468 línia
Parque De La Reina→Parque La Reina
Titsa
Titsa 468 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 468 bus (Parque De La Reina→Parque La Reina) té 41 parades, surt de Parque De La Reina i acaba a Parque La Reina.
Tria qualsevol entre les 468 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Parque De La Reina→Parque La Reina (41 parades)
Parque De La Reina
Cho
Cruce De Guaza
Guaza (T)
Instituto De Guaza
Tagorito
Tf 66-El Palmar (T)
Los Bebederos
Guaza De Abajo
Estrella (T)
El Fraile
Fuerteventura
Colegio El Fraile (T)
Fuerteventura
La Paz (T)
Colegio Las Galletas
Ten Bel
Garañaña
Jose Antonio Tavio
El Carmen
Bediesta (T)
Guargacho Bajo
Ribazul
Coslo
Ladera Los Corrales
Urraca
Jilguero
La Arenita
Flamingo
Palm Mar (T)
Flamingo
La Arenita
Jilguero
Avenida Palmar
Ladera Los Corrales
Tagorito
Instituto De Guaza
Guaza (T)
Cruce De Guaza
Cho
Parque La Reina
Preguntes i respostes freqüents de 468
A quina hora comença a funcionar 468 bus?
468 bus comença a funcionar a les 06:10 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 468 bus?
468 bus deixa d'operar a les 16:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 468 bus?
Quan arriba la Parque De La Reina→Parque La Reina Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Parque De La Reina→Parque La Reina Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 468 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 468 bus parada més propera.
468 bus horari
468 bus ruta opera el dilluns a divendres. Horari habitual: 06:10 - 16:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:10 - 16:00 | 50 - 240 |
dt. | 06:10 - 16:00 | 50 - 240 |
dc. | 06:10 - 16:00 | 50 - 240 |
dj. | 06:10 - 16:00 | 50 - 240 |
dv. | 06:10 - 16:00 | 50 - 240 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 468 (des de Parque De La Reina), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 468 (Parque De La Reina→Parque La Reina) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
468 línia bus tarifa
Titsa 468 (Parque De La Reina→Parque La Reina) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
468 (Titsa)
La primera parada de la ruta 468 bus és Parque De La Reina i la darrera parada és Parque La Reina. 468 (Parque De La Reina→Parque La Reina) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 468 té 41 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 52 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 468 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 468 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 468 en temps real Bus
Monitora la línia 468 (Parque De La Reina→Parque La Reina) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 468 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a Tramvia o Bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 468, a Tenerife
Línies de Titsa a Tenerife
- 111 - SANTA CRUZ-> LOS CRISTIANOS - COSTA ADEJE/ Horaris
- 490 - GUÍA DE ISORA-VERA DE ERQUES POR TEJINA DE GUÍA/ Horaris
- 905 - MUELLE NORTE - OFRA/ Horaris
- 450 - COSTA ADEJE -> SAN ISIDRO/ Horaris
- 447 - LOS CRISTIANOS ->COSTA ADEJE ->EL CERCO ->ADEJE (LAS TORRES)/ Horaris
- 35 - GÜIMAR -> GRANADILLA DE ABONA POR FASNIA Y ARICO/ Horaris
- 330 - (CIRCUNVALACIÓN)LOS REALEJOS – SAN VICENTE – LAS LLANADAS/ Horaris
- 106 - SANTA CRUZ -> ICOD DE LOS VINOS(express)/ Horaris
- 18 - LA LAGUNA -> AÑAZA - POR CENTROS COMERCIALES
- 11 - LA LAGUNA -> EL SAUZAL- POR C/EL CALVARIO DE TACORONTE/ Horaris
- 409 - SAN MIGUEL -> GRANADILLA ->SAN ISIDRO -> EL MÉDANO/ Horaris
- 460 - ICOD DE LOS VINOS -> COSTA ADEJE - POR GUÍA DE ISORA
- 110 - SANTA CRUZ -> COSTA ADEJE (express)/ Horaris
- 417 - COSTA ADEJE -> GUÍA DE ISORA/ Horaris
- 380 - LA CORUJERA -> TIGAIGA - POR LA OROTAVA/ Horaris
- 480 - ARONA -> LOS CRISTIANOS-POR LA CAMELLA/ Horaris
- 392 - ICOD DE LOS VINOS -> PUERTO DE ERJOS - POR EL TANQUE/ Horaris
- 348 - PTO. CRUZ<->EL PORTILLO<->CAÑADAS DEL TEIDE/ Horaris
- 15 - SANTA CRUZ - LA LAGUNA(Express)/ Horaris
- 233 - SANTA CRUZ -> EL CARDONAL ->FINCA ESPAÑA/ Horaris