382 línia
Puerto De La Cruz→Las Arenas (T)
Titsa
Titsa 382 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 382 bus (Puerto De La Cruz→Las Arenas (T)) té 15 parades, surt de Puerto De La Cruz i acaba a Las Arenas (T).
La previsió d'horari de 382 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 21:50. Dies operatius de la setmana: dimecres, dijous, divendres, diumenge.
Tria qualsevol entre les 382 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Puerto De La Cruz→Las Arenas (T) (15 parades)
Puerto De La Cruz
Melchor Luz Pabellón
Rosario Sotomayor
Mercado Municipal
Salto El Barranco (T)
Puente San Antonio
Colegio San Antonio
Camino San Antonio
La Asomada
Nueva La Vera
Calle Nueva (T)
Nueva La Vera
La Asomada
La Pesa
Las Arenas (T)
Preguntes i respostes freqüents de 382
A quina hora comença a funcionar 382 bus?
382 bus comença a funcionar a les 21:50 els diumenge, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 382 bus?
382 bus deixa d'operar a les 21:50 els diumenge, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 382 bus?
Quan arriba la Puerto De La Cruz→Las Arenas (T) bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Puerto De La Cruz→Las Arenas (T) bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 382 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 382 bus parada més propera.
382 bus horari
382 bus ruta funciona els dimecres, dijous, divendres, diumenge. Horaris regulars: 21:50
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | No Operatiu | No Operatiu |
dt. | No Operatiu | No Operatiu |
dc. | 21:50 | Sortida Única |
dj. | 21:50 | Sortida Única |
dv. | 21:50 | Sortida Única |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | 21:50 | Sortida Única |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 382 (des de Puerto De La Cruz), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 382 (Puerto De La Cruz→Las Arenas (T)) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
382 línia bus tarifa
Titsa 382 (Puerto De La Cruz→Las Arenas (T)) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
382 (Titsa)
La primera parada de la ruta 382 bus és Puerto De La Cruz i la darrera parada és Las Arenas (T). 382 (Puerto De La Cruz→Las Arenas (T)) està operatiu durant dimecres, dijous, divendres, diumenge.
Informació addicional: 382 té 15 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 8 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 382 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 382 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 382 en temps real bus
Monitora la línia 382 (Puerto De La Cruz→Las Arenas (T)) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 382 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 382, a Tenerife
382 - Indicacions alternatives
- 382 - Calle Nueva (T)→Plaza Reyes Catolicos (T) / Horaris
- 382 - Plaza Reyes Catolicos (T)→Puerto De La Cruz / Horaris
- 382 - Calle Nueva (T)→Puerto De La Cruz / Horaris
- 382 - Plaza Reyes Catolicos (T)→Calle Nueva (T) / Horaris
- 382 - Puerto De La Cruz→Calle Nueva (T) / Horaris
- 382 - Puerto De La Cruz→Las Arenas (T) / Horaris
Línies de Titsa a Tenerife
- 232 - SANTA CRUZ -> EL CARDONAL-LA GALLEGA/ Horaris
- 348 - PTO. CRUZ<->EL PORTILLO<->CAÑADAS DEL TEIDE/ Horaris
- 34 - EL TABLADO -> GRANADILLA DE ABONA POR FASNIA Y ARICO/ Horaris
- 409 - SAN MIGUEL -> GRANADILLA ->SAN ISIDRO -> EL MÉDANO/ Horaris
- 32 - FASNIA->PUNTA PRIETA -> LA SOMBRERA/ Horaris
- 343 - PTO. CRUZ <->LOS CRISTIANOS(Por Aeropuertos Norte y Sur)(express)/ Horaris
- 12 - LA LAGUNA -> EL SAUZAL - POR ZONA CENTRO DE TACORONTE/ Horaris
- 56 - LA LAGUNA -> BCO.GRANDE->POR LLANO DEL MORO/ Horaris
- 369 - BUENAVISTA - PUNTA DE TENO/ Horaris
- 460 - ICOD DE LOS VINOS -> COSTA ADEJE - POR GUÍA DE ISORA/ Horaris
- 330 - (CIRCUNVALACIÓN)LOS REALEJOS – SAN VICENTE – LAS LLANADAS/ Horaris
- 101 - LA LAGUNA -> LA OROTAVA(POR CTRA.GENENERAL)/ Horaris
- 217 - INTERCAMBIADOR-> LOS ANDENES-EL CARDONAL- H.U.C/ Horaris
- 914 - INTERCAMBIADOR -> PLAZA WEYLER-> C/EL PILAR->PLAZA DE ESPAÑA -> INTERCAMBIADOR/ Horaris
- 410 - IES GRANADILLA ->SAN ISIDRO -> EL MÉDANO-> LOS ABRIGOS/ Horaris
- 126 - CANDELARIA - GUAJARA(UNIVERSIDAD) - H.U. LA CANDELARIA - INTERCAMBIADOR SC/ Horaris
- 57 - < > 51 CIRCULAR LA LAGUNA -> TEJINA - TACORONTE- LA LAGUNA/ Horaris
- 270 - INTERCAMBIADOR - LAS MERCEDES (POR LAS CANTERAS)/ Horaris
- 450 - COSTA ADEJE -> SAN ISIDRO/ Horaris
- 452 - LA CALETA - COSTA ADEJE - SAN ISIDRO/ Horaris