944 línia
San Juan De Dios→El Tablero
Titsa
Titsa 944 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 944 bus (San Juan De Dios→El Tablero) té 40 parades, surt de San Juan De Dios i acaba a El Tablero.
Tria qualsevol entre les 944 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: San Juan De Dios→El Tablero (40 parades)
San Juan De Dios
Elias Bacallado
Centro De Salud Ofra
Las Retamas
Nuevo Obrero
Fuerteventura
El Polvorín
San Jose Obrero (T)
Plaza San Jeronimo
Cruce De Taco
Martín
Los Álamos
Colegio De Tincer
Los Estudiantes
El Timple
Cruz De Tincer
Instituto Veredillas
Rotonda Las Hesperides
El Tenique
Instituto El Sobradillo
Rotonda Del Litre
El Queque
Chineguas
Trailer
El Piche
Cercado Corazón
Cercado Corazón
Don Diego
Biguipala
Girasol
Cruz De La Gallega
Cuatro Caminos
El Chorrillo
Polígono La Campana
La Albahaca
Asperlua
Castaño
Subida Al Tablero
La Zarzamora
El Tablero
Preguntes i respostes freqüents de 944
A quina hora comença a funcionar 944 bus?
944 bus comença a funcionar a les 08:20 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 944 bus?
944 bus deixa d'operar a les 19:50 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 944 bus?
Quan arriba la San Juan De Dios→El Tablero bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de San Juan De Dios→El Tablero bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 944 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 944 bus parada més propera.
944 bus horari
944 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 08:20 - 19:50
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 08:20 - 19:50 | 174 - 302 |
dt. | 08:20 - 19:50 | 174 - 302 |
dc. | 08:20 - 19:50 | 174 - 302 |
dj. | 08:20 - 19:50 | 174 - 302 |
dv. | 08:20 - 19:50 | 174 - 302 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 944 (des de San Juan De Dios), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 944 (San Juan De Dios→El Tablero) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
944 línia bus tarifa
Titsa 944 (San Juan De Dios→El Tablero) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
944 (Titsa)
La primera parada de la ruta 944 bus és San Juan De Dios i la darrera parada és El Tablero. 944 (San Juan De Dios→El Tablero) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 944 té 40 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 31 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 944 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 944 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 944 en temps real bus
Monitora la línia 944 (San Juan De Dios→El Tablero) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 944 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 944, a Tenerife
944 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 408 - GRANADILLA -> SAN ISIDRO -> EL MÉDANO/ Horaris
- 608 - LANZADERA ULL: LOS REALEJOS - CAMPUS GUAJARA/ Horaris
- 382 - PLAZA REYES CATÓLICOS- Bº SAN ANTONIO-POR PLAZA DEL CHARCO Y MERCADO/ Horaris
- 933 - TACO - BCO. GRANDE - CRUCE STA. MARIA - EL TABLERO/ Horaris
- 54 - LA LAGUNA -> RAVELO ->POR AGUA GARCÍA/ Horaris
- 77 - LA LAGUNA -> EL BAILADERO -> POR LAS MERCEDES/ Horaris
- 461 - ACANTILADO DE LOS GIGANTES -> ARGUAYO/ Horaris
- 908 - INTERCAMBIADOR -> BARRIO DE OFRA-LAS RETAMAS -> INTERCAMBIADOR/ Horaris
- 462 - GUIA DE ISORA -> A. LOS GIGANTES - POR TAMAIMO/ Horaris
- 224 - INTERCAMBIADOR-V.GUERRA-TEJINA POR EL BOQUERON-PTA. DEL HIDALGO/ Horaris
- 901 - INTERCAMBIADOR - B.SALUD (CUESTA PIEDRA) (POR MIRAFLORES RAMON Y CAJAL)/ Horaris
- 467 - COSTA ADEJE -> LAS GALLETAS ->POR LOS CRISTIANOS/ Horaris
- 383 - PUERTO DE LA CRUZ -> LA VERA - POR LAS ARENAS/ Horaris
- 939 - TACO - EL SOBRADILLO - LLANO DEL MORO/ Horaris
- 424 - LOS CRISTIANOS -> EL DUQUE/ Horaris
- 418 - ESTACIÓN COSTA ADEJE-LOS CRISTIANOS-VALLE SAN LORENZO/ Horaris
- 417 - COSTA ADEJE -> GUÍA DE ISORA/ Horaris
- 330 - (CIRCUNVALACIÓN)LOS REALEJOS – SAN VICENTE – LAS LLANADAS/ Horaris
- 354 - REALEJOS -> ICOD DE LOS VINOS ->POR LA GUANCHA/ Horaris
- 477 - ESTACIÓN COSTA ADEJES->LOS GIGANTES(DIRECTO)/ Horaris