906 línia
Intercambiador Sta.Cruz→Cuesta Piedra
Titsa
Titsa 906 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 906 bus (Intercambiador Sta.Cruz→Cuesta Piedra) té 23 parades, surt de Intercambiador Sta.Cruz i acaba a Cuesta Piedra.
Tria qualsevol entre les 906 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Intercambiador Sta.Cruz→Cuesta Piedra (23 parades)
Intercambiador Sta.Cruz
Casetas Azules
José Hernández Alfonso
Buenos Aires
Calderón De La Barca
Juan Sebastián Elcano
Fragata Danmark
Parque La Granja
Benito Pérez Armas
Cruz Del Señor
Francisco Aguilar
Rodriguez Moure
Ramón Trujillo Torres
Princesa Guacimara
Mencey Bencomo
José Fonspertius
Pedro Bernardo Fortall
Güímar
Tacoronte
Arona
Buenavista
Rio Manzanares
Cuesta Piedra
Preguntes i respostes freqüents de 906
A quina hora comença a funcionar 906 bus?
906 bus comença a funcionar a les 00:40 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 906 bus?
906 bus deixa d'operar a les 23:30 els dilluns, dimarts, dimecres, divendres.
A quina hora arriba 906 bus?
Quan arriba la Intercambiador Sta.Cruz→Cuesta Piedra Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Intercambiador Sta.Cruz→Cuesta Piedra Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 906 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 906 bus parada més propera.
906 bus horari
906 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 00:40 - 23:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 00:40 - 23:30 | 20 - 30 |
dt. | 00:40 - 23:30 | 20 - 30 |
dc. | 00:40 - 23:30 | 20 - 30 |
dj. | 00:40 - 23:40 | 20 - 50 |
dv. | 00:40 - 23:30 | 20 - 30 |
ds. | 00:40 - 23:40 | 30 - 50 |
dg. | 07:25 - 23:40 | 20 - 50 |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 906 (des de Intercambiador Sta.Cruz), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 906 (Intercambiador Sta.Cruz→Cuesta Piedra) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
906 línia bus tarifa
Titsa 906 (Intercambiador Sta.Cruz→Cuesta Piedra) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
906 (Titsa)
La primera parada de la ruta 906 bus és Intercambiador Sta.Cruz i la darrera parada és Cuesta Piedra. 906 (Intercambiador Sta.Cruz→Cuesta Piedra) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 906 té 23 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 30 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 906 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 906 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 906 en temps real Bus
Monitora la línia 906 (Intercambiador Sta.Cruz→Cuesta Piedra) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 906 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a Tramvia o Bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 906, a Tenerife
906 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 253 - INTERCAMBIADOR -> GUAMASA -> GARIMBA/ Horaris
- 452 - LA CALETA - COSTA ADEJE - SAN ISIDRO/ Horaris
- 51 - < > 57 CIRCULAR LA LAGUNA -> TEJINA - TACORONTE- LA LAGUNA/ Horaris
- 463 - GRANADILLA-LOS BLANQUITOS-CHIMICHE/ Horaris
- 105 - SANTA CRUZ -> PUNTA DEL HIDALGO-POR LA LAGUNA/ Horaris
- 12 - LA LAGUNA -> EL SAUZAL - POR ZONA CENTRO DE TACORONTE/ Horaris
- 26 - SANTA CRUZ-> LA LAGUNA (POR BARRIO LA SALUD Y FINCA ESPAÑA)/ Horaris
- 139 - SANTA CRUZ -> TABAIBA BAJA->POR RADAZUL/ Horaris
- 411 - GRANADILLA ->SAN ISIDRO -> EL MÉDANO-> MONTAÑA PELADA/ Horaris
- 18 - LA LAGUNA -> AÑAZA - POR CENTROS COMERCIALES
- 381 - PLAZA REYES CATÓLICOS- PUNTA BRAVA(LORO PARQUE)-LA LONGUERA/ Horaris
- 360 - ICOD DE LOS VINOS -> PUERTO DE ERJOS/ Horaris
- 57 - < > 51 CIRCULAR LA LAGUNA -> TEJINA - TACORONTE- LA LAGUNA/ Horaris
- 126 - CANDELARIA - GUAJARA(UNIVERSIDAD) - H.U. LA CANDELARIA - INTERCAMBIADOR SC/ Horaris
- 224 - INTERCAMBIADOR-V.GUERRA-TEJINA POR EL BOQUERON-PTA. DEL HIDALGO/ Horaris
- 606 - LANZADERA ULL: ICOD DE LOS VINOS - CAMPUS GUAJARA/ Horaris
- 475 - GRANADILLA -> CRUZ DE TEA -> GRANADILLA/ Horaris
- 23 - TACORONTE -> EL PRIS - POR EL CALVARIO Y GUAYONJE/ Horaris
- 480 - ARONA -> LOS CRISTIANOS-POR LA CAMELLA/ Horaris
- 946 - SANTA CRUZ - SAN ANDRES - TAGANANA - ALMÁCIGA/ Horaris