382 - Puerto De La Cruz→Las Arenas (T) Horari
Horari de diumenge, dijous, dimecres i divendres
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Puerto De La Cruz | 21:50 |
Melchor Luz Pabellón | 21:50 |
Rosario Sotomayor | 21:51 |
Mercado Municipal | 21:52 |
Salto El Barranco (T) | 21:52 |
Puente San Antonio | 21:53 |
Colegio San Antonio | 21:53 |
Camino San Antonio | 21:54 |
La Asomada | 21:54 |
Nueva La Vera | 21:54 |
Calle Nueva (T) | 21:55 |
Nueva La Vera | 21:56 |
La Asomada | 21:56 |
La Pesa | 21:57 |
Las Arenas (T) | 21:57 |
Horari de Titsa bus - 382 (Puerto De La Cruz→Las Arenas (T))
L'horari Titsa bus de la ruta 382, Puerto De La Cruz→Las Arenas (T), ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Puerto De La Cruz estació a Las Arenas (T) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Titsa.
382 Horaris d'indicacions alternatives
- 382 Horari - Calle Nueva (T)→Plaza Reyes Catolicos (T)
- 382 Horari - Plaza Reyes Catolicos (T)→Puerto De La Cruz
- 382 Horari - Calle Nueva (T)→Puerto De La Cruz
- 382 Horari - Plaza Reyes Catolicos (T)→Calle Nueva (T)
- 382 Horari - Puerto De La Cruz→Calle Nueva (T)
- 382 Horari - Puerto De La Cruz→Las Arenas (T)