N807 línia
Madrid (Atocha) - Getafe - Humanes - Griñón
Interurbanos
Interurbanos N807 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La N807 bus (Pza. Emperador Carlos V - Atocha→Pza. Emperador Carlos V - Atocha) és una línia circular amb 37 parades que surten de Pza. Emperador Carlos V - Atocha.
Tria qualsevol entre les N807 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Pza. Emperador Carlos V - Atocha→Pza. Emperador Carlos V - Atocha (37 parades)
Pza. Emperador Carlos V - Atocha
P.º Sta. Mª Cabeza - Embajadores
Santa María De La Cabeza - Puente Praga
Puente De Los Capuchinos
P.º Sta. Mª Cabeza - Est. Plaza Elíptica
Tanatorio Sur
Ctra. A-42 - Pol. Ind. Prado Overa
Av. Federica Montseny - C. C. Bulevar
Av. Federica Montseny - Parque
Av. Federica Montseny - Arquitectos
Av. Ciudades - Pza. Victoria Kent
Av. Ciudades - Centro Cívico
Av. Ciudades - Sánchez Morate
Av. España - Av. Ciudades
Av. España - Gerona
Av. España - Est. Juan De La Cierva
Av. Juan De La Cierva - Pza. España
Av. General Palacio - Capellanes
Ramón Y Cajal - Núñez De Balboa
General Pingarrón - Colegio
Pza. Cuestas - Uned
Arboleda - Pza. Beso
Av. Juan De La Cierva - Viena
Av. Juan De La Cierva - Pza. De España
Av. Juan De La Cierva - Pza. España
Madrid - Daoiz
Madrid - Universidad
Madrid - Pza. Victoria Kent
Av. Federica Montseny - Parque
Pza. Fuente De Goya - Est. Los Espartales
Ctra. A-42 - Pol. Ind. Prado Overa
Avenida De Los Poblados - Carretera Toledo
Plaza Elíptica - Santa María De La Cabeza
Puente De Los Capuchinos
Santa María De La Cabeza - Puente Praga
Metro Palos De La Frontera
Pza. Emperador Carlos V - Atocha
Preguntes i respostes freqüents de N807
A quina hora comença a funcionar N807 bus?
N807 bus comença a funcionar a les 00:15 els diumenge, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar N807 bus?
N807 bus deixa d'operar a les 02:35 els diumenge, dissabte.
A quina hora arriba N807 bus?
Quan arriba la Madrid (Atocha) - Getafe - Humanes - Griñón Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Madrid (Atocha) - Getafe - Humanes - Griñón Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de N807 (Pza. Emperador Carlos V - Atocha→Pza. Emperador Carlos V - Atocha) bus?
La tarifa de Madrid (Atocha) - Getafe - Humanes - Griñón (Pza. Emperador Carlos V - Atocha→Pza. Emperador Carlos V - Atocha) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un N807 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la N807 bus parada més propera.
Interurbanos N807 bus Mapa de ruta - Pza. Emperador Carlos V - Atocha→Pza. Emperador Carlos V - Atocha
N807 bus horari
N807 bus ruta funciona els caps de setmana. Horari habitual: 00:15 - 02:35
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | No Operatiu | No Operatiu |
dt. | No Operatiu | No Operatiu |
dc. | No Operatiu | No Operatiu |
dj. | No Operatiu | No Operatiu |
dv. | No Operatiu | No Operatiu |
ds. | 00:15 - 02:35 | 70 |
dg. | 00:15 - 02:35 | 70 |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a N807 (des de Pza. Emperador Carlos V - Atocha), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de N807 (Pza. Emperador Carlos V - Atocha→Pza. Emperador Carlos V - Atocha) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
N807 línia bus tarifa
Interurbanos N807 (Pza. Emperador Carlos V - Atocha→Pza. Emperador Carlos V - Atocha) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Interurbanos, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
N807 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta N807 bus és Pza. Emperador Carlos V - Atocha i la darrera parada és Pza. Emperador Carlos V - Atocha. N807 (Pza. Emperador Carlos V - Atocha→Pza. Emperador Carlos V - Atocha) està operatiu durant Cap de setmana.
Informació addicional: N807 té 37 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 39 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el N807 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la N807 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia N807 en temps real Bus
Monitora la línia N807 (Pza. Emperador Carlos V - Atocha→Pza. Emperador Carlos V - Atocha) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia N807 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia N807, a Madrid
N807 - Indicacions alternatives
- N807 - C.º Parla - Mester De Clerecía→Pza. Emperador Carlos V - Atocha / Horaris
- N807 - Fuente De La Salud - Polideportivo→Pza. Emperador Carlos V - Atocha / Horaris
- N807 - General Pingarrón - Colegio→Pza. Emperador Carlos V - Atocha / Horaris
- N807 - Pza. Emperador Carlos V - Atocha→C.º Parla - Mester De Clerecía / Horaris
- N807 - Pza. Emperador Carlos V - Atocha→Fuente De La Salud - Polideportivo / Horaris
Línies de Interurbanos a Madrid
- 573 - Madrid (Moncloa) - Boadilla (por Urb. Montepríncipe)/ Horaris
- 496 - Fuenlabrada - Moraleja de Enmedio - Arroyomolinos (Xanadú)/ Horaris
- 650B - Circular Pozuelo - Majadahonda - Pozuelo/ Horaris
- 333 - Madrid (Conde de Casal) - Rivas (Bellavista)/ Horaris
- 151 - Madrid (Plaza de Castilla) - Alcobendas/ Horaris
- 280 - Coslada (FF.CC.) - Hospital - Loeches/ Horaris
- 482 - Madrid (Aluche) - Leganés (Arroyo Culebro)/ Horaris
- 630 - Villalba (Estación) - Galapagar - Colmenarejo - Valdemorillo/ Horaris
- 684 - Madrid (Moncloa) - Cercedilla (por Guadarrama)/ Horaris
- 517 - Madrid (Cuatro Vientos) - Alcorcón (Fuente Cisneros)/ Horaris
- 213 - Madrid (Canillejas) - Belvis/ Horaris
- N805 - Madrid (Atocha) - Getafe (Los Molinos)/ Horaris
- 658A - Madrid (Moncloa) - Pozuelo (C. C. LaFinca)/ Horaris
- 551 - Madrid (Príncipe Pío) - San Martín de Valdeiglesias - El Tiemblo/Cebreros/ Horaris
- 722 - Madrid (Plaza de Castilla) - Colmenar Viejo (Navallar)/ Horaris
- N806 - Madrid (Atocha) - Parla/ Horaris
- 828 - Madrid (Canillejas) - Alcobendas - Universidad Autónoma/ Horaris
- 661 - Madrid (Moncloa) - San Lorenzo de El Escorial (por Galapagar)/ Horaris
- 443 - Madrid (Plaza Elíptica) - Getafe (Barrio Las Margaritas)/ Horaris
- 193A - El Molar - Cotos de Monterrey - Venturada/ Horaris