381 línia
Loro Parque (T)→Plaza Reyes Catolicos (T)
Titsa
Titsa 381 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 381 bus (Loro Parque (T)→Plaza Reyes Catolicos (T)) té 7 parades, surt de Loro Parque (T) i acaba a Plaza Reyes Catolicos (T).
La previsió d'horari de 381 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 07:05. Dies operatius de la setmana: a diari.
Tria qualsevol entre les 381 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Loro Parque (T)→Plaza Reyes Catolicos (T) (7 parades)
Loro Parque (T)
Playa Jardín
Anatolia
Puerto De La Cruz
Valois
Betancourt Y Molina
Plaza Reyes Catolicos (T)
Preguntes i respostes freqüents de 381
A quina hora comença a funcionar 381 bus?
381 bus comença a funcionar a les 07:05 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 381 bus?
381 bus deixa d'operar a les 07:05 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 381 bus?
Quan arriba la Loro Parque (T)→Plaza Reyes Catolicos (T) bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Loro Parque (T)→Plaza Reyes Catolicos (T) bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 381 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 381 bus parada més propera.
381 bus horari
381 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 07:05
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:05 | Sortida Única |
dt. | 07:05 | Sortida Única |
dc. | 07:05 | Sortida Única |
dj. | 07:05 | Sortida Única |
dv. | 07:05 | Sortida Única |
ds. | 07:05 - 20:30 | 120 |
dg. | 08:30 - 12:30 | 120 |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 381 (des de Loro Parque (T)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 381 (Loro Parque (T)→Plaza Reyes Catolicos (T)) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
381 línia bus tarifa
Titsa 381 (Loro Parque (T)→Plaza Reyes Catolicos (T)) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
381 (Titsa)
La primera parada de la ruta 381 bus és Loro Parque (T) i la darrera parada és Plaza Reyes Catolicos (T). 381 (Loro Parque (T)→Plaza Reyes Catolicos (T)) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 381 té 7 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 7 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 381 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 381 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 381 en temps real bus
Monitora la línia 381 (Loro Parque (T)→Plaza Reyes Catolicos (T)) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 381 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 381, a Tenerife
381 - Indicacions alternatives
- 381 - Plaza Reyes Catolicos (T)→Loro Parque (T) / Horaris
- 381 - Plaza Reyes Catolicos (T)→Bahia Park (T) / Horaris
- 381 - El Pozo (T)→Bahia Park (T) / Horaris
- 381 - Bahia Park (T)→Plaza Reyes Catolicos (T) / Horaris
- 381 - Loro Parque (T)→Puerto De La Cruz / Horaris
- 381 - Bahia Park (T)→Puerto De La Cruz / Horaris
- 381 - Plaza Reyes Catolicos (T)→El Pozo (T) / Horaris
- 381 - Puerto De La Cruz→Loro Parque (T) / Horaris
Línies de Titsa a Tenerife
- 348 - PTO. CRUZ<->EL PORTILLO<->CAÑADAS DEL TEIDE/ Horaris
- 909 - INTERCAMBIADOR -> BARRIO DE LA ALEGRÍA/ Horaris
- 940 - INTERCAMBIADOR - URB.ACORÁN - URB. COSTANERA/ Horaris
- 905 - MUELLE NORTE - OFRA/ Horaris
- 494 - GUÍA DE ISORA (C/ DEl CAMPO)-> LOS GIGANTES (POR PIEDRA HINCADA)/ Horaris
- 105 - SANTA CRUZ -> PUNTA DEL HIDALGO-POR LA LAGUNA/ Horaris
- 906 - INTERCAMBIADOR -> BARRIO LA SALUD(CUESTA PIEDRA) (POR BENITO PEREZ ARMAS)/ Horaris
- 923 - MUELLE NORTE -> RAMBLAS -> MORADITAS (PARTE BAJA)/ Horaris
- 342 - COSTA ADEJE ->CAÑADAS DEL TEIDE-> EL PORTILLO/ Horaris
- 77 - LA LAGUNA -> EL BAILADERO -> POR LAS MERCEDES/ Horaris
- 917 - INTERCAMBIADOR -> VALLESECO(LA QUEBRADA)/ Horaris
- 410 - IES GRANADILLA ->SAN ISIDRO -> EL MÉDANO-> LOS ABRIGOS/ Horaris
- 203 - INT. -> S. LÁZARO-> TORNERO-> GAVIAS-> SAN BENITO-> TRINIDAD-> INT./ Horaris
- 461 - ACANTILADO DE LOS GIGANTES -> ARGUAYO/ Horaris
- 358 - ICOD DE LOS VINOS -> SANTA BÁRBARA/ Horaris
- 360 - ICOD DE LOS VINOS -> PUERTO DE ERJOS/ Horaris
- 365 - BUENAVISTA -> MASCA/ Horaris
- 408 - GRANADILLA -> SAN ISIDRO -> EL MÉDANO/ Horaris
- 373 - LAS DEHESAS-LA FLORIDA-CAMINO POLO- LA PIEDAD-LAS DEHESAS/ Horaris
- 902 - INTERCAMBIADOR - PLAZA LOS PATOS - BARRIO NUEVO/ Horaris