450 línia
Estación Costa Adeje (T)→El Risco
Titsa
Titsa 450 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 450 bus (Estación Costa Adeje (T)→El Risco) té 18 parades, surt de Estación Costa Adeje (T) i acaba a El Risco.
Tria qualsevol entre les 450 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Estación Costa Adeje (T)→El Risco (18 parades)
Estación Costa Adeje (T)
Magma
Llanos De Troya
Columbus
Zentral Center
El Camisón (T)
Chayofita - Institutos
Los Cristianos (T)
Guaza
Parque La Reina
Las Chafiras (T)
Enlace Aeropuerto
San Isidro (T)
Avenida Santa Cruz
Atxoña
Ermita De San Isidro
Abona San Isidro
El Risco
Preguntes i respostes freqüents de 450
A quina hora comença a funcionar 450 bus?
450 bus comença a funcionar a les 07:20 els diumenge.
A quina hora deixa de funcionar 450 bus?
450 bus deixa d'operar a les 23:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 450 bus?
Quan arriba la Estación Costa Adeje (T)→El Risco bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Estación Costa Adeje (T)→El Risco bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 450 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 450 bus parada més propera.
450 bus horari
450 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 07:25 - 23:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:25 - 23:00 | 15 - 55 |
dt. | 07:25 - 23:00 | 15 - 55 |
dc. | 07:25 - 23:00 | 15 - 55 |
dj. | 07:25 - 23:00 | 15 - 55 |
dv. | 07:25 - 23:00 | 15 - 55 |
ds. | 07:25 - 23:00 | 15 - 55 |
dg. | 07:20 - 23:45 | 25 - 47 |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 450 (des de Estación Costa Adeje (T)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 450 (Estación Costa Adeje (T)→El Risco) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
450 línia bus tarifa
Titsa 450 (Estación Costa Adeje (T)→El Risco) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
450 (Titsa)
La primera parada de la ruta 450 bus és Estación Costa Adeje (T) i la darrera parada és El Risco. 450 (Estación Costa Adeje (T)→El Risco) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 450 té 18 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 44 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 450 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 450 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 450 en temps real bus
Monitora la línia 450 (Estación Costa Adeje (T)→El Risco) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 450 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 450, a Tenerife
450 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 275 - INTERCAMBIADOR - LAS CARBONERAS - TABORNO/ Horaris
- 365 - BUENAVISTA -> MASCA/ Horaris
- 355 - BUENAVISTA -> MASCA -> VALLE SANTIAGO/ Horaris
- 914 - INTERCAMBIADOR -> PLAZA WEYLER-> C/EL PILAR->PLAZA DE ESPAÑA -> INTERCAMBIADOR/ Horaris
- 51 - < > 57 CIRCULAR LA LAGUNA -> TEJINA - TACORONTE- LA LAGUNA/ Horaris
- 110 - SANTA CRUZ -> COSTA ADEJE (express)/ Horaris
- 346 - ESTACIÓN LA OROTAVA - AGUAMANSA/ Horaris
- 10 - SANTA CRUZ - AEROPUERTO TENERIFE SUR/ Horaris
- 468 - PARQUE LA REINA->LAS GALLETAS->PARQUE LA REINA/ Horaris
- 217 - INTERCAMBIADOR-> LOS ANDENES-EL CARDONAL- H.U.C/ Horaris
- 421 - VALLE SAN LORENZO -> CAMELLA -> CABO BLANCO -> IES LAS GALLETAS/ Horaris
- 462 - GUIA DE ISORA -> A. LOS GIGANTES - POR TAMAIMO/ Horaris
- 917 - INTERCAMBIADOR -> VALLESECO(LA QUEBRADA)/ Horaris
- 463 - GRANADILLA-LOS BLANQUITOS-CHIMICHE/ Horaris
- 219 - INTERCAMBIADOR-> EL CARDONAL->TACO->SAN MATIAS/ Horaris
- 363 - PUERTO DE LA CRUZ -> BUENAVISTA ->POR ICOD DE LOS VINOS/ Horaris
- 270 - INTERCAMBIADOR - LAS MERCEDES (POR LAS CANTERAS)/ Horaris
- 970 - INTERCAMBIADOR - SAN ANDRÉS/ Horaris
- 409 - SAN MIGUEL -> GRANADILLA ->SAN ISIDRO -> EL MÉDANO/ Horaris
- 325 - PUERTO DE LA CRUZ -> A. LOS GIGANTES- POR ICOD DE LOS VINOS/ Horaris