88 línia
Rejas
EMT
EMT 88 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 88 bus (Rejas) té 9 parades, surt de Canillejas i acaba a Lola Flores - Padre Poveda.
Tria qualsevol entre les 88 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Rejas (9 parades)
Canillejas
Avenida Aragón - Campezo
Yécora - Fuentelviejo
Yécora - Nanclares De Oca
Yécora - Invierno
Fin De Semana
Avenida Aragón - Ingeniero Torres Quevedo
Avenida Aragón - Parque Empresarial Pegaso
Lola Flores - Padre Poveda
Preguntes i respostes freqüents de 88
A quina hora comença a funcionar 88 bus?
88 bus comença a funcionar a les 06:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 88 bus?
88 bus deixa d'operar a les 21:00 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 88 bus?
Quan arriba la Rejas Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Rejas Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 88 (Rejas) bus?
La tarifa de Rejas (Rejas) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un 88 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 88 bus parada més propera.
88 bus horari
88 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:00 - 21:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:00 - 21:00 | 20 |
dt. | 06:00 - 21:00 | 20 |
dc. | 06:00 - 21:00 | 20 |
dj. | 06:00 - 21:00 | 20 |
dv. | 06:00 - 21:00 | 20 |
ds. | 08:20 - 21:00 | 40 |
dg. | 08:20 - 21:00 | 40 |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 88 (des de Canillejas), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 88 (Rejas) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
88 línia bus tarifa
EMT 88 (Rejas) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de EMT, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
88 (EMT)
La primera parada de la ruta 88 bus és Canillejas i la darrera parada és Lola Flores - Padre Poveda. 88 (Rejas) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 88 té 9 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 10 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 88 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 88 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 88 en temps real Bus
Monitora la línia 88 (Rejas) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 88 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 88, a Madrid
88 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- N13 - Plaza de Cibeles - Colonia San Cristobal de los Angeles/ Horaris
- 74 - Paseo del Pintor Rosales - Parque de las Avenidas/ Horaris
- 22 - Plaza de Legazpi - Villaverde Alto/ Horaris
- 215 - Avenida de Felipe II - Parque de Roma/ Horaris
- 37 - Glorieta de Cuatro Caminos - Puente de Vallecas/ Horaris
- 143 - Plaza de Manuel Becerra - Villa de Vallecas/ Horaris
- 73 - Diego de Leon - Feria de Madrid/ Horaris
- 162 - Moncloa - el Barrial/ Horaris
- 50 - Plaza Mayor - Avenida del Manzanares/ Horaris
- N10 - Plaza de Cibeles - Palomeras/ Horaris
- E5 - Manuel Becerra - el Cañaveral/ Horaris
- 38 - Plaza de Manuel Becerra - las Rosas/ Horaris
- 140 - Pavones - Canillejas/ Horaris
- 65 - Plaza de Jacinto Benavente - Colonia Gran Capitan/ Horaris
- 49 - Plaza de Castilla - Pitis/ Horaris
- C03 - Puerta de Toledo - Argüelles/ Horaris
- 62 - Plaza de Cristo Rey - los Puertos/ Horaris
- 172SF - Mar de Cristal - las Tablas/ Horaris
- NC1 - Cuatro Caminos - Estacion de Atocha/ Horaris
- SE832 - Principe Pio - Hospital Fundacion San Jose/ Horaris