23 línia
Arrecife - Aeropuerto - Playa Honda
IntercityBus Lanzarote
IntercityBus Lanzarote 23 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 23 bus (Arrecife) té 20 parades, surt de Aeropuerto T1 i acaba a Estación De Guaguas De Arrecife.
Tria qualsevol entre les 23 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Arrecife (20 parades)
Aeropuerto T1
Aeropuerto T2
Equina Calle Mástil
Calle Mayor
Calle Alisios
Calle Mástil
Íes Playa Honda
San Borondón 1
San Borondón 2
San Borondon 3
Princesa Ico
El Cable
Intercambiador De Guaguas De Arrecife
Gran Hotel
Casino
Parque Viejo
Policía Local
Policía Nacional
Los Alonso
Estación De Guaguas De Arrecife
Preguntes i respostes freqüents de 23
A quina hora comença a funcionar 23 bus?
23 bus comença a funcionar a les 07:17 els diumenge, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 23 bus?
23 bus deixa d'operar a les 22:17 els diumenge, dissabte.
A quina hora arriba 23 bus?
Quan arriba la Arrecife - Aeropuerto - Playa Honda bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Arrecife - Aeropuerto - Playa Honda bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 23 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 23 bus parada més propera.
23 bus horari
23 bus ruta funciona els caps de setmana. Horari habitual: 07:17 - 22:17
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | No Operatiu | No Operatiu |
dt. | No Operatiu | No Operatiu |
dc. | No Operatiu | No Operatiu |
dj. | No Operatiu | No Operatiu |
dv. | No Operatiu | No Operatiu |
ds. | 07:17 - 22:17 | 60 |
dg. | 07:17 - 22:17 | 60 |
IntercityBus Lanzarote Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 23 (des de Aeropuerto T1), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 23 (Arrecife) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació IntercityBus Lanzarote.
23 línia bus tarifa
IntercityBus Lanzarote 23 (Arrecife) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre IntercityBus Lanzarote, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de IntercityBus Lanzarote.
23 (IntercityBus Lanzarote)
La primera parada de la ruta 23 bus és Aeropuerto T1 i la darrera parada és Estación De Guaguas De Arrecife. 23 (Arrecife) està operatiu durant Cap de setmana.
Informació addicional: 23 té 20 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 28 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona IntercityBus Lanzarote rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Lanzarote i t'ajuda a trobar el 23 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 23 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 23 en temps real bus
Monitora la línia 23 (Arrecife) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 23 bus o una aplicació de seguiment IntercityBus Lanzarote bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a IntercityBus Lanzarote o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Lanzarote. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a IntercityBus Lanzarote i qualsevol bus, inclosa la línia 23, a Lanzarote
23 - Indicacions alternatives
Línies de IntercityBus Lanzarote a Lanzarote
- 08 - Arrecife - Ye/ Horaris
- 13 - Playa Blanca - Teguise Market/ Horaris
- 32 - Playa Honda - San Bartolomé - Arrecife/ Horaris
- 14 - Arrecife - Teguise Market/ Horaris
- 05 - Arrecife - Femés/ Horaris
- 06 - Arrecife - Puerto del Carmen - Playa Blanca/ Horaris
- 60 - Arrecife - Playa Blanca/ Horaris
- 22 - Arrecife - Aeropuerto/ Horaris
- 19 - Arrecife - Conil - La Asomada/ Horaris
- 161 - Aeropuerto - Puerto del Carmen - Playa Blanca/ Horaris
- 21 - Arrecife - Playa Honda/ Horaris
- 01 - Arrecife - Costa Teguise/ Horaris
- 62 - Línea 62 - Arrecife - Playa Blanca (semidirecta)/ Horaris
- 03 - Costa Teguise - Puerto del Carmen/ Horaris
- 20 - Arrecife - Caleta de Famara/ Horaris
- 25 - Costa Teguise - Puerto Calero/ Horaris
- 16 - Arrecife - La Santa/ Horaris
- 09 - Arrecife - Órzola/ Horaris
- 15 - Tinajo - Arrecife/ Horaris