467 línia
La Caleta De Adeje→Guargacho
Titsa
Titsa 467 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 467 bus (La Caleta De Adeje→Guargacho) té 48 parades, surt de La Caleta De Adeje i acaba a Guargacho.
Tria qualsevol entre les 467 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: La Caleta De Adeje→Guargacho (48 parades)
La Caleta De Adeje
Las Gaviotas
La Enramada
Arecas
Bahia Del Duque
El Duque
Isla Bonita
Fañabé Plaza
Ernesto Sartí
Ocean Park
San Eugenio
Estación Costa Adeje (T)
Magma
Llanos De Troya
Columbus
Zentral Center
El Camisón (T)
Chayofita - Institutos
Los Cristianos (T)
Escuela Oficial De Idiomas
Oasis Del Sur
San Francisco
Guaza (T)
Instituto De Guaza
Tagorito
Tf 66-El Palmar (T)
Los Bebederos
Guaza De Abajo
Estrella (T)
El Fraile
La Paz (T)
Colegio Las Galletas
Ten Bel
Garañaña
Diana
La Te
Minerva
Costa Del Silencio
José Antonio Tavio
Garañaña
Venus (T)
Las Rosas (T)
San Mauro
Ribazul
Guargacho Bajo
Bediesta (T)
Pizarro
Guargacho
Preguntes i respostes freqüents de 467
A quina hora comença a funcionar 467 bus?
467 bus comença a funcionar a les 03:10 els dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 467 bus?
467 bus deixa d'operar a les 00:10 els diumenge, dissabte.
A quina hora arriba 467 bus?
Quan arriba la La Caleta De Adeje→Guargacho bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de La Caleta De Adeje→Guargacho bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 467 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 467 bus parada més propera.
467 bus horari
467 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 03:10 - 02:10
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 18:50 - 02:10 | 20 - 116 |
dt. | 03:10 - 02:10 | 20 - 284 |
dc. | 03:10 - 02:10 | 20 - 284 |
dj. | 03:10 - 02:10 | 20 - 284 |
dv. | 03:10 - 02:10 | 20 - 284 |
ds. | 03:10 - 00:10 | 20 |
dg. | 19:30 - 00:10 | 20 - 100 |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 467 (des de La Caleta De Adeje), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 467 (La Caleta De Adeje→Guargacho) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
467 línia bus tarifa
Titsa 467 (La Caleta De Adeje→Guargacho) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
467 (Titsa)
La primera parada de la ruta 467 bus és La Caleta De Adeje i la darrera parada és Guargacho. 467 (La Caleta De Adeje→Guargacho) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 467 té 48 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 69 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 467 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 467 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 467 en temps real bus
Monitora la línia 467 (La Caleta De Adeje→Guargacho) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 467 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 467, a Tenerife
Línies de Titsa a Tenerife
- 52 - LA LAGUNA -> LAS TOSCAS->POR EL SOCORRO/ Horaris
- 492 - GUÍA DE ISORA-CHIO POR CHIGUERGUE/ Horaris
- 471 - LOS CRISTIANOS - ESTACIÓN COSTA ADEJE - PLAYA PARAÍSO/ Horaris
- 381 - PLAZA REYES CATÓLICOS- PUNTA BRAVA(LORO PARQUE)-LA LONGUERA/ Horaris
- 911 - MUELLE NORTE - RAMBLAS - CRUZ DEL SEÑOR - BARRIO DE LA SALUD - CUESTA PIEDRA/ Horaris
- 417 - COSTA ADEJE -> GUÍA DE ISORA/ Horaris
- 463 - GRANADILLA-LOS BLANQUITOS-CHIMICHE/ Horaris
- 106 - SANTA CRUZ -> ICOD DE LOS VINOS(express)/ Horaris
- 105 - SANTA CRUZ -> PUNTA DEL HIDALGO-POR LA LAGUNA/ Horaris
- 103 - SANTA CRUZ -> PUERTO DE LA CRUZ(POR EL BOTÁNICO)/ Horaris
- 903 - MUELLE NORTE - RAMBLAS - GARCÍA ESCÁMEZ - MORADITAS (PARTE BAJA)/ Horaris
- 462 - GUIA DE ISORA -> A. LOS GIGANTES - POR TAMAIMO/ Horaris
- 461 - ACANTILADO DE LOS GIGANTES -> ARGUAYO/ Horaris
- 121 - GÜIMAR->ARAFO->POLÍGONO DE GÜIMAR->CANDELARIA/ Horaris
- 204 - INT.-P. DEL CRISTO-EL BRONCO-LOMO LARGO-EL RAYO-URB.AGUERE-TRINIDAD-INT./ Horaris
- 142 - SANTA CRUZ -> URB. AÑAZA-> URB. ACORÁN-> BARRANCO HONDO/ Horaris
- 450 - COSTA ADEJE -> SAN ISIDRO/ Horaris
- 711 - SANTA CRUZ ->AEROPUERTO SUR - LOS CRISTIANOS - COSTA ADEJE (NOCTURNO)/ Horaris
- 493 - GUIA DE ISORA -> A. LOS GIGANTES-POR ALCALÁ/ Horaris
- 372 - LAS DEHESAS->URB.MAYORAZGO->SAN ANTONIO->LA PIEDAD/ Horaris