51 línia
Hoya de La Plata - Casablanca
Guaguas Municipales
Guaguas Municipales 51 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 51 bus (Hoya De La Plata) té 16 parades, surt de Gavilán (Residencial Los Granjeros) i acaba a Hoya De La Plata.
Tria qualsevol entre les 51 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Hoya De La Plata (16 parades)
Gavilán (Residencial Los Granjeros)
Ctra. San Juan De Dios (Guincho)
Schubert, 17
Schubert, 5
Schubert, Frente 6
Berlioz, 5
Juan Sebastian Bach, Frente 4
Anton Dvorak, 5
Debussy, Frente 6
Debussy, 9
Debussy, 3
Pedro Hidalgo, 53
Pedro Hidalgo, 35
Sargento Salom, 34
Blas Cabrera Felipe (Carrefour)
Hoya De La Plata
Preguntes i respostes freqüents de 51
A quina hora comença a funcionar 51 bus?
51 bus comença a funcionar a les 06:25 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 51 bus?
51 bus deixa d'operar a les 21:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 51 bus?
Quan arriba la Hoya de La Plata - Casablanca bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Hoya de La Plata - Casablanca bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 51 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 51 bus parada més propera.
51 bus horari
51 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:25 - 21:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:25 - 21:00 | 15 |
dt. | 06:25 - 21:00 | 15 |
dc. | 06:25 - 21:00 | 15 |
dj. | 06:25 - 21:00 | 15 |
dv. | 06:25 - 21:00 | 15 |
ds. | 07:10 - 21:30 | 30 |
dg. | 07:10 - 21:30 | 30 |
Guaguas Municipales bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 51 (des de Gavilán (Residencial Los Granjeros)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 51 (Hoya De La Plata) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Guaguas Municipales.
51 línia bus tarifa
Guaguas Municipales 51 (Hoya De La Plata) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Guaguas Municipales, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Guaguas Municipales.
51 (Guaguas Municipales)
La primera parada de la ruta 51 bus és Gavilán (Residencial Los Granjeros) i la darrera parada és Hoya De La Plata. 51 (Hoya De La Plata) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 51 té 16 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 15 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Guaguas Municipales rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Gran Canaria i t'ajuda a trobar el 51 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 51 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 51 en temps real bus
Monitora la línia 51 (Hoya De La Plata) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 51 bus o una aplicació de seguiment Guaguas Municipales bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Guaguas Municipales o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Gran Canaria. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Guaguas Municipales i qualsevol bus, inclosa la línia 51, a Gran Canaria
51 - Indicacions alternatives
Línies de Guaguas Municipales a Gran Canaria
- 17 - Teatro - Auditorio/ Horaris
- 81 - Santa Catalina - Lomo de La Cruz/ Horaris
- 25 - Auditorio - Campus Universitario/ Horaris
- 6 - Hoya de La Plata - San Francisco de Paula/ Horaris
- 24 - Santa Catalina / Hosp. Dr. Negrín / La Feria / Escaleritas / Puerto/ Horaris
- 35 - Auditorio - La Ballena (por Las Torres)/ Horaris
- 82 - Teatro - La Paterna/ Horaris
- L1 - Puerto - Hoya de La Plata/ Horaris
- 7 - Teatro - Campus Universitario/ Horaris
- 2 - Guiniguada - Puerto (por Tomás Morales)/ Horaris
- 64 - Teatro- Cono Sur/ Horaris
- 18 - Puerto - Zona Portuaria/ Horaris
- 32 - Guiniguada - Auditorio (por San Antonio)/ Horaris
- 44 - Santa Catalina - Isla Perdida/ Horaris
- 9 - Hoya de La Plata - Hospital Dr. Negrín/ Horaris
- 48 - Escaleritas - Campus Universitario/ Horaris
- 11 - Teatro - Hospital Dr. Negrín (por La Feria)/ Horaris
- 13 - Mercado de Vegueta - Tres Palmas/ Horaris
- 91 - Teatro - Tamaraceite/ Horaris
- 8 - Teatro - Lomo de La Cruz/ Horaris