633 línia
Majadahonda (Hospital) - Torrelodones (Colonia) - Galapagar - Colmenarejo
Interurbanos
Interurbanos 633 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 633 bus (Av. Universidad Carlos III - Universidad→J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro) té 28 parades, surt de Av. Universidad Carlos III - Universidad i acaba a J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro.
Tria qualsevol entre les 633 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Av. Universidad Carlos III - Universidad→J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro (28 parades)
Av. Universidad Carlos III - Universidad
Av. Universidad Carlos III - Residencia
Av. Universidad Carlos III - Polideportivo
Ctra. Villanueva Del Pardillo - Instituto
Cañada De Las Merinas - Centro De Salud
Cañada De Las Merinas - Ctra. Galapagar
Ctra. M-510 - Urb. El Cerrillo
Soberanía - Pza. Cruz Roja
Ctra. Torrelodones - Cañuelo
Ctra. Torrelodones - Urb. El Corzo
Ctra. Torrelodones - Urb. Los Jarales
Ctra. Torrelodones - Monte Inés
Jesusa Lara - Casa De La Cultura
Jesusa Lara - Parque Pradogrande
Av. Torrelodones - Guardia Civil
Av. Torrelodones - Urb. Las Marías
Ctra. A-6 - Av. Torrelodones
Pza. Abasto - C. C. Espacio Torrelodones
Ctra. Coruña - Est. Las Matas
Ctra. A-6 - Pque. Europa Empresarial
Ctra. A-6 - Parque Empresarial Las Rozas
Severo Ochoa - Pablo Neruda
Trva. Navalcarbón - Heron City
Comunidad Castilla La Mancha - Burgocentro
Av. España - El Zoco
Ctra. Pozuelo - Ins. Nacional De Sanidad
Velázquez - C. C. Centro Oeste
J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro
Preguntes i respostes freqüents de 633
A quina hora comença a funcionar 633 bus?
633 bus comença a funcionar a les 06:45 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 633 bus?
633 bus deixa d'operar a les 22:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 633 bus?
Quan arriba la Majadahonda (Hospital) - Torrelodones (Colonia) - Galapagar - Colmenarejo Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Majadahonda (Hospital) - Torrelodones (Colonia) - Galapagar - Colmenarejo Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 633 (Av. Universidad Carlos III - Universidad→J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro) bus?
La tarifa de Majadahonda (Hospital) - Torrelodones (Colonia) - Galapagar - Colmenarejo (Av. Universidad Carlos III - Universidad→J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro) bus és de €1.30 - €2.00.
Hi ha un 633 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 633 bus parada més propera.
Interurbanos 633 bus Mapa de ruta - Av. Universidad Carlos III - Universidad→J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro
633 bus horari
633 bus ruta opera el dilluns a divendres. Horari habitual: 06:45 - 22:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:45 - 22:00 | 30 - 60 |
dt. | 06:45 - 22:00 | 30 - 60 |
dc. | 06:45 - 22:00 | 30 - 60 |
dj. | 06:45 - 22:00 | 30 - 60 |
dv. | 06:45 - 22:00 | 30 - 60 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 633 (des de Av. Universidad Carlos III - Universidad), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 633 (Av. Universidad Carlos III - Universidad→J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
633 línia bus tarifa
Interurbanos 633 (Av. Universidad Carlos III - Universidad→J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro) la tarifa del viatge es troba entre €1.30 i €2.00. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Interurbanos, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
633 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 633 bus és Av. Universidad Carlos III - Universidad i la darrera parada és J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro. 633 (Av. Universidad Carlos III - Universidad→J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 633 té 28 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 49 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 633 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 633 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 633 en temps real Bus
Monitora la línia 633 (Av. Universidad Carlos III - Universidad→J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 633 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Tren o Bus per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 633, a Madrid
633 - Indicacions alternatives
- 633 - Cañada De Las Merinas - Centro De Salud→J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro / Horaris
- 633 - Cañada De Las Merinas - Centro De Salud→Velázquez - C. C. Centro Oeste / Horaris
- 633 - J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro→Av. Universidad Carlos III - Universidad / Horaris
- 633 - J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro→Cañada De Las Merinas - Centro De Salud / Horaris
- 633 - Velázquez - C. C. Centro Oeste→Cañada De Las Merinas - Centro De Salud / Horaris
Línies de Interurbanos a Madrid
- N702 - Madrid (Plaza de Castilla) - Colmenar Viejo/ Horaris
- N604 - Madrid (Moncloa) - El Escorial - San Lorenzo de El Escorial/ Horaris
- 332 - Madrid (Conde de Casal) - Rivas Pueblo/ Horaris
- 340 - Torrejón de Ardoz - Mejorada del Campo/ Horaris
- 429 - Madrid (Legazpi) - Aranjuez (PAU de la Montaña)/ Horaris
- N101 - Madrid (Plaza de Castilla) - Alcobendas/ Horaris
- 531A - Móstoles (Hospital Rey Juan Carlos) - Navalcarnero - Villamantilla/ Horaris
- 716 - Madrid (Plaza de Castilla) - Tres Cantos (Soto de Viñuelas)/ Horaris
- 514 - Madrid (Príncipe Pío) - Alcorcón (por Los Castillos)/ Horaris
- N200 - Alcalá de Henares - Villalbilla - Alcalá de Henares/ Horaris
- 411 - Madrid (Legazpi) - Perales del Río/ Horaris
- N908 - Madrid (Moncloa) - Villanueva del Pardillo - Valdemorillo/ Horaris
- 664 - Madrid (Moncloa) - San Lorenzo de El Escorial (por Guadarrama)/ Horaris
- 524 - Madrid (Príncipe Pío) - Móstoles Sur/ Horaris
- 721 - Madrid (Plaza de Castilla) - Colmenar Viejo/ Horaris
- 529A - Móstoles (Hospital Rey Juan Carlos) - Navalcarnero - Batres/ Horaris
- 680 - Collado Villalba (Hospital) - Cercedilla/ Horaris
- 613 - Madrid (Moncloa) - Torrelodones (por Centro Comercial)/ Horaris
- 727 - Colmenar Viejo - San Agustín del Guadalix/ Horaris
- 656 - Madrid (Moncloa) - Pozuelo de Alarcón/ Horaris