901 línia
Cuesta Piedra→Intercambiador Sta.Cruz
Titsa
Titsa 901 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 901 bus (Cuesta Piedra→Intercambiador Sta.Cruz) té 15 parades, surt de Cuesta Piedra i acaba a Intercambiador Sta.Cruz.
Tria qualsevol entre les 901 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Cuesta Piedra→Intercambiador Sta.Cruz (15 parades)
Cuesta Piedra
Lorenzo De Tolosa
San Juan De La Rambla
La Orotava
El Tanque
Guía De Isora
Mencey Bencomo
Venezuela
Centro Salud Venezuela
Islas Canarias
Doctor Jiménez Díaz
Bélgica
San Sebastián
José Hernández Alfonso
Intercambiador Sta.Cruz
Preguntes i respostes freqüents de 901
A quina hora comença a funcionar 901 bus?
901 bus comença a funcionar a les 06:05 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 901 bus?
901 bus deixa d'operar a les 21:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 901 bus?
Quan arriba la Cuesta Piedra→Intercambiador Sta.Cruz bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Cuesta Piedra→Intercambiador Sta.Cruz bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 901 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 901 bus parada més propera.
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 901 (des de Cuesta Piedra), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 901 (Cuesta Piedra→Intercambiador Sta.Cruz) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
901 línia bus tarifa
Titsa 901 (Cuesta Piedra→Intercambiador Sta.Cruz) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
901 (Titsa)
La primera parada de la ruta 901 bus és Cuesta Piedra i la darrera parada és Intercambiador Sta.Cruz. 901 (Cuesta Piedra→Intercambiador Sta.Cruz) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 901 té 15 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 17 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 901 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 901 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 901 en temps real bus
Monitora la línia 901 (Cuesta Piedra→Intercambiador Sta.Cruz) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 901 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 901, a Tenerife
901 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 364 - ICOD ->HOSPITAL DEL NORTE->LA GUANCHA -> S. JUAN DE LA RAMBLA ->POR SAN JOSÉ/ Horaris
- 353 - CIRCUNVALACIÓN CIRCUNVALACIÓN REALEJOS -> OROTAVA/ Horaris
- 934 - CIRCULAR INTERCAMBIADOR - TACO - STA. MARIA DEL MAR - AÑAZA - INTERCAMBIADOR/ Horaris
- 919 - INTERCAMBIADOR - B. LA SALUD - CUESTA PIEDRA(POR VIA BCO.DE SANTOS)/ Horaris
- 452 - LA CALETA - COSTA ADEJE - SAN ISIDRO/ Horaris
- 110 - SANTA CRUZ -> COSTA ADEJE (express)/ Horaris
- 30 - PUERTO DE LA CRUZ - AEROPUERTO NORTE/ Horaris
- 260 - INTERCAMBIADOR ->LOS BALDÍOS-> EL CENTENERO-> LLANO DEL MORO/ Horaris
- 35 - GÜIMAR -> GRANADILLA DE ABONA POR FASNIA Y ARICO/ Horaris
- 903 - MUELLE NORTE - RAMBLAS - GARCÍA ESCÁMEZ - MORADITAS (PARTE BAJA)/ Horaris
- 908 - INTERCAMBIADOR -> BARRIO DE OFRA-LAS RETAMAS -> INTERCAMBIADOR/ Horaris
- 373 - LAS DEHESAS-LA FLORIDA-CAMINO POLO- LA PIEDAD-LAS DEHESAS/ Horaris
- 917 - INTERCAMBIADOR -> VALLESECO(LA QUEBRADA)/ Horaris
- 902 - INTERCAMBIADOR - PLAZA LOS PATOS - BARRIO NUEVO/ Horaris
- 411 - GRANADILLA ->SAN ISIDRO -> EL MÉDANO-> MONTAÑA PELADA/ Horaris
- 470 - LOS CRISTIANOS - EL MÉDANO/ Horaris
- 418 - ESTACIÓN COSTA ADEJE-LOS CRISTIANOS-VALLE SAN LORENZO/ Horaris
- 76 - LA LAGUNA -> CARBONERAS -> AFUR/ Horaris
- 493 - GUIA DE ISORA -> A. LOS GIGANTES-POR ALCALÁ/ Horaris
- 354 - REALEJOS -> ICOD DE LOS VINOS ->POR LA GUANCHA/ Horaris