410 línia
La Marina Los Abrigos→Granadilla (T)
Titsa
Titsa 410 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 410 bus (La Marina Los Abrigos→Granadilla (T)) té 29 parades, surt de La Marina Los Abrigos i acaba a Granadilla (T).
La previsió d'horari de 410 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 15:10. Dies operatius de la setmana: entre setmana.
Tria qualsevol entre les 410 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: La Marina Los Abrigos→Granadilla (T) (29 parades)
La Marina Los Abrigos
Los Abrigos (T)
La Mareta
El Confital
La Tejita
Los Balos
Juan Carlos I
Ermita De El Médano
El Médano (T)
Ermita De El Medano
Juan Carlos I
El Topo
Llano San Bernardo
Cueva Hermano Pedro
San Isidro (T)
Los Cardones
San Isidro (T)
Avenida Santa Cruz
Atxoña
Ermita De San Isidro
Abona (T)
El Pozo
Yaco (T)
Tamarco
Cooperativa San Isidro
Charco Del Pino (T)
Centro De Salud
Cementerio
Granadilla (T)
Preguntes i respostes freqüents de 410
A quina hora comença a funcionar 410 bus?
410 bus comença a funcionar a les 15:10 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 410 bus?
410 bus deixa d'operar a les 15:10 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 410 bus?
Quan arriba la La Marina Los Abrigos→Granadilla (T) bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de La Marina Los Abrigos→Granadilla (T) bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 410 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 410 bus parada més propera.
410 bus horari
410 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 15:10
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 15:10 | Sortida Única |
dt. | 15:10 | Sortida Única |
dc. | 15:10 | Sortida Única |
dj. | 15:10 | Sortida Única |
dv. | 15:10 | Sortida Única |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 410 (des de La Marina Los Abrigos), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 410 (La Marina Los Abrigos→Granadilla (T)) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
410 línia bus tarifa
Titsa 410 (La Marina Los Abrigos→Granadilla (T)) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
410 (Titsa)
La primera parada de la ruta 410 bus és La Marina Los Abrigos i la darrera parada és Granadilla (T). 410 (La Marina Los Abrigos→Granadilla (T)) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 410 té 29 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 24 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 410 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 410 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 410 en temps real bus
Monitora la línia 410 (La Marina Los Abrigos→Granadilla (T)) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 410 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 410, a Tenerife
410 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 108 - SANTA CRUZ - OROTAVA - REALEJOS/ Horaris
- 492 - GUÍA DE ISORA-CHIO POR CHIGUERGUE/ Horaris
- 939 - TACO - EL SOBRADILLO - LLANO DEL MORO/ Horaris
- 348 - PTO. CRUZ<->EL PORTILLO<->CAÑADAS DEL TEIDE/ Horaris
- 471 - LOS CRISTIANOS - ESTACIÓN COSTA ADEJE - PLAYA PARAÍSO/ Horaris
- 14 - SANTA CRUZ -> LA LAGUNA(POR LA CUESTA)/ Horaris
- 936 - < > 934 CIRCULAR INTERCAMBIADOR -AÑAZA-STA.MARÍA DEL MAR- TACO - INTERCAMBIADOR/ Horaris
- 18 - LA LAGUNA -> AÑAZA - POR CENTROS COMERCIALES/ Horaris
- 460 - ICOD DE LOS VINOS -> COSTA ADEJE - POR GUÍA DE ISORA/ Horaris
- 101 - LA LAGUNA -> LA OROTAVA(POR CTRA.GENENERAL)/ Horaris
- 919 - INTERCAMBIADOR - B. LA SALUD - CUESTA PIEDRA(POR VIA BCO.DE SANTOS)/ Horaris
- 945 - SANTA CRUZ - SAN ANDRES - IGUESTE DE SAN ANDRÉS/ Horaris
- 358 - ICOD DE LOS VINOS -> SANTA BÁRBARA/ Horaris
- 904 - PLAZA WEYLER-PUENTE ZURITA-LA SALUD-VUELTA LOS PAJAROS- OFRA-LAS RETAMAS/ Horaris
- 57 - < > 51 CIRCULAR LA LAGUNA -> TEJINA - TACORONTE- LA LAGUNA/ Horaris
- 606 - LANZADERA ULL: ICOD DE LOS VINOS - CAMPUS GUAJARA/ Horaris
- 11 - LA LAGUNA -> EL SAUZAL- POR C/EL CALVARIO DE TACORONTE/ Horaris
- 204 - INT.-P. DEL CRISTO-EL BRONCO-LOMO LARGO-EL RAYO-URB.AGUERE-TRINIDAD-INT./ Horaris
- 270 - INTERCAMBIADOR - LAS MERCEDES (POR LAS CANTERAS)/ Horaris
- 910 - INTERCAMBIADOR -> SAN ANDRÉS->PLAYA DE LAS TERESITAS/ Horaris