666 línia
San Lorenzo de El Escorial - Zarzalejo - Las Navas del Marqués
Interurbanos
Interurbanos 666 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 666 bus (Pza. De La Villa - Ayuntamiento→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial) té 19 parades, surt de Pza. De La Villa - Ayuntamiento i acaba a Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial.
La previsió d'horari de 666 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 06:50. Dies operatius de la setmana: entre setmana.
Tria qualsevol entre les 666 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Pza. De La Villa - Ayuntamiento→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial (19 parades)
Pza. De La Villa - Ayuntamiento
García Del Real - Trva. Sauco
Av. Alejandro Mas - Av. Navalperal
Av. Alejandro Mas - Cartagena
Ctra. M-505 - Urb. Umbría Los Gallegos
Ctra. M-505 - La Paradilla
Ctra. M-533 - Puerto De La Cruz Verde
Ctra. M-533 - Caño Nuevo
Ctra. M-533 - Molino
Ctra. M-533 - Piscina Municipal
Ctra. M-533 - Pza. Las Eras
Ctra. M-533 - Casa De La Cultura
Ctra. M-533 - Est. Zarzalejo
Ctra. M-533 - Peralejo
Ctra. M-533 - Urb. El Alcor
Ctra. M-600 - Urb. Pinosol
Av. Constitución - Madrid
Av. Constitución - Francisco Valiño
Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial
Preguntes i respostes freqüents de 666
A quina hora comença a funcionar 666 bus?
666 bus comença a funcionar a les 06:50 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 666 bus?
666 bus deixa d'operar a les 06:50 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 666 bus?
Quan arriba la San Lorenzo de El Escorial - Zarzalejo - Las Navas del Marqués Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de San Lorenzo de El Escorial - Zarzalejo - Las Navas del Marqués Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 666 (Pza. De La Villa - Ayuntamiento→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial) bus?
La tarifa de San Lorenzo de El Escorial - Zarzalejo - Las Navas del Marqués (Pza. De La Villa - Ayuntamiento→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial) bus és de €1.30 - €2.00.
Hi ha un 666 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 666 bus parada més propera.
Interurbanos 666 bus Mapa de ruta - Pza. De La Villa - Ayuntamiento→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial
666 bus horari
666 bus ruta opera el dilluns a divendres. Horari habitual: 06:50
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:50 | Sortida Única |
dt. | 06:50 | Sortida Única |
dc. | 06:50 | Sortida Única |
dj. | 06:50 | Sortida Única |
dv. | 06:50 | Sortida Única |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 666 (des de Pza. De La Villa - Ayuntamiento), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 666 (Pza. De La Villa - Ayuntamiento→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
666 línia bus tarifa
Interurbanos 666 (Pza. De La Villa - Ayuntamiento→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial) la tarifa del viatge es troba entre €1.30 i €2.00. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Interurbanos, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
666 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 666 bus és Pza. De La Villa - Ayuntamiento i la darrera parada és Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial. 666 (Pza. De La Villa - Ayuntamiento→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 666 té 19 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 41 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 666 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 666 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 666 en temps real Bus
Monitora la línia 666 (Pza. De La Villa - Ayuntamiento→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 666 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 666, a Madrid
666 - Indicacions alternatives
Línies de Interurbanos a Madrid
- N200 - Alcalá de Henares - Villalbilla - Alcalá de Henares/ Horaris
- 672 - Madrid (Moncloa) - Cerceda (por Mataelpino)/ Horaris
- 352 - Madrid (Rda. Atocha) - Fuentidueña - Tarancón/ Horaris
- 660 - San Lorenzo de El Escorial - Guadarrama - Villalba/ Horaris
- 155B - Madrid (Plaza de Castilla) - El Encinar de los Reyes/ Horaris
- 260 - Alcalá de Henares - Ambite - Orusco/ Horaris
- 212 - Madrid (Canillejas) - Paracuellos (Miramadrid)/ Horaris
- 415 - Madrid (Villaverde Bajo - Cruce) - Villaconejos/ Horaris
- 498 - Móstoles - Arroyomolinos - Moraleja de Enmedio/ Horaris
- 469 - Madrid (Plaza Elíptica) - Parla (Parla Este)/ Horaris
- N804 - Madrid (Atocha) - Fuenlabrada/ Horaris
- 717 - Madrid (Plaza de Castilla) - Nuevo Tres Cantos/ Horaris
- 634 - Colmenarejo - Galapagar - Est. La Navata/ Horaris
- 727 - Colmenar Viejo - San Agustín del Guadalix/ Horaris
- 463 - Madrid (Plaza Elíptica) - Parla - Torrejón de Velasco/ Horaris
- 535 - Alcorcón (Alcorcón Central) - Urb. Calypo Fado/ Horaris
- N602 - Madrid (Moncloa) - Collado Villalba - Guadarrama/ Horaris
- 532 - Madrid (Colonia Jardín) - Sevilla la Nueva/ Horaris
- FS2 - Torrelaguna - Alcalá de Henares/ Horaris
- 350B - Arganda (Hospital) - Villarejo - Villamanrique de Tajo/ Horaris