939 línia
Aldeas Infantiles→El Polvorín
Titsa
Titsa 939 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 939 bus (Aldeas Infantiles→El Polvorín) té 25 parades, surt de Aldeas Infantiles i acaba a El Polvorín.
Tria qualsevol entre les 939 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Aldeas Infantiles→El Polvorín (25 parades)
Aldeas Infantiles
El Convento
El Pinito
La Piconera
Iglesia Llano Del Moro
Llano Del Moro
El Fresno
Las Higueretas
La Jurada
Plaza La Papa
Robin
Verderón
Colibrí
Abubilla
Petrel
Iglesia Barranco Grande
El Molino
Maximino Bacallado
Concorde
Cruce De Taco
Los Charcos
Taco (T)
Fuerteventura
Fuerteventura
El Polvorín
Preguntes i respostes freqüents de 939
A quina hora comença a funcionar 939 bus?
939 bus comença a funcionar a les 06:55 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 939 bus?
939 bus deixa d'operar a les 20:45 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 939 bus?
Quan arriba la Aldeas Infantiles→El Polvorín Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Aldeas Infantiles→El Polvorín Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 939 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 939 bus parada més propera.
939 bus horari
939 bus ruta opera el dilluns a divendres. Horari habitual: 06:55 - 20:45
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:55 - 20:45 | 30 - 260 |
dt. | 06:55 - 20:45 | 30 - 260 |
dc. | 06:55 - 20:45 | 30 - 260 |
dj. | 06:55 - 20:45 | 30 - 260 |
dv. | 06:55 - 20:45 | 30 - 260 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 939 (des de Aldeas Infantiles), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 939 (Aldeas Infantiles→El Polvorín) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
939 línia bus tarifa
Titsa 939 (Aldeas Infantiles→El Polvorín) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
939 (Titsa)
La primera parada de la ruta 939 bus és Aldeas Infantiles i la darrera parada és El Polvorín. 939 (Aldeas Infantiles→El Polvorín) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 939 té 25 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 23 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 939 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 939 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 939 en temps real Bus
Monitora la línia 939 (Aldeas Infantiles→El Polvorín) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 939 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a Tramvia o Bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 939, a Tenerife
939 - Indicacions alternatives
- 939 - Aldeas Infantiles→Intercambiador Sta.Cruz / Horaris
- 939 - El Polvorín→Aldeas Infantiles / Horaris
- 939 - El Polvorín→Iglesia Llano Del Moro / Horaris
- 939 - Iglesia Llano Del Moro→El Polvorín / Horaris
- 939 - Iglesia Llano Del Moro→Intercambiador Sta.Cruz / Horaris
- 939 - Intercambiador Sta.Cruz→Aldeas Infantiles / Horaris
- 939 - Intercambiador Sta.Cruz→Iglesia Llano Del Moro / Horaris
Línies de Titsa a Tenerife
- 33 - GÜIMAR -> FASNIA-> LA SOMBRERA/ Horaris
- 204 - INT.-P. DEL CRISTO-EL BRONCO-LOMO LARGO-EL RAYO-URB.AGUERE-TRINIDAD-INT./ Horaris
- 493 - GUIA DE ISORA -> A. LOS GIGANTES-POR ALCALÁ/ Horaris
- 348 - PTO. CRUZ<->EL PORTILLO<->CAÑADAS DEL TEIDE/ Horaris
- 912 - INTERCAMBIADOR -> IFARA-> LOS CAMPITOS/ Horaris
- 419 - IES GRANADILLA -> LA ESCALONA/ Horaris
- 12 - LA LAGUNA -> EL SAUZAL - POR ZONA CENTRO DE TACORONTE/ Horaris
- 468 - PARQUE LA REINA->LAS GALLETAS->PARQUE LA REINA/ Horaris
- 381 - PLAZA REYES CATÓLICOS- PUNTA BRAVA(LORO PARQUE)-LA LONGUERA/ Horaris
- 111 - SANTA CRUZ-> LOS CRISTIANOS - COSTA ADEJE/ Horaris
- 325 - PUERTO DE LA CRUZ -> A. LOS GIGANTES- POR ICOD DE LOS VINOS/ Horaris
- 232 - SANTA CRUZ -> EL CARDONAL-LA GALLEGA/ Horaris
- 906 - INTERCAMBIADOR -> BARRIO LA SALUD(CUESTA PIEDRA) (POR BENITO PEREZ ARMAS)/ Horaris
- 970 - INTERCAMBIADOR - SAN ANDRÉS/ Horaris
- 365 - BUENAVISTA -> MASCA/ Horaris
- 139 - SANTA CRUZ -> TABAIBA BAJA->POR RADAZUL/ Horaris
- 36 - GÜIMAR -> GRANADILLA DE ABONA POR TF1 Y LOS ROQUES/ Horaris
- 463 - GRANADILLA-LOS BLANQUITOS-CHIMICHE/ Horaris
- 55 - LA LAGUNA -> BCO.GRANDE- POR GENETO/ Horaris
- 26 - SANTA CRUZ-> LA LAGUNA (POR BARRIO LA SALUD Y FINCA ESPAÑA)/ Horaris