SG-NAVA - Segovia (Estación De Autobuses) Horari Horari de dimarts a dijous Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Sortida núm. #4 Arévalo - Estación De Autobuses 7:15 - - - Arévalo - Estación Fc 7:17 - - - Urb. Dunas De La Vega 7:18 - - - Martín Muñoz De La Dehesa 7:20 - - - Rapariegos 7:26 - - - San Cristóbal De La Vega 7:29 - - - Tolocirio 7:32 - - - Montejo De Arévalo 7:34 - - - Santiuste De San Juan Bautista (Iglesia) - - - 15:30 Arroyo De Cuéllar - 7:25 - - Narros De Cuéllar - 7:29 - - Samboal - 7:33 - - Coca 7:54 - 9:52 15:38 Navas De Oro - 7:40 9:45 15:47 Santiuste De San Juan Bautista 7:45 - 9:59 - Nava De La Asunción - Estación De Autobuses 8:04 - 10:06 15:54 Bernardos - 7:50 - - Migueláñez - 7:53 - - Ortigosa De Pestaño - 7:57 - - Nieva 8:16 - 10:15 16:05 Santa María La Real De Nieva 8:18 8:01 10:17 16:07 Pascuales (Cl-605) 8:22 8:03 10:20 16:10 Tabladillo (Cl-605) 8:25 8:06 10:22 16:13 Anaya (Cl-605) 8:33 8:11 10:28 16:20 Garcillán (Gasolinera, Cl-605) 8:38 8:15 10:32 16:25 Garcillán (Pueblo) 8:39 - - - Segovia - Hospital General 8:54 8:26 10:44 16:39 Segovia - Estación De Autobuses 8:55 8:28 10:45 16:40
Horari de divendres Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Sortida núm. #4 Sortida núm. #5 Arévalo - Estación De Autobuses 7:00 - - - - Arévalo - Estación Fc 7:02 - - - - Urb. Dunas De La Vega 7:02 - - - - Martín Muñoz De La Dehesa 7:04 - - - - Rapariegos 7:09 - - - - San Cristóbal De La Vega 7:11 - - - - Tolocirio 7:14 - - - - Montejo De Arévalo 7:15 - - - - Montuenga 7:27 - - - - Codorniz 7:30 - - - - Santiuste De San Juan Bautista (Iglesia) - - - 15:30 - Aldeanueva Del Codonal 7:36 - - - - Moraleja De Coca 7:39 - - - - Arroyo De Cuéllar - 7:25 - - - Narros De Cuéllar - 7:29 - - - Samboal - 7:33 - - - Coca 7:54 - 9:52 15:38 - Navas De Oro - 7:40 9:45 15:47 16:30 Santiuste De San Juan Bautista 7:45 - 9:59 - - Coca - - - - 16:36 Nava De La Asunción - Estación De Autobuses 8:04 - 10:06 15:54 16:43 Bernardos - 7:50 - - - Migueláñez - 7:53 - - - Ortigosa De Pestaño - 7:57 - - - Nieva 8:16 - 10:15 16:05 16:52 Santa María La Real De Nieva 8:18 8:01 10:17 16:07 16:56 Pascuales (Cl-605) 8:22 8:03 10:20 16:10 16:58 Tabladillo (Cl-605) 8:25 8:06 10:22 16:13 17:01 Anaya (Cl-605) 8:33 8:11 10:28 16:20 17:07 Garcillán (Gasolinera, Cl-605) 8:38 8:15 10:32 16:25 17:10 Garcillán (Pueblo) 8:39 - - - - Segovia - Hospital General 8:54 8:26 10:44 16:39 17:22 Segovia - Estación De Autobuses 8:55 8:28 10:45 16:40 17:23
Horari de dissabte Estació Sortida núm. #1 Coca 7:51 Navas De Oro 7:45 Santiuste De San Juan Bautista 7:59 Nava De La Asunción - Estación De Autobuses 8:05 Bernardos 8:16 Migueláñez 8:18 Ortigosa De Pestaño 8:23 Nieva 8:25 Santa María La Real De Nieva 8:29 Pascuales (Cl-605) 8:31 Tabladillo (Cl-605) 8:34 Anaya (Cl-605) 8:40 Garcillán (Gasolinera, Cl-605) 8:43 Segovia - Hospital General 8:55 Segovia - Estación De Autobuses 8:56
Horari de dilluns Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Sortida núm. #4 Arévalo - Estación De Autobuses 7:00 - - - Arévalo - Estación Fc 7:01 - - - Urb. Dunas De La Vega 7:02 - - - Martín Muñoz De La Dehesa 7:03 - - - Rapariegos 7:06 - - - San Cristóbal De La Vega 7:08 - - - Tolocirio 7:10 - - - Montejo De Arévalo 7:11 - - - Montuenga 7:19 - - - Codorniz 7:21 - - - Santiuste De San Juan Bautista (Iglesia) - - - 15:30 Aldehuela Del Codonal (A Demanda) 7:26 - - - Aldeanueva Del Codonal 7:28 - - - Moraleja De Coca 7:31 - - - Arroyo De Cuéllar - 7:25 - - Narros De Cuéllar - 7:29 - - Samboal - 7:33 - - Coca 7:47 - 9:52 15:38 Navas De Oro - 7:40 9:45 15:47 Santiuste De San Juan Bautista 7:35 - 9:59 - Nava De La Asunción (Centro De Salud) 7:59 - - - Nava De La Asunción - Estación De Autobuses 7:59 - 10:06 15:54 Bernardos - 7:50 - - Migueláñez - 7:53 - - Ortigosa De Pestaño - 7:57 - - Nieva 8:15 - 10:15 16:05 Santa María La Real De Nieva 8:18 8:01 10:17 16:07 Pascuales (Cl-605) 8:22 8:03 10:20 16:10 Tabladillo (Cl-605) 8:26 8:06 10:22 16:13 Anaya (Cl-605) 8:36 8:11 10:28 16:20 Garcillán (Gasolinera, Cl-605) 8:43 8:15 10:32 16:25 Garcillán (Pueblo) 8:44 - - - Segovia - Hospital General 9:04 8:26 10:44 16:39 Segovia - Estación De Autobuses 9:05 8:28 10:45 16:40
Horari de LINEcar, Galo Álvarez bus - SG-NAVA (Segovia (Estación De Autobuses)) L'horari LINEcar, Galo Álvarez bus de la ruta SG-NAVA, Segovia (Estación De Autobuses), ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Arévalo - Estación De Autobuses estació a Segovia - Estación De Autobuses estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'LINEcar, Galo Álvarez.
Última actualització de 28 de juliol de 2024
SG-NAVA Horaris d'indicacions alternatives