L21 línia
L21 - Ctra.Campa-Campa de Torres
EMTUSA
EMTUSA L21 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La L21 bus (Campa De Torres) té 8 parades, surt de [Gijón/Xixón] Estación Servicio Campa - Camín Cementeriu [Cta 10330] i acaba a [Gijón/Xixón] Campa De Torres [Cta 06565].
La previsió d'horari de L21 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 13:05. Dies operatius de la setmana: entre setmana.
Tria qualsevol entre les L21 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Campa De Torres (8 parades)
[Gijón/Xixón] Estación Servicio Campa - Camín Cementeriu [Cta 10330]
[Gijón/Xixón] Cementerio Campa [Cta 06553]
[Gijón/Xixón] Casa Blasco [Cta 06556]
[Gijón/Xixón] La Panerona [Cta 06558]
[Gijón/Xixón] La Cinta [Cta 06560]
[Gijón/Xixón] El Regatón [Cta 06562]
[Gijón/Xixón] Les Cabañes [Cta 06564]
[Gijón/Xixón] Campa De Torres [Cta 06565]
Preguntes i respostes freqüents de L21
A quina hora comença a funcionar L21 bus?
L21 bus comença a funcionar a les 13:05 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar L21 bus?
L21 bus deixa d'operar a les 13:05 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba L21 bus?
Quan arriba la L21 - Ctra.Campa-Campa de Torres bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de L21 - Ctra.Campa-Campa de Torres bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un L21 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la L21 bus parada més propera.
L21 bus horari
L21 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 13:05
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 13:05 | Sortida Única |
dt. | 13:05 | Sortida Única |
dc. | 13:05 | Sortida Única |
dj. | 13:05 | Sortida Única |
dv. | 13:05 | Sortida Única |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
EMTUSA bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a L21 (des de [Gijón/Xixón] Estación Servicio Campa - Camín Cementeriu [Cta 10330]), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de L21 (Campa De Torres) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMTUSA.
L21 línia bus tarifa
EMTUSA L21 (Campa De Torres) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre EMTUSA, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMTUSA.
L21 (EMTUSA)
La primera parada de la ruta L21 bus és [Gijón/Xixón] Estación Servicio Campa - Camín Cementeriu [Cta 10330] i la darrera parada és [Gijón/Xixón] Campa De Torres [Cta 06565]. L21 (Campa De Torres) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: L21 té 8 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 13 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMTUSA rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Asturias i t'ajuda a trobar el L21 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la L21 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia L21 en temps real bus
Monitora la línia L21 (Campa De Torres) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia L21 bus o una aplicació de seguiment EMTUSA bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMTUSA o com a planificador de viatges per a bus o tren per planificar la teva ruta per Asturias. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMTUSA i qualsevol bus, inclosa la línia L21, a Asturias
L21 - Indicacions alternatives
Línies de EMTUSA a Asturias
- L24 - L24 - Monteana-Mareo/ Horaris
- L4 - L4 - El Lauredal-Viesques/ Horaris
- L1 - L1 - Cerillero-Hospital de Cabueñes/ Horaris
- L18 - L18 - Nuevo Gijón -Hospital de Cabueñes/ Horaris
- L2 - L2 - El Corte Ingles-Hospital de Cabueñes/ Horaris
- L20 - L20 - Nuevo Roces-Somió (La Pipa)/ Horaris
- L16 - L16 - Universidad Laboral-Vega/ Horaris
- L14 - L14 - Sotiello-Infanzón por Pol. Somonte-Tremañes/ Horaris
- E7 - E7 - Gran Capitán-Hospital de Cabueñes/ Horaris
- L24 - L24 - Monteana-La Pedrera/ Horaris
- L6 - L6 - Musel-Polígono de Porceyo , por Hospital de Jove/ Horaris
- L16 - L16 - Estación Ferrocarril-Vega/ Horaris
- L10 - L10 - Pumarín-Candenal por Somió (Obras en Río Eo)/ Horaris
- L12 - L12 - Cerillero-Contrueces/ Horaris
- L36 - L36 - Tremañes-Casa del Mar/ Horaris
- L25 - L25 - Tremañes-Cementerio de Deva (sin entrar a Bankunion II)/ Horaris
- L25 - L25 - Tremañes-La Arena (Continental) por Ávarez de Garaya/ Horaris
- L42 - L42 - Roces-Humedal (Obras en Río Eo)/ Horaris
- L25 - L25 - Tremañes-Infanzón/ Horaris
- L4 - L4 - El Lauredal-Campus Universitario por Viesques/ Horaris