Linka 10
Česká
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 10 tramvaj (Aktualizováno)
10 tramvaj (Česká) má 12 stanic odjíždí z Stránská Skála - Smyčka a končí v Česká.
Vyberte 10 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Česká (12 zastávek)
Stránská Skála - Smyčka
Stránská Skála
Podstránská
Krásného
Židovský Hřbitov
Geislerova
Životského
Masná
Vlhká
Hlavní Nádraží
Malinovského Náměstí
Česká
10 Často kladené dotazy
V kolik začne 10 tramvaj fungovat?
Služby na 10 tramvaj začínají v 20:06 dne neděle, pondělí, úterý, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 10 tramvaj fungovat?
Služby na 10 tramvaj končí v 23:05 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 10 tramvaj?
Kdy přijde linka Česká tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Česká tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 10 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 10. tramvaj stanice.
10 tramvaj Jízdní řád
10 tramvaj linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 20:06 - 23:05
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 20:06 - 23:05 | 65 - 113 |
út | 20:06 - 23:05 | 65 - 113 |
st | 23:05 | Jediný odjezd |
čt | 20:06 - 23:05 | 65 - 113 |
pá | 20:06 - 23:05 | 65 - 113 |
so | 20:06 - 23:05 | 179 |
ne | 20:06 - 23:05 | 179 |
Provozní upozornění pro IDS JMK tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 10 (od Stránská Skála - Smyčka), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 10 v reálném čase. (Česká) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 10 tramvaj
Ceny IDS JMK 10 (Česká) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
10 (IDS JMK)
První zastávka 10 tramvaj cesty je Stránská Skála - Smyčka a poslední zastávka je Česká. 10 (Česká) je v provozu během každý den.
Další informace: 10 má 12 stanic a celková doba cesty je zhruba 17 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 10 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 10 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 10 sledovač tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 10 (Česká) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 10 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli tramvaj, včetně linky 10, v Brno
10 - Alternativní cíle
- 10 - Geislerova / Jízdní řád
- 10 - Konečného Náměstí / Jízdní řád
- 10 - Komín, Smyčka / Jízdní řád
- 10 - Konečného Náměstí / Jízdní řád
- 10 - Technologický Park / Jízdní řád
- 10 - Vozovna Komín / Jízdní řád
- 10 - Vozovna Medlánky / Jízdní řád
- 10 - Novolíšeňská / Jízdní řád
- 10 - Stránská Skála - Smyčka / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- H4 - Mendlovo náměstí - Komenského náměstí/ Jízdní řád
- 9 - Juliánov - Čertova rokle/ Jízdní řád
- 7 - Starý Lískovec, smyčka - Čertova rokle/ Jízdní řád
- 11 - Čertova rokle - Lipová/ Jízdní řád
- 5 - Ústřední hřbitov - smyčka - Štefánikova čtvrť/ Jízdní řád
- 12 - Komárov - Technologický park/ Jízdní řád
- 8 - Vozovna Medlánky - Mifkova/ Jízdní řád
- 3 - Vozovna Medlánky - Kamenolom/ Jízdní řád
- 6 - Starý Lískovec, smyčka - Vozovna Medlánky/ Jízdní řád
- 2 - Stará osada - Modřice, smyčka/ Jízdní řád
- 4 - Technologický park - Babická/ Jízdní řád
- 1 - Komín, smyčka - Řečkovice/ Jízdní řád