666 línia
San Lorenzo de El Escorial - Zarzalejo - Las Navas del Marqués
Interurbanos
Interurbanos 666 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 666 bus (Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial→Pza. De La Villa - Ayuntamiento) té 19 parades, surt de Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial i acaba a Pza. De La Villa - Ayuntamiento.
La previsió d'horari de 666 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 19:45. Dies operatius de la setmana: entre setmana.
Tria qualsevol entre les 666 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial→Pza. De La Villa - Ayuntamiento (19 parades)
Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial
Av. Constitución - Quiterio López
Av. Constitución - Alfonso XIII
Ctra. M-600 - Urb. Pinosol
Ctra. M-533 - Urb. El Alcor
Ctra. M-533 - Peralejo
Ctra. M-533 - Est. Zarzalejo
Ctra. M-533 - Casa De La Cultura
Ctra. M-533 - Pza. Las Eras
Ctra. M-533 - Piscina Municipal
Ctra. M-533 - Felipe Preciado
Ctra. M-533 - Flor
Ctra. M-505 - Puerto De La Cruz Verde
Ctra. M-505 - La Paradilla
Ctra. M-505 - Urb. Umbría Los Gallegos
Av. Aniceto Marinas - Turismo
Gracia - Tres Cruces
San Juan - C.º Mimbres
Pza. De La Villa - Ayuntamiento
Preguntes i respostes freqüents de 666
A quina hora comença a funcionar 666 bus?
666 bus comença a funcionar a les 19:45 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 666 bus?
666 bus deixa d'operar a les 19:45 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 666 bus?
Quan arriba la San Lorenzo de El Escorial - Zarzalejo - Las Navas del Marqués bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de San Lorenzo de El Escorial - Zarzalejo - Las Navas del Marqués bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 666 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 666 bus parada més propera.
Interurbanos 666 bus Mapa de ruta - Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial→Pza. De La Villa - Ayuntamiento
666 bus horari
666 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 19:45
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 19:45 | Sortida Única |
dt. | 19:45 | Sortida Única |
dc. | 19:45 | Sortida Única |
dj. | 19:45 | Sortida Única |
dv. | 19:45 | Sortida Única |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 666 (des de Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 666 (Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial→Pza. De La Villa - Ayuntamiento) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
666 línia bus tarifa
Interurbanos 666 (Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial→Pza. De La Villa - Ayuntamiento) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Interurbanos, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
666 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 666 bus és Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial i la darrera parada és Pza. De La Villa - Ayuntamiento. 666 (Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial→Pza. De La Villa - Ayuntamiento) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 666 té 19 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 38 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 666 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 666 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 666 en temps real bus
Monitora la línia 666 (Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial→Pza. De La Villa - Ayuntamiento) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 666 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 666, a Madrid
666 - Indicacions alternatives
Línies de Interurbanos a Madrid
- N505 - Madrid (Príncipe Pío) - Navalcarnero - El Álamo/ Horaris
- 653 - Madrid (Moncloa) - Majadahonda (Hospital) (por FF.CC.)/ Horaris
- 157 - Madrid (Plaza de Castilla) - Alcobendas (P.º Chopera)/ Horaris
- 153 - Madrid (Plaza de Castilla) - Alcobendas - Rosa Luxemburgo/ Horaris
- 280 - Coslada (FF.CC.) - Hospital - Loeches/ Horaris
- 610 - Torrelodones - Hoyo de Manzanares - Colmenar Viejo/ Horaris
- 640 - San Lorenzo de El Escorial - Robledo Chavela - Valdemaqueda/ Horaris
- 161 - Madrid (Plaza de Castilla) - Urb. Fuente del Fresno/ Horaris
- N805 - Madrid (Atocha) - Getafe (Los Molinos)/ Horaris
- 562 - Madrid (Aluche) - Pozuelo de Alarcón/ Horaris
- 635 - Madrid (Moncloa) - Torrelodones (Colonia) - La Navata - Galapagar/ Horaris
- 462 - Parla - Getafe/ Horaris
- 561 - Madrid (Aluche) - Pozuelo - Majadahonda - Las Rozas/ Horaris
- 692SE - Los Molinos - Cercedilla - Valdesquí/ Horaris
- 499 - Móstoles - Arroyomolinos/ Horaris
- 651 - Madrid (Moncloa) - Majadahonda (Avda. de España)/ Horaris
- 486 - Madrid (Oporto) - Leganés (Valdepelayo)/ Horaris
- 634 - Colmenarejo - Galapagar - Est. La Navata/ Horaris
- 252 - Torrejón - Daganzo - Alcalá/ Horaris
- 513 - Madrid (Príncipe Pío) - Alcorcón (P. I. Urtinsa)/ Horaris