482 línia
Los Cristianos (T)→Castaños (T)
Titsa
Titsa 482 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 482 bus (Los Cristianos (T)→Castaños (T)) té 30 parades, surt de Los Cristianos (T) i acaba a Castaños (T).
Tria qualsevol entre les 482 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Los Cristianos (T)→Castaños (T) (30 parades)
Los Cristianos (T)
Centro Salud El Mojón (T)
Hosp. Del Sur El Mojón
Rotonda Mojón
Chayofa
Chayofa Sport (T)
La Camella (T)
Los Morales
Arenado
Saquera
La Sabinita Alta
Cruz Del Guanche
Montaña Blanca
La Sabinita
Picamolinos
Cementerio De Arona
Llano Del Rey
Arona
Gonzalez De Yerro (T)
Las Casas
La Escalona Oeste (T)
Ifonche
La Escalona
Los Casanovas
Los Quemados (T)
Los Llanos
Los Llanos Norte
Trevejos
Santa Catalina
Castaños (T)
Preguntes i respostes freqüents de 482
A quina hora comença a funcionar 482 bus?
482 bus comença a funcionar a les 05:50 els diumenge, dijous, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 482 bus?
482 bus deixa d'operar a les 17:25 els diumenge, dijous, dissabte.
A quina hora arriba 482 bus?
Quan arriba la Los Cristianos (T)→Castaños (T) bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Los Cristianos (T)→Castaños (T) bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 482 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 482 bus parada més propera.
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 482 (des de Los Cristianos (T)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 482 (Los Cristianos (T)→Castaños (T)) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
482 línia bus tarifa
Titsa 482 (Los Cristianos (T)→Castaños (T)) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
482 (Titsa)
La primera parada de la ruta 482 bus és Los Cristianos (T) i la darrera parada és Castaños (T). 482 (Los Cristianos (T)→Castaños (T)) està operatiu durant dijous, dissabte, diumenge.
Informació addicional: 482 té 30 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 38 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 482 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 482 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 482 en temps real bus
Monitora la línia 482 (Los Cristianos (T)→Castaños (T)) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 482 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 482, a Tenerife
Línies de Titsa a Tenerife
- 275 - INTERCAMBIADOR - LAS CARBONERAS - TABORNO/ Horaris
- 112 - SANTA CRUZ - LOS CRISTIANOS/ Horaris
- 608 - LANZADERA ULL: LOS REALEJOS - CAMPUS GUAJARA/ Horaris
- 51 - < > 57 CIRCULAR LA LAGUNA -> TEJINA - TACORONTE- LA LAGUNA/ Horaris
- 77 - LA LAGUNA -> EL BAILADERO -> POR LAS MERCEDES/ Horaris
- 231 - INTERCAMBIADOR-LA GALLEGA (DIRECTO)/ Horaris
- 421 - VALLE SAN LORENZO -> CAMELLA -> CABO BLANCO -> IES LAS GALLETAS/ Horaris
- 909 - INTERCAMBIADOR -> BARRIO DE LA ALEGRÍA/ Horaris
- 106 - SANTA CRUZ -> ICOD DE LOS VINOS(express)/ Horaris
- 21 - TACORONTE ->STA. CATALINA-> PLAYA MESA DEL MAR/ Horaris
- 122 - SANTA CRUZ ->LAS CALETILLAS-> CANDELARIA Y POLÍGONO I.DE GÜIMAR/ Horaris
- 471 - LOS CRISTIANOS - ESTACIÓN COSTA ADEJE - PLAYA PARAÍSO/ Horaris
- 273 - INTERCAMBIADOR -> CRUZ DEL CARMEN ->POR LAS MERCEDES/ Horaris
- 103 - SANTA CRUZ -> PUERTO DE LA CRUZ(POR EL BOTÁNICO)/ Horaris
- 911 - MUELLE NORTE - RAMBLAS - CRUZ DEL SEÑOR - BARRIO DE LA SALUD - CUESTA PIEDRA/ Horaris
- 354 - REALEJOS -> ICOD DE LOS VINOS ->POR LA GUANCHA/ Horaris
- 55 - LA LAGUNA -> BCO.GRANDE- POR GENETO/ Horaris
- 101 - LA LAGUNA -> LA OROTAVA(POR CTRA.GENENERAL)/ Horaris
- 920 - INTERCAMBIADOR - PLAZA DE ESPAÑA - LA MARINA - RAMBLAS - REYES CATÓLICOS-TRES DE MAYO- INTERCAMBIADOR/ Horaris
- 944 - EL TABLERO - LA GALLEGA - AVDA.HESPERIDES - TINCER - TACO/ Horaris