SG-NAVA - Arévalo Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Segovia - Estación De Autobuses | 18:30 |
Garcillán (Gasolinera, Cl-605) | 18:41 |
Anaya (Cl-605) | 18:45 |
Tabladillo (Cl-605) | 18:51 |
Pascuales (Cl-605) | 18:53 |
Santa María La Real De Nieva | 18:56 |
Nieva | 18:59 |
Nava De La Asunción - Estación De Autobuses | 19:08 |
Navas De Oro | 19:14 |
Coca | 19:21 |
Santiuste De San Juan Bautista | 19:28 |
Moraleja De Coca | 19:32 |
Aldeanueva Del Codonal | 19:36 |
Codorniz | 19:40 |
Montuenga | 19:43 |
Montejo De Arévalo | 19:53 |
Tolocirio | 19:56 |
San Cristóbal De La Vega | 19:58 |
Rapariegos | 20:00 |
Martín Muñoz De La Dehesa | 20:03 |
Urb. Dunas De La Vega | 20:06 |
Arévalo - Estación Fc | 20:08 |
Arévalo - Estación De Autobuses | 20:10 |
Horari de LINEcar, Galo Álvarez bus - SG-NAVA (Arévalo)
L'horari LINEcar, Galo Álvarez bus de la ruta SG-NAVA, Arévalo, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Segovia - Estación De Autobuses estació a Arévalo - Estación De Autobuses estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'LINEcar, Galo Álvarez.