M-203 línia
Almería - Hospital El Toyo - San Isidro - Campohermoso - Rodalquilar
Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria
Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria M-203 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La M-203 bus té 10 parades, surt de Estación Intermodal i acaba a Rodalquilar.
Tria qualsevol entre les M-203 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: (10 parades)
Estación Intermodal
Hospital El Toyo
Est. Servicio El 21
Níjar - Centro
San Isidro - Centro
Campohermoso - Centro
Fernán Pérez
Hortichuelas
Las Negras
Rodalquilar
Preguntes i respostes freqüents de M-203
A quina hora comença a funcionar M-203 bus?
M-203 bus comença a funcionar a les 07:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar M-203 bus?
M-203 bus deixa d'operar a les 13:00 els dissabte.
A quina hora arriba M-203 bus?
Quan arriba la Almería - Hospital El Toyo - San Isidro - Campohermoso - Rodalquilar bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Almería - Hospital El Toyo - San Isidro - Campohermoso - Rodalquilar bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un M-203 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la M-203 bus parada més propera.
M-203 bus horari
M-203 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 07:00 - 15:15
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:00 - 15:15 | 495 |
dt. | 07:00 - 15:15 | 495 |
dc. | 07:00 - 15:15 | 495 |
dj. | 07:00 - 15:15 | 495 |
dv. | 07:00 - 15:15 | 495 |
ds. | 13:00 | Sortida Única |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a M-203 (des de Estación Intermodal), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de M-203 i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria.
M-203 línia bus tarifa
Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria M-203 els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria.
M-203 (Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria)
La primera parada de la ruta M-203 bus és Estación Intermodal i la darrera parada és Rodalquilar. M-203 està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: M-203 té 10 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 60 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Almeria i t'ajuda a trobar el M-203 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la M-203 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia M-203 en temps real bus
Monitora la línia M-203 en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia M-203 bus o una aplicació de seguiment Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria o com a planificador de viatges per a bus, tramvia o tren per planificar la teva ruta per Almeria. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria i qualsevol bus, inclosa la línia M-203, a Almeria
Línies de Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria a Almeria
- M-370 - Almería - Aguadulce - El Parador - Puebla De Vícar - El Ejido - Dalías - Berja/ Horaris
- M-380 - Almería - Aguadulce - El Parador - Puebla De Vícar - El Ejido - Adra/ Horaris
- M-383 - Almería - Aguadulce - El Parador - Puebla De Vícar - El Ejido - Guardias Viejas - Balerma/ Horaris
- M-202 - Almería - Retamar - Cabo De Gata - La Fabriquilla/ Horaris
- M-320 - Almería - Castell Del Rey/El Parador - Felix - Enix/ Horaris
- M-100 - Circular Huércal De Almería/ Horaris
- M-106 - Almería - Santa Fe De Mondújar/ Horaris
- M-333 - Almería - Aguadulce - Roquetas - San Agustín - Almerimar/ Horaris
- M-102 - Almería - Huércal - Viator - Pechina/ Horaris
- M-301 - Almería - Aguadulce - El Parador - Puebla De Vícar - Venta Del Viso/ Horaris
- M-354 - San Agustín - La Mojonera - Las Norias - El Ejido/ Horaris
- M-373 - Adra - Berja/ Horaris
- M-101 - Almería - Huércal - Viator - Campamento/ Horaris
- M-108 - Pechina - Huércal - Universidad/ Horaris
- M-201 - Almería - Los Molinos - El Mamí - Venta Gaspar - El Alquián/ Horaris
- M-212 - Almería - Hospital El Toyo - San José - La Isleta Del Moro/ Horaris
- M-372 - Santa María Del Águila - El Ejido - Dalías - Berja/ Horaris
- M-999 - Aguadulce - Roquetas - Las Marinas/ Horaris
- M-336 - Universidad - Roquetas - Las Marinas - La Mojonera - Cortijos De Marín/ Horaris