904 línia
Plaza Weyler→Cuesta Piedra
Titsa
Titsa 904 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 904 bus (Plaza Weyler→Cuesta Piedra) té 16 parades, surt de Plaza Weyler i acaba a Cuesta Piedra.
Tria qualsevol entre les 904 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Plaza Weyler→Cuesta Piedra (16 parades)
Plaza Weyler
Álvarez De Lugo
Rambla De Pulido
Salamanca
Javier Loño Pérez
Princesa Guayarmina
Mencey Bencomo
José Fonspertius
Pedro Bernardo Fortall
Pedro Bernardo Fortall
Güímar
Tacoronte
Arona
Buenavista
Rio Manzanares
Cuesta Piedra
Preguntes i respostes freqüents de 904
A quina hora comença a funcionar 904 bus?
904 bus comença a funcionar a les 06:25 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 904 bus?
904 bus deixa d'operar a les 23:20 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 904 bus?
Quan arriba la Plaza Weyler→Cuesta Piedra bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Plaza Weyler→Cuesta Piedra bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 904 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 904 bus parada més propera.
904 bus horari
904 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:25 - 23:20
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:25 - 23:20 | 25 - 27 |
dt. | 06:25 - 23:20 | 25 - 27 |
dc. | 06:25 - 23:20 | 25 - 27 |
dj. | 06:25 - 23:20 | 25 - 27 |
dv. | 06:25 - 23:20 | 25 - 27 |
ds. | 06:55 - 23:30 | 40 - 55 |
dg. | 06:55 - 23:30 | 40 - 55 |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 904 (des de Plaza Weyler), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 904 (Plaza Weyler→Cuesta Piedra) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
904 línia bus tarifa
Titsa 904 (Plaza Weyler→Cuesta Piedra) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
904 (Titsa)
La primera parada de la ruta 904 bus és Plaza Weyler i la darrera parada és Cuesta Piedra. 904 (Plaza Weyler→Cuesta Piedra) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 904 té 16 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 14 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 904 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 904 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 904 en temps real bus
Monitora la línia 904 (Plaza Weyler→Cuesta Piedra) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 904 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 904, a Tenerife
904 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 39 - GÜIMAR -> GRANADILLA DE ABONA POR TF1 Y EL TABLADO/ Horaris
- 120 - SANTA CRUZ -> GÜIMAR-POR CANDELARIA Y EL PUERTITO DE GÜIMAR/ Horaris
- 345 - PTO. DE LA CRUZ -> OROTAVA-AGUAMANSA/ Horaris
- 490 - GUÍA DE ISORA-VERA DE ERQUES POR TEJINA DE GUÍA/ Horaris
- 947 - INTERCAMBIADOR - SAN ANDRES - BAILADERO - CHAMORGA/ Horaris
- 260 - INTERCAMBIADOR ->LOS BALDÍOS-> EL CENTENERO-> LLANO DEL MORO/ Horaris
- 933 - TACO - BCO. GRANDE - CRUCE STA. MARIA - EL TABLERO/ Horaris
- 35 - GÜIMAR -> GRANADILLA DE ABONA POR FASNIA Y ARICO/ Horaris
- 330 - (CIRCUNVALACIÓN)LOS REALEJOS – SAN VICENTE – LAS LLANADAS/ Horaris
- 912 - INTERCAMBIADOR -> IFARA-> LOS CAMPITOS/ Horaris
- 274 - INTERCAMBIADOR -> EL BATÁN ->POR LAS MERCEDES/ Horaris
- 126 - CANDELARIA - GUAJARA(UNIVERSIDAD) - H.U. LA CANDELARIA - INTERCAMBIADOR SC/ Horaris
- 139 - SANTA CRUZ -> TABAIBA BAJA->POR RADAZUL/ Horaris
- 121 - GÜIMAR->ARAFO->POLÍGONO DE GÜIMAR->CANDELARIA/ Horaris
- 204 - INT.-P. DEL CRISTO-EL BRONCO-LOMO LARGO-EL RAYO-URB.AGUERE-TRINIDAD-INT./ Horaris
- 362 - ICOD DE LOS VINOS -> PLAYA SAN MARCOS/ Horaris
- 270 - INTERCAMBIADOR - LAS MERCEDES (POR LAS CANTERAS)/ Horaris
- 450 - COSTA ADEJE -> SAN ISIDRO/ Horaris
- 373 - LAS DEHESAS-LA FLORIDA-CAMINO POLO- LA PIEDAD-LAS DEHESAS/ Horaris
- 415 - EL FRAILE -> AEROPUERTO SUR -> SAN ISIDRO POR LAS GALLETAS/ Horaris