73 línia
Villalonquejar
SMYT
SMYT 73 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 73 bus (Villalonquejar) té 41 parades, surt de Vitoria 255 i acaba a Glorieta J.M. Yartu 'El Encuentro'.
Tria qualsevol entre les 73 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Villalonquejar (41 parades)
Vitoria 255
Vitoria Iglesia Real Y Antigua
Vitoria 175
Vitoria 157
Vitoria Bda. Juan XXIII
Vitoria Academia Ingenieros
Vitoria 109
Vitoria 73 - 75
Vitoria Hacienda
Vitoria 29
C/Vitoria 7
Merced P. Sta. María
Merced Puente Besson
Pza. Castilla Barrantes
Pº De La Isla Lavadores
Pº De La Isla 20
Pº Fuentecillas 17
Pº Fuentecillas Farmacia Aire
Pº Fuentecillas Casas Moneda
Pº Fuentecillas Fca. Moneda
Costa Rica 14
Costa Rica 56
Costa Rica Iglesia
Costa Rica 68
Costa Rica 108
Albacastro Penal
Barriada San Juan Bautista
Ctra. Villalonquéjar Frente Villas Arlanzón
Ctra. Villalonquéjar I.T.V.
López Bravo I.T.V.
López Bravo Incarsa
López Bravo Duo-Fast
López Bravo Merindad De Montija
Villagonzalo Arenas Vuelta
López Bravo Burgalesa Vidrio
López Bravo Terfisa
Ctra. Quintanadueñas C. Treviño
C/Condado De Treviño
M. Cuesta Urría - Condado Treviño
M. De Cuesta Urría 19
Glorieta J.M. Yartu 'El Encuentro'
Preguntes i respostes freqüents de 73
A quina hora comença a funcionar 73 bus?
73 bus comença a funcionar a les 05:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 73 bus?
73 bus deixa d'operar a les 06:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 73 bus?
Quan arriba la Villalonquejar bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Villalonquejar bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 73 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 73 bus parada més propera.
73 bus horari
73 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 05:30 - 06:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 05:30 - 06:30 | 60 |
dt. | 05:30 - 06:30 | 60 |
dc. | 05:30 - 06:30 | 60 |
dj. | 05:30 - 06:30 | 60 |
dv. | 05:30 - 06:30 | 60 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
SMYT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 73 (des de Vitoria 255), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 73 (Villalonquejar) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació SMYT.
73 línia bus tarifa
SMYT 73 (Villalonquejar) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre SMYT, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de SMYT.
73 (SMYT)
La primera parada de la ruta 73 bus és Vitoria 255 i la darrera parada és Glorieta J.M. Yartu 'El Encuentro'. 73 (Villalonquejar) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 73 té 41 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 30 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona SMYT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Burgos i t'ajuda a trobar el 73 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 73 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 73 en temps real bus
Monitora la línia 73 (Villalonquejar) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 73 bus o una aplicació de seguiment SMYT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a SMYT o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Burgos. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a SMYT i qualsevol bus, inclosa la línia 73, a Burgos
Línies de SMYT a Burgos
- C1 - HUBU Universidad por bulevar/ Horaris
- 13 - Gamonal - Hospitales/ Horaris
- 89 - Cementerio - Gamonal/ Horaris
- C2 - HUBU Universidad por cementerio/ Horaris
- 22 - HUBU - Bulevar - Universidad/ Horaris
- 01 - Avda. Arlanzón - Gamonal/ Horaris
- 03 - Bda.S.J.Bautista-Vista Alegre/ Horaris
- 04 - Hospitales - Castañares/ Horaris
- 05 - Bº Pilar - Vista Alegre/ Horaris
- 09 - Pza. Esp - Cortes (P. Europa)/ Horaris
- 15 - Centro Histórico/ Horaris
- 17 - Pza. de España – Fuentes Blancas (verano)/ Horaris
- 19 - Pza. del Cid – Villalonquéjar/ Horaris
- 08 - Gran Teatro - Villafría/ Horaris
- 07 - Bº Pilar - HUBU - Vista Alegre/ Horaris
- 21 - Pza. España - Cortes(Progreso)/ Horaris
- 12 - Universidad – Estación de tren/ Horaris
- 06 - Pza. España - G9 I.G. Rámila/ Horaris
- 87 - Buho Ctra. Arcos - Villímar/ Horaris