460 línia
Estación Icod (T)→Estación Costa Adeje (T)
Titsa
Titsa 460 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 460 bus (Estación Icod (T)→Estación Costa Adeje (T)) té 72 parades, surt de Estación Icod (T) i acaba a Estación Costa Adeje (T).
Tria qualsevol entre les 460 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Estación Icod (T)→Estación Costa Adeje (T) (72 parades)
Estación Icod (T)
Centro De Salud Icod
Matadero
Canalitas
Las Canales
La Vega (T)
La Casilla
Los Palos
Genovés
Colegio Los Barros
La Culata (T)
Casa Del Marqués
Mirador De Garachico
La Higuera
La Galeria
El Tanque
Correos (T)
Iglesia Cruz Grande
Barrio Nuevo
Las Castras
Manuel Jimenez
Rosa Vieja
La Calzada
Oriente
Ruigomez (T)
Pedro Morales
Los Malecones
Erjos (T)
Los Palos
Puerto De Erjos
Las Barreras
Santiago Del Teide Norte
Santiago Del Teide (T)
El Hoyo
Consultorio
Santiago Del Teide Sur
El Molledo
Los Manolos
El Retamar
Tamaimo Norte
Cooperativa
Tamaimo (T)
Malpaís
Libertad
Chio (T)
Consultorio De Chio
Cruce Chiguerge
El Junquito
Avenida Isora
Isorana
Correos
Guía De Isora (T)
Ramallo
El Pozo
Acojeja
Tejina De Guía (T)
Corazones De Tejina
Granero Negro
Vera De Erques
Tijoco Bajo (T)
El Linchito
Lomo Del Clérigo
Iboybo
Los Menores
Charco Del Valle
Las Rosas (T)
La Atalaya
Fañabe - Policia Adeje (T)
Oasis Dakota
Ocean Park
San Eugenio
Estación Costa Adeje (T)
Preguntes i respostes freqüents de 460
A quina hora comença a funcionar 460 bus?
460 bus comença a funcionar a les 05:45 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 460 bus?
460 bus deixa d'operar a les 20:15 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 460 bus?
Quan arriba la Estación Icod (T)→Estación Costa Adeje (T) bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Estación Icod (T)→Estación Costa Adeje (T) bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 460 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 460 bus parada més propera.
460 bus horari
460 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 05:45 - 20:15
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 05:45 - 20:15 | 110 - 136 |
dt. | 05:45 - 20:15 | 110 - 136 |
dc. | 05:45 - 20:15 | 110 - 136 |
dj. | 05:45 - 20:15 | 110 - 136 |
dv. | 05:45 - 20:15 | 110 - 136 |
ds. | 05:45 - 20:15 | 110 - 136 |
dg. | 05:45 - 20:15 | 110 - 136 |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 460 (des de Estación Icod (T)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 460 (Estación Icod (T)→Estación Costa Adeje (T)) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
460 línia bus tarifa
Titsa 460 (Estación Icod (T)→Estación Costa Adeje (T)) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
460 (Titsa)
La primera parada de la ruta 460 bus és Estación Icod (T) i la darrera parada és Estación Costa Adeje (T). 460 (Estación Icod (T)→Estación Costa Adeje (T)) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 460 té 72 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 93 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 460 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 460 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 460 en temps real bus
Monitora la línia 460 (Estación Icod (T)→Estación Costa Adeje (T)) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 460 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 460, a Tenerife
460 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 232 - SANTA CRUZ -> EL CARDONAL-LA GALLEGA/ Horaris
- 39 - GÜIMAR -> GRANADILLA DE ABONA POR TF1 Y EL TABLADO/ Horaris
- 471 - LOS CRISTIANOS - ESTACIÓN COSTA ADEJE - PLAYA PARAÍSO/ Horaris
- 473 - LOS CRISTIANOS-> LOS GIGANTES- POR ADEJE/ Horaris
- 32 - FASNIA->PUNTA PRIETA -> LA SOMBRERA/ Horaris
- 381 - PLAZA REYES CATÓLICOS- PUNTA BRAVA(LORO PARQUE)-LA LONGUERA/ Horaris
- 447 - LOS CRISTIANOS ->COSTA ADEJE ->EL CERCO ->ADEJE (LAS TORRES)/ Horaris
- 911 - MUELLE NORTE - RAMBLAS - CRUZ DEL SEÑOR - BARRIO DE LA SALUD - CUESTA PIEDRA/ Horaris
- 936 - < > 934 CIRCULAR INTERCAMBIADOR -AÑAZA-STA.MARÍA DEL MAR- TACO - INTERCAMBIADOR/ Horaris
- 354 - REALEJOS -> ICOD DE LOS VINOS ->POR LA GUANCHA/ Horaris
- 906 - INTERCAMBIADOR -> BARRIO LA SALUD(CUESTA PIEDRA) (POR BENITO PEREZ ARMAS)/ Horaris
- 934 - CIRCULAR INTERCAMBIADOR - TACO - STA. MARIA DEL MAR - AÑAZA - INTERCAMBIADOR/ Horaris
- 912 - INTERCAMBIADOR -> IFARA-> LOS CAMPITOS/ Horaris
- 15 - SANTA CRUZ - LA LAGUNA(Express)/ Horaris
- 346 - ESTACIÓN LA OROTAVA - AGUAMANSA/ Horaris
- 11 - LA LAGUNA -> EL SAUZAL- POR C/EL CALVARIO DE TACORONTE/ Horaris
- 121 - GÜIMAR->ARAFO->POLÍGONO DE GÜIMAR->CANDELARIA/ Horaris
- 360 - ICOD DE LOS VINOS -> PUERTO DE ERJOS/ Horaris
- 362 - ICOD DE LOS VINOS -> PLAYA SAN MARCOS/ Horaris
- 452 - LA CALETA - COSTA ADEJE - SAN ISIDRO/ Horaris