419 línia
Granadilla (T)→Vilaflor Centro
Titsa
Titsa 419 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 419 bus (Granadilla (T)→Vilaflor Centro) té 26 parades, surt de Granadilla (T) i acaba a Vilaflor Centro.
La previsió d'horari de 419 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 13:50. Dies operatius de la setmana: entre setmana.
Tria qualsevol entre les 419 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Granadilla (T)→Vilaflor Centro (26 parades)
Granadilla (T)
Mencey Abona
Instituto De Granadilla
Timanfaya
Cine Charco Del Pino (T)
Charcay
La Horchilla
Barrio El Frontón
El Frontón
Cooperativa
San Miguel (T)
Cementerio San Miguel
La Asomada
Tamaide
El Drago
El Llanito
Colegio El Roque
Jama
La Escalona
Los Casanovas
Los Quemados (T)
Los Llanos
Los Llanos Norte
Trevejos
Santa Catalina
Vilaflor Centro
Preguntes i respostes freqüents de 419
A quina hora comença a funcionar 419 bus?
419 bus comença a funcionar a les 13:50 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 419 bus?
419 bus deixa d'operar a les 13:50 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 419 bus?
Quan arriba la Granadilla (T)→Vilaflor Centro Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Granadilla (T)→Vilaflor Centro Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 419 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 419 bus parada més propera.
419 bus horari
419 bus ruta opera el dilluns a divendres. Horari habitual: 13:50
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 13:50 | Sortida Única |
dt. | 13:50 | Sortida Única |
dc. | 13:50 | Sortida Única |
dj. | 13:50 | Sortida Única |
dv. | 13:50 | Sortida Única |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 419 (des de Granadilla (T)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 419 (Granadilla (T)→Vilaflor Centro) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
419 línia bus tarifa
Titsa 419 (Granadilla (T)→Vilaflor Centro) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
419 (Titsa)
La primera parada de la ruta 419 bus és Granadilla (T) i la darrera parada és Vilaflor Centro. 419 (Granadilla (T)→Vilaflor Centro) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 419 té 26 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 34 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 419 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 419 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 419 en temps real Bus
Monitora la línia 419 (Granadilla (T)→Vilaflor Centro) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 419 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a Tramvia o Bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 419, a Tenerife
419 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 482 - LOS CRISTIANOS->VILAFLOR- POR ARONA/ Horaris
- 473 - LOS CRISTIANOS-> LOS GIGANTES- POR ADEJE/ Horaris
- 343 - PTO. CRUZ <->LOS CRISTIANOS(Por Aeropuertos Norte y Sur)(express)/ Horaris
- 911 - MUELLE NORTE - RAMBLAS - CRUZ DEL SEÑOR - BARRIO DE LA SALUD - CUESTA PIEDRA/ Horaris
- 353 - CIRCUNVALACIÓN CIRCUNVALACIÓN REALEJOS -> OROTAVA/ Horaris
- 30 - PUERTO DE LA CRUZ - AEROPUERTO NORTE/ Horaris
- 373 - LAS DEHESAS-LA FLORIDA-CAMINO POLO- LA PIEDAD-LAS DEHESAS/ Horaris
- 923 - MUELLE NORTE -> RAMBLAS -> MORADITAS (PARTE BAJA)/ Horaris
- 51 - < > 57 CIRCULAR LA LAGUNA -> TEJINA - TACORONTE- LA LAGUNA/ Horaris
- 271 - INTERCAMBIADOR -> EL CAMINO-> CRUZ DE ÁLAMOS-> LAS MERCEDES/ Horaris
- 940 - INTERCAMBIADOR - URB.ACORÁN - URB. COSTANERA/ Horaris
- 358 - ICOD DE LOS VINOS -> SANTA BÁRBARA/ Horaris
- 127 - GÜIMAR -> CANDELARIA -> BCO.HONDO -> IGUESTE -> ARAYA -> GÜIMAR/ Horaris
- 376 - LAS DEHESAS-PLAYA DE EL RINCÓN-LAS DEHESAS/ Horaris
- 11 - LA LAGUNA -> EL SAUZAL- POR C/EL CALVARIO DE TACORONTE/ Horaris
- 470 - LOS CRISTIANOS - EL MÉDANO/ Horaris
- 914 - INTERCAMBIADOR -> PLAZA WEYLER-> C/EL PILAR->PLAZA DE ESPAÑA -> INTERCAMBIADOR/ Horaris
- 494 - GUÍA DE ISORA (C/ DEl CAMPO)-> LOS GIGANTES (POR PIEDRA HINCADA)/ Horaris
- 39 - GÜIMAR -> GRANADILLA DE ABONA POR TF1 Y EL TABLADO/ Horaris
- 352 - CIRCUNVALACIÓN OROTAVA -> REALEJOS/ Horaris