43 línia
Avenida de Felipe II - Estrecho
EMT
EMT 43 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 43 bus (Estrecho) té 29 parades, surt de Felipe II i acaba a Estrecho.
Tria qualsevol entre les 43 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Estrecho (29 parades)
Felipe II
Felipe II
Alcalá - Goya
Alcalá - Hermosilla
Alcalá - Manuel Becerra
Parque Eva Duarte
Cartagena - Francisco Silvela
Martínez Izquierdo
Villafranca
Biarritz
Bruselas
Plaza De Venecia
Avenida De La Guindalera
Avenida Guindalera - Camilo José Cela
Santa Hortensia
Corazón De María - Santa Rita
San Nazario
Alfonso XIII - Pradillo
Alfonso XIII - Ramón Y Cajal
Ramón Y Cajal - Gabriel Y Galán
Ramón Y Cajal - Víctor De La Serna
Parque De Berlín
Hospital San Rafael
Sagrados Corazones
Lima - Santiago Bernabéu
Palacio De Congresos
General Perón - Infanta Mercedes
Juan De Olías
Estrecho
Preguntes i respostes freqüents de 43
A quina hora comença a funcionar 43 bus?
43 bus comença a funcionar a les 06:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 43 bus?
43 bus deixa d'operar a les 23:30 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 43 bus?
Quan arriba la Avenida de Felipe II - Estrecho bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Avenida de Felipe II - Estrecho bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 43 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 43 bus parada més propera.
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 43 (des de Felipe II), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 43 (Estrecho) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
43 línia bus tarifa
EMT 43 (Estrecho) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre EMT, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
43 (EMT)
La primera parada de la ruta 43 bus és Felipe II i la darrera parada és Estrecho. 43 (Estrecho) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 43 té 29 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 46 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 43 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 43 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 43 en temps real bus
Monitora la línia 43 (Estrecho) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 43 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 43, a Madrid
43 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 37 - Glorieta de Cuatro Caminos - Puente de Vallecas/ Horaris
- NC1 - Cuatro Caminos - Estacion de Atocha/ Horaris
- N19 - Plaza de Cibeles - Colonia San Ignacio de Loyola/ Horaris
- 103 - Estacion el Pozo - Ecobulevar/ Horaris
- 108 - Oporto - Cementerio de Carabanchel/ Horaris
- 124 - Glorieta de Cuatro Caminos - Lacoma/ Horaris
- 8 - Plaza de Legazpi - Valdebernardo/ Horaris
- N17 - Plaza de Cibeles - Carabanchel Alto/ Horaris
- E5 - Manuel Becerra - el Cañaveral/ Horaris
- 1 - Plaza de Cristo Rey - Prosperidad/ Horaris
- 28 - Puerta de Alcala - Barrio de Canillejas/ Horaris
- M1 - Puerta del Sol/sevilla - Glorieta de Embajadores/ Horaris
- 58 - Puente Vallecas - Barrio de Santa Eugenia/ Horaris
- 118 - Glorieta de Embajadores - Avenida de la Peseta/ Horaris
- 133 - Plaza del Callao - Mirasierra/ Horaris
- 147 - Plaza del Callao - Barrio del Pilar/ Horaris
- 150 - Puerta del Sol/sevilla - Colonia Virgen del Cortijo/ Horaris
- 17 - Plaza Mayor - Colonia Parque de Europa/ Horaris
- 134 - Plaza de Castilla|vaguada - Montecarmelo/ Horaris
- 122 - Avenida de America - Feria de Madrid/ Horaris