L1431 línia
Sta.Coloma Queralt - St.Martí Tous - Jorba - Igualada
Hispano Igualadina
Hispano Igualadina L1431 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La L1431 bus (Igualada) té 13 parades, surt de Santa Coloma De Queralt i acaba a Av. Catalunya - Hospital.
Tria qualsevol entre les L1431 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Igualada (13 parades)
Santa Coloma De Queralt
Sant Martí De Tous
Av. Canaletes (D), Jorba
Sant Genís
Pla De Torruella
Sant Jaume Ses Oliveres - Alt Camp
Nueva Esperanza
Maria Trulls Algue - Mahbes
Estadi Atlètic - Zona Escolar
Pg. De Verdaguer (Antic Correus)
Estació D'Autobusos D'Igualada
Av. Barcelona, 75
Av. Catalunya - Hospital
Preguntes i respostes freqüents de L1431
A quina hora comença a funcionar L1431 bus?
L1431 bus comença a funcionar a les 05:50 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar L1431 bus?
L1431 bus deixa d'operar a les 22:00 els diumenge, dissabte.
A quina hora arriba L1431 bus?
Quan arriba la Sta.Coloma Queralt - St.Martí Tous - Jorba - Igualada bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Sta.Coloma Queralt - St.Martí Tous - Jorba - Igualada bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un L1431 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la L1431 bus parada més propera.
L1431 bus horari
L1431 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 05:50 - 22:15
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 05:50 - 22:15 | 46 - 174 |
dt. | 05:50 - 22:15 | 46 - 174 |
dc. | 05:50 - 22:15 | 46 - 174 |
dj. | 05:50 - 22:15 | 46 - 174 |
dv. | 05:50 - 22:15 | 46 - 174 |
ds. | 08:15 - 22:00 | 406 - 418 |
dg. | 08:15 - 22:00 | 310 - 514 |
Hispano Igualadina bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a L1431 (des de Santa Coloma De Queralt), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de L1431 (Igualada) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Hispano Igualadina.
L1431 línia bus tarifa
Hispano Igualadina L1431 (Igualada) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Hispano Igualadina, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Hispano Igualadina.
L1431 (Hispano Igualadina)
La primera parada de la ruta L1431 bus és Santa Coloma De Queralt i la darrera parada és Av. Catalunya - Hospital. L1431 (Igualada) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: L1431 té 13 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 49 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Hispano Igualadina rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Barcelona i t'ajuda a trobar el L1431 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la L1431 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia L1431 en temps real bus
Monitora la línia L1431 (Igualada) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia L1431 bus o una aplicació de seguiment Hispano Igualadina bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Hispano Igualadina o com a planificador de viatges per a metro, tren, bus, tramvia, telecabina, funicular o ferri per planificar la teva ruta per Barcelona. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Hispano Igualadina i qualsevol bus, inclosa la línia L1431, a Barcelona
L1431 - Indicacions alternatives
Línies de Hispano Igualadina a Barcelona
- E25 - Vilanova i la Geltrú - Igualada/ Horaris
- L0788 - Valls - Reus (pel Morell)/ Horaris
- L1492 - Barcelona - Manresa/ Horaris
- L1114 - Urbà d'Esparreguera/ Horaris
- L0087 - Barcelona - Centre Penitenciari Can Brians/ Horaris
- L0268 - El Bruc (Montserrat Park) - Esparreguera - Martorell/ Horaris
- L0378 - Odena - Igualada (circumval·lació)/ Horaris
- L0361 - Guissona - Igualada - Barcelona/ Horaris
- N42 - Barcelona - Vilafranca - Els Monjos/ Horaris
- L1624 - Vilafranca - Sant Sadurní - UAB/ Horaris
- N51 - Esparreguera - Barcelona/ Horaris
- L0375 - Tarroja de Segarra - Calaf - Jorba - Igualada/ Horaris
- L0595 - Reus - La Farga de Moles - Andorra/ Horaris
- L0183 - Les Borges Blanques - Guimerà - Igualada - Barcelona/ Horaris
- L1460 - Batea - Tarragona/ Horaris
- L0382 - Igualada - UAB/ Horaris
- L0531 - Olesa de Bonesvalls - Vilafranca del Penedès/ Horaris
- L1664 - Lleida - Tarragona/ Horaris
- L0666 - Sant Quintí de Mediona - Vilafranca del Penedès/ Horaris