486 línia
Bediesta (T)→Ies San Miguel
Titsa
Titsa 486 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 486 bus (Bediesta (T)→Ies San Miguel) té 13 parades, surt de Bediesta (T) i acaba a Ies San Miguel.
La previsió d'horari de 486 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 07:25. Dies operatius de la setmana: entre setmana.
Tria qualsevol entre les 486 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Bediesta (T)→Ies San Miguel (13 parades)
Bediesta (T)
Pizarro
Guargacho
Hermanos Franciscanos
Cuba
Las Chafiras (T)
Las Chafiras (T)
Ayanto
Isa
Tanganillo
Aldea Blanca (T)
Edelmira Afonso
Ies San Miguel
Preguntes i respostes freqüents de 486
A quina hora comença a funcionar 486 bus?
486 bus comença a funcionar a les 07:25 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 486 bus?
486 bus deixa d'operar a les 07:25 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 486 bus?
Quan arriba la Bediesta (T)→Ies San Miguel bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Bediesta (T)→Ies San Miguel bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 486 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 486 bus parada més propera.
486 bus horari
486 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 07:25
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:25 | Sortida Única |
dt. | 07:25 | Sortida Única |
dc. | 07:25 | Sortida Única |
dj. | 07:25 | Sortida Única |
dv. | 07:25 | Sortida Única |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 486 (des de Bediesta (T)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 486 (Bediesta (T)→Ies San Miguel) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
486 línia bus tarifa
Titsa 486 (Bediesta (T)→Ies San Miguel) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
486 (Titsa)
La primera parada de la ruta 486 bus és Bediesta (T) i la darrera parada és Ies San Miguel. 486 (Bediesta (T)→Ies San Miguel) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 486 té 13 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 23 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 486 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 486 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 486 en temps real bus
Monitora la línia 486 (Bediesta (T)→Ies San Miguel) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 486 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 486, a Tenerife
486 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 54 - LA LAGUNA -> RAVELO ->POR AGUA GARCÍA/ Horaris
- 26 - SANTA CRUZ-> LA LAGUNA (POR BARRIO LA SALUD Y FINCA ESPAÑA)/ Horaris
- 909 - INTERCAMBIADOR -> BARRIO DE LA ALEGRÍA/ Horaris
- 940 - INTERCAMBIADOR - URB.ACORÁN - URB. COSTANERA/ Horaris
- 430 - GRANADILLA -> SAN ISIDRO -VILLA DE ARICO-EL PORÍS/ Horaris
- 18 - LA LAGUNA -> AÑAZA - POR CENTROS COMERCIALES/ Horaris
- 463 - GRANADILLA-LOS BLANQUITOS-CHIMICHE/ Horaris
- 260 - INTERCAMBIADOR ->LOS BALDÍOS-> EL CENTENERO-> LLANO DEL MORO/ Horaris
- 933 - TACO - BCO. GRANDE - CRUCE STA. MARIA - EL TABLERO/ Horaris
- 917 - INTERCAMBIADOR -> VALLESECO(LA QUEBRADA)/ Horaris
- 122 - SANTA CRUZ ->LAS CALETILLAS-> CANDELARIA Y POLÍGONO I.DE GÜIMAR/ Horaris
- 901 - INTERCAMBIADOR - B.SALUD (CUESTA PIEDRA) (POR MIRAFLORES RAMON Y CAJAL)/ Horaris
- 914 - INTERCAMBIADOR -> PLAZA WEYLER-> C/EL PILAR->PLAZA DE ESPAÑA -> INTERCAMBIADOR/ Horaris
- 972 - INTERCAMBIADOR - B. SALUD (CUESTA PIEDRA) (NOCTURNO)/ Horaris
- 57 - < > 51 CIRCULAR LA LAGUNA -> TEJINA - TACORONTE- LA LAGUNA/ Horaris
- 346 - ESTACIÓN LA OROTAVA - AGUAMANSA/ Horaris
- 360 - ICOD DE LOS VINOS -> PUERTO DE ERJOS/ Horaris
- 365 - BUENAVISTA -> MASCA/ Horaris
- 76 - LA LAGUNA -> CARBONERAS -> AFUR/ Horaris
- 102 - SANTA CRUZ -> PUERTO DE LA CRUZ(POR LAS ARENAS)/ Horaris