SG-NAVA - Narros De Cuéllar Horari
Horari de divendres
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Segovia - Estación De Autobuses | 19:30 |
Garcillán (Gasolinera, Cl-605) | 19:41 |
Anaya (Cl-605) | 19:45 |
Tabladillo (Cl-605) | 19:51 |
Pascuales (Cl-605) | 19:53 |
Santa María La Real De Nieva | 19:56 |
Nieva | 19:59 |
Nava De La Asunción - Estación De Autobuses | 20:08 |
Coca | 20:14 |
Navas De Oro | 20:19 |
Samboal | 20:25 |
Narros De Cuéllar | 20:28 |
Horari de LINEcar, Galo Álvarez bus - SG-NAVA (Narros De Cuéllar)
L'horari LINEcar, Galo Álvarez bus de la ruta SG-NAVA, Narros De Cuéllar, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Segovia - Estación De Autobuses estació a Narros De Cuéllar estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'LINEcar, Galo Álvarez.