Linka 104
Klukovice - Na Hvězdárně
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 104 autobus (Aktualizováno)
104 autobus ה má 17 zastávek odjíždí z Klukovice a končí v Na Hvězdárně.
Vyberte 104 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Na Hvězdárně (17 zastávek)
Klukovice
Grussova
Poliklinika Barrandov
Štěpařská
Záhorského
Stará Holyně
Pražská Čtvrť
Smaragdová
Slivenec
Za Farou
Škola Slivenec
Do Chuchle
Velká Chuchle
Starochuchelská
Novochuchelská
Mrkosova
Na Hvězdárně
104 Často kladené dotazy
V kolik začne 104 autobus fungovat?
Služby na 104 autobus začínají v 05:07 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 104 autobus fungovat?
Služby na 104 autobus končí v 23:01 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 104 autobus?
Kdy přijde linka Klukovice - Na Hvězdárně Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Klukovice - Na Hvězdárně Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 104 autobus společnosti DPP na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 104 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 104 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 104. autobus zastávka.
104 autobus Jízdní řád
104 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:07 - 23:01
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:07 - 23:01 | 30 - 60 |
út | 05:07 - 23:01 | 30 - 60 |
st | 06:06 - 23:01 | 60 |
čt | 05:07 - 23:01 | 30 - 60 |
pá | 05:07 - 23:01 | 30 - 60 |
so | 06:06 - 23:01 | 60 |
ne | 06:06 - 23:01 | 60 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 104 (od Klukovice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 104 v reálném čase. (Na Hvězdárně) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 104 autobus
Ceny DPP 104 (Na Hvězdárně) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
104 (DPP)
První zastávka 104 autobus cesty je Klukovice a poslední zastávka je Na Hvězdárně. 104 (Na Hvězdárně) je v provozu během každý den.
Další informace: 104 má 17 zastávek a celková doba cesty je zhruba 25 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 104 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 104 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 104 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 104 (Na Hvězdárně) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 104 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 104, v Praha
104 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- X94 - Palmovka - Tusarova - Palmovka/ Jízdní řád
- 111 - Skalka - Dubeč - Koloděje/ Jízdní řád
- 126 - Koleje Jižní Město - Nádraží Uhříněves/ Jízdní řád
- X27
- 143 - Dejvická - Stadion Strahov/ Jízdní řád
- 149 - Dejvická - Stodůlky-Bavorská/ Jízdní řád
- 201 - Nádraží Holešovice - Černý Most/ Jízdní řád
- 107 - Dejvická - Suchdolské náměstí - Suchdol/ Jízdní řád
- 142 - Nové Butovice - Velká Ohrada/ Jízdní řád
- 272 - Dolnokřeslická - Nádraží Uhříněves/ Jízdní řád
- 274 - Poliklinika Modřany - Kunratická škola/ Jízdní řád
- 183 - Vozovna Kobylisy - Háje/ Jízdní řád
- 232 - Na Knížecí - Pod Děvínem - Smíchovské nádraží/ Jízdní řád
- 329 - Praha,Skalka / Praha,Sídliště Skalka - Škvorec,náměstí/ Jízdní řád
- 185 - Letňany - Kbelský hřbitov/ Jízdní řád
- 249 - Zličín - Nový Zličín/ Jízdní řád
- 125 - Smíchovské nádraží - Skalka/ Jízdní řád
- 340 - Praha,Dejvická - Roztoky,Levý Hradec/ Jízdní řád
- 158 - Letňany - Sídliště Letňany - Čakovice - Třeboradice/ Jízdní řád
- X95 - Koh-I-Noor - Náměstí Bratří Synků