30 línia
Interior de Playa Blanca
IntercityBus Lanzarote
IntercityBus Lanzarote 30 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 30 bus (Circular) és una línia circular amb 34 parades que surten de Estación De Guaguas De Playa Blanca.
Tria qualsevol entre les 30 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Circular (34 parades)
Estación De Guaguas De Playa Blanca
Casas Del Sol
Playa Limones
Las Margaritas
La Perla
El Colegio
El Pueblito
Virginia Park
Jardín Del Sol
Bajo Los Riscos
Los Arcos
La Goleta 1
Faro Park
La Goleta 2
Rubicón Palace
Natura Palace
Volcanes 1
Volcanes 2
Flamingo
Muelle De Playa Blanca
Frente Estación Sur
Marcastell
Playa Dorada
Marina Rubicón
Ciudad Jardín 1
San Marcial 1
Las Coloradas
San Marcial 2
Ciudad Jardín 2
Castillo De Águila
Princesa Yaiza
C.C. Papagayo
Sun Beach
Estación De Guaguas De Playa Blanca
Preguntes i respostes freqüents de 30
A quina hora comença a funcionar 30 bus?
30 bus comença a funcionar a les 06:30 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 30 bus?
30 bus deixa d'operar a les 22:00 els diumenge, dissabte.
A quina hora arriba 30 bus?
Quan arriba la Interior de Playa Blanca Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Interior de Playa Blanca Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 30 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 30 bus parada més propera.
30 bus horari
30 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:30 - 23:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:30 - 23:00 | 30 |
dt. | 06:30 - 23:00 | 30 |
dc. | 06:30 - 23:00 | 30 |
dj. | 06:30 - 23:00 | 30 |
dv. | 06:30 - 23:00 | 30 |
ds. | 06:30 - 22:00 | 30 |
dg. | 06:30 - 22:00 | 30 |
IntercityBus Lanzarote Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 30 (des de Estación De Guaguas De Playa Blanca), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 30 (Circular) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació IntercityBus Lanzarote.
30 línia bus tarifa
IntercityBus Lanzarote 30 (Circular) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre IntercityBus Lanzarote, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de IntercityBus Lanzarote.
30 (IntercityBus Lanzarote)
La primera parada de la ruta 30 bus és Estación De Guaguas De Playa Blanca i la darrera parada és Estación De Guaguas De Playa Blanca. 30 (Circular) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 30 té 34 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 53 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona IntercityBus Lanzarote rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Lanzarote i t'ajuda a trobar el 30 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 30 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 30 en temps real Bus
Monitora la línia 30 (Circular) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 30 bus o una aplicació de seguiment IntercityBus Lanzarote bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a IntercityBus Lanzarote o com a planificador de viatges per a Bus per planificar la teva ruta per Lanzarote. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a IntercityBus Lanzarote i qualsevol bus, inclosa la línia 30, a Lanzarote
Línies de IntercityBus Lanzarote a Lanzarote
- 02 - Arrecife - Puerto del Carmen/ Horaris
- 42 - Arrecife - Instituto de Yaiza/ Horaris
- 21 - Arrecife - Playa Honda/ Horaris
- 161 - Aeropuerto - Puerto del Carmen - Playa Blanca/ Horaris
- 12 - Puerto del Carmen - Teguise Market/ Horaris
- 15 - Tinajo - Arrecife/ Horaris
- 10 - Arrecife - Los Valles/ Horaris
- 05 - Arrecife - Femés/ Horaris
- 19 - Arrecife - Conil - La Asomada/ Horaris
- 32 - Playa Honda - San Bartolomé - Arrecife/ Horaris
- 22 - Arrecife - Aeropuerto/ Horaris
- 52 - La Santa - Los Valles/ Horaris
- 06 - Arrecife - Puerto del Carmen - Playa Blanca/ Horaris
- 34 - Interior de Tías/ Horaris
- 07 - Arrecife - Máguez/ Horaris
- 53 - La Santa - Teguise/ Horaris
- 09 - Arrecife - Órzola/ Horaris
- 33 - Costa Teguise - Caleta de Famara - Muñique/ Horaris
- 24 - Arrecife - Puerto Calero/ Horaris