים
- 113 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->וולפסון/קפלן-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 84 - יובלים/נחל המעיינות-מודיעין מכבים רעות<->חשון/שבט-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 171 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 244 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 30 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 159 - גולדה מאיר/משה שרת-רמלה<->קלצ'קין-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 768 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 476 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 796 - ביר אל סיכה-זמר<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 44 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->קופ''ח כללית-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 75 - בשמת/רחבת נרקיס-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר אגמית-שוהם-20/ לוח זמנים