B2 línia
Hospital Abente Y Lago
Alsa Cal Pita
Alsa Cal Pita B2 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La B2 bus (Hospital Abente Y Lago) té 30 parades, surt de A Patiña II i acaba a Hospital Abente Y Lago (Interurbano).
Tria qualsevol entre les B2 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Hospital Abente Y Lago (30 parades)
A Patiña II
A Patiña I
Cambre
Cambre Pueblo
Amil
A Barcala
Hotel A Marisqueira
Rua Muiños
O Paraugas
O Temple
A Tapia
O Graxal, Casas Bailly (Cambre)
Perillo, F/ Burger King (Oleiros)
Perillo, Sol Y Mar (Oleiros)
Perillo, Ponte Pasaxe (Oleiros)
Pasaxe/Farmacia
Fonteculler
Fonteculler A Tasca
Cruce Cordeda
Portazgo
Palavea/Alcampo
Ponte Pasaxe
Av. Pasaxe, Xesuítas (Interurbano)
Av. Pasaxe, Materno (Interurbano)
Av. Pasaxe, Tanatorio F/ Chuac (Interurbano)
Os Castros, Igrexa (Interurbano)
A Gaiteira, Farmacia (Interurbano)
Costa da Palloza, Bingo (Interurbano)
Praza de Ourense, Porto (A Coruña)
Hospital Abente Y Lago (Interurbano)
Preguntes i respostes freqüents de B2
A quina hora comença a funcionar B2 bus?
B2 bus comença a funcionar a les 06:50 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar B2 bus?
B2 bus deixa d'operar a les 20:50 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba B2 bus?
Quan arriba la Hospital Abente Y Lago bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Hospital Abente Y Lago bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un B2 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la B2 bus parada més propera.
B2 bus horari
B2 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 06:50 - 20:50
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:50 - 20:50 | 420 |
dt. | 06:50 - 20:50 | 420 |
dc. | 06:50 - 20:50 | 420 |
dj. | 06:50 - 20:50 | 420 |
dv. | 06:50 - 20:50 | 420 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Alsa Cal Pita bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a B2 (des de A Patiña II), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de B2 (Hospital Abente Y Lago) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Alsa Cal Pita.
B2 línia bus tarifa
Alsa Cal Pita B2 (Hospital Abente Y Lago) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Alsa Cal Pita, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Alsa Cal Pita.
B2 (Alsa Cal Pita)
La primera parada de la ruta B2 bus és A Patiña II i la darrera parada és Hospital Abente Y Lago (Interurbano). B2 (Hospital Abente Y Lago) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: B2 té 30 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 55 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Alsa Cal Pita rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el B2 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la B2 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia B2 en temps real bus
Monitora la línia B2 (Hospital Abente Y Lago) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia B2 bus o una aplicació de seguiment Alsa Cal Pita bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Alsa Cal Pita o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Alsa Cal Pita i qualsevol bus, inclosa la línia B2, a Vigo
B2 - Indicacions alternatives
Línies de Alsa Cal Pita a Vigo
- B6 - Entrexardíns-San Pedro De Nós-Oleiros-Hotel Sada Palace/ Horaris
- D5 - Sada hotel Sada Palace-Aerop.de A Coruña (por Polígonos)/ Horaris
- B18 - Entrexardíns-Ledoño-Bregua-Peiro Canteiro/ Horaris
- A9 - Tarrio-Entrexardíns/ Horaris
- B7 - Sada Hotel Sada Palace-Hospital Abente Y Lago/ Horaris
- L121 - Lorbé - Concello De Sada/ Horaris
- B21 - Entrexardíns-Celas-Peiro Canteiro/ Horaris
- B19 - Entrexardíns-Ledoño-Peiro Canteiro/ Horaris
- B3 - Entrexardíns-Oleiros (Ies Miraflores)/ Horaris
- C2 - Parque Acuático Cerceda-Entrexardíns/ Horaris
- D8 - Sada Hotel Sada Palace-C.Saúde Sada-Betanzos Praza/ Horaris
- B5 - Pousada 2-Entrexardíns/ Horaris
- B12 - Entrexardíns-Dexo-Concello De Sada/ Horaris
- D6 - Concello De Sada-Aeroporto De A Coruña-Udc(Por Polígonos)/ Horaris
- 177 - Cambre: San Lourenzo-Cruce Meixigo-Cambre/ Horaris
- L103 - A Patiña-Cambre-A Barcala-Univers. Laboral-Entrexardíns/ Horaris
- 175 - Cambre: Cambre-Anceis-Andeiro/ Horaris
- 176 - Cambre: Cambre-Espíritu Santo (Polígono)/ Horaris
- EP - Entrexardíns-Praias-Oleiros/ Horaris
- B9 - Mera-Rialta-Santa Cruz-Entrexardíns/ Horaris