63 línia
Avenida de Felipe II - Barrio de Santa Eugenia
EMT
EMT 63 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 63 bus (Santa Eugenia) té 27 parades, surt de Felipe II i acaba a Santa Eugenia.
Tria qualsevol entre les 63 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Santa Eugenia (27 parades)
Felipe II
Narváez - O'Donnell
Narváez - Ibiza
Menéndez Pelayo - Sainz De Baranda
Hospital Niño Jesús
Plaza Niño Jesús
Mariano De Cavia
Mediterráneo
Av. Mediterráneo - Conde De Casal
Conde De Casal
El Bosco - Maruja García Romero
El Bosco - Pérez De Ayala
Pérez De Ayala - El Bosco
El Bosco - Pío Felipe
El Bosco - Humanes
Mediterráneo - Pablo Neruda
Mediterráneo - Politécnico
Mediterráneo - Democracia
Mediterráneo - Virgen De Las Viñas
Fuentespina - Centro De Salud
Fuentespina
Avenida Santa Eugenia - Fuentespina
Avenida Santa Eugenia - Virgen Las Viñas
Avenida Santa Eugenia - Puentelarra
Avenida Santa Eugenia - Camino De Vasares
Avenida Santa Eugenia 13
Santa Eugenia
Preguntes i respostes freqüents de 63
A quina hora comença a funcionar 63 bus?
63 bus comença a funcionar a les 06:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 63 bus?
63 bus deixa d'operar a les 23:30 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 63 bus?
Quan arriba la Avenida de Felipe II - Barrio de Santa Eugenia bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Avenida de Felipe II - Barrio de Santa Eugenia bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 63 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 63 bus parada més propera.
63 bus horari
63 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:30 - 23:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:30 - 23:30 | 9 - 13 |
dt. | 06:30 - 23:30 | 9 - 13 |
dc. | 06:30 - 23:30 | 9 - 13 |
dj. | 06:30 - 23:30 | 9 - 13 |
dv. | 06:30 - 23:30 | 9 - 13 |
ds. | 06:30 - 23:30 | 16 - 20 |
dg. | 07:30 - 23:30 | 16 - 21 |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 63 (des de Felipe II), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 63 (Santa Eugenia) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
63 línia bus tarifa
EMT 63 (Santa Eugenia) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre EMT, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
63 (EMT)
La primera parada de la ruta 63 bus és Felipe II i la darrera parada és Santa Eugenia. 63 (Santa Eugenia) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 63 té 27 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 44 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 63 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 63 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 63 en temps real bus
Monitora la línia 63 (Santa Eugenia) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 63 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 63, a Madrid
63 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 34 - Plaza de Cibeles - las Aguilas/ Horaris
- N3 - Plaza de Cibeles - Feria de Madrid/ Horaris
- N2 - Plaza de Cibeles - Valdebebas/ Horaris
- 19 - Plaza de Cataluña - Plaza de Legazpi/ Horaris
- 115 - Avenida de America - Barajas/ Horaris
- T41 - Villaverde Alto - Poligono Industrial la Resina/ Horaris
- N17 - Plaza de Cibeles - Carabanchel Alto/ Horaris
- 102 - Estacion de Atocha - Estacion el Pozo/ Horaris
- 57 - Estacion de Atocha - Alto del Arenal/ Horaris
- 35 - Plaza Mayor - Carabanchel Alto/ Horaris
- 174 - Plaza de Castilla - Valdebebas/ Horaris
- 106 - Plaza de Manuel Becerra - Vicalvaro/ Horaris
- 178 - Plaza de Castilla - Montecarmelo/ Horaris
- 6 - Plaza de Jacinto Benavente - Orcasitas/ Horaris
- N27 - Plaza de Cibeles - Aeropuerto/ Horaris
- 171 - Mar de Cristal - Valdebebas/ Horaris
- 25 - Plaza de España - Casa de Campo/ Horaris
- 23 - Plaza Mayor - Villaverde Cruce/ Horaris
- N15 - Plaza de Cibeles - Hospital 12 de Octubre/ Horaris
- 001 - Estacion de Atocha - Moncloa/ Horaris