קו 8
ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 8 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 8 (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה) יש 18 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חדרה ומסתיים בת. רכבת חדרה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 8 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה (18 תחנות)
ת. מרכזית חדרה
אחד העם/שד. רוטשילד
הגיבורים/העלייה הראשונה
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא ויצמן/יהודה הלוי
הרב עובדיה יוסף/יצחק כושי עפגין
מרכז רפואי דגני/הרב עובדיה יוסף
כביש 4/שדרות החרות
דוד שמעוני/קלז
דוד אלעזר/פרנק
יגאל ידין/יעקב דורי
משה דיין
חיים לסקוב/שמואלזון
שמואלזון/יגאל ידין
דוד אלעזר/פרנק
דוד שמעוני/גשר אריאל שרון
ת. רכבת חדרה
שאלות ותשובות לגבי קו 8
מתי מתחיל לפעול קו 8?
קו 8 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 8 מפסיק לעבוד?
קו 8 מפסיק לפעול ב-15:20 בשישי
מתי מגיע קו 8?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 8 (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 8 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 8 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 8 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 8 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 8
קו 8 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:00 - 22:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 22:50 | 30 - 60 |
ב׳ | 06:00 - 22:50 | 30 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 22:50 | 30 - 60 |
ה׳ | 06:00 - 22:50 | 30 - 60 |
ו׳ | 06:00 - 15:20 | 30 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל8 (מ ת. מרכזית חדרה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 8 (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 8
תעריף הנסיעה ב8 (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
8 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 8 היא ת. מרכזית חדרה והתחנה האחרונה היא ת. רכבת חדרה.
קו 8 (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 8. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 8.
מעקב אחר קו האוטובוס 8 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 8 (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 8 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 8 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 18 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->כביש 412/שדרות מנחם בגין-בית דגן-19/ לוח זמנים
- 80 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1ז/ לוח זמנים
- 260 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 960 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 200 - חלוצי התעשיה/יגאל ידין-חיפה<->חוף דדו-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 87 - הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל<->העמק/צה''ל-כרמיאל-1#
- 1א - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מנחם בגין/הר המוריה-דימונה-18/ לוח זמנים
- 18 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->ת. רכבת מלחה/מודעי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 84א - בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק<->יוספטל/מימון-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 560 - הרותם/החרצית-אשדוד<->מלון יפה נוף-ערד-1ע/ לוח זמנים
- 848 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 431 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 942 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 74 - ראס עלי כניסה-ראס עלי<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ליאון בלום-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 92 - הפרדס/משמר הגבול-חדרה<->תיכון בית אליעזר-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 32 - גונן/מרכז-גונן<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-2א/ לוח זמנים
- 4 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1ח/ לוח זמנים
- 973 - אנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה-אשדוד<->רופין/קניאל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 1 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->הכותל המערבי-ירושלים-1#/ לוח זמנים