Linka 106
Kyjov, Aut. St.
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 106 autobus (Aktualizováno)
106 autobus ה má 24 zastávek odjíždí z Úan Zvonařka a končí v Kyjov, Aut. St..
Vyberte 106 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kyjov, Aut. St. (24 zastávek)
Úan Zvonařka
Tržní
Holubice, Nadjezd
Velešovice, Rozc.
Slavkov U Brna, Aut. St.
Slavkov U Brna, Rozcestí K Žel. St.
Nížkovice, Rozcestí
Heršpice, Bílý Vlk
Žarošice, Těšanka
Žarošice, Zdravá Voda
Žarošice, Silničná, Rozcestí Uhřice
Žarošice, Škola
Žarošice
Archlebov
Dražůvky
Želetice, Statek
Želetice
Nenkovice, U Kašny
Nenkovice, Obecní Úřad
Nenkovice, Škola
Stavěšice
Strážovice
Kyjov, Nemocnice
Kyjov, Aut. St.
106 Často kladené dotazy
V kolik začne 106 autobus fungovat?
Služby na 106 autobus začínají v 05:42 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 106 autobus fungovat?
Služby na 106 autobus končí v 22:42 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 106 autobus?
Kdy přijde linka Kyjov, Aut. St. Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kyjov, Aut. St. Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 106 autobus společnosti IDS JMK na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 106 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 106 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 106. autobus zastávka.
106 autobus Jízdní řád
106 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:42 - 22:42
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:42 - 22:42 | 30 - 90 |
út | 05:42 - 22:42 | 30 - 90 |
st | 06:12 - 22:42 | 120 - 150 |
čt | 05:42 - 22:42 | 30 - 90 |
pá | 05:42 - 22:42 | 30 - 90 |
so | 06:12 - 22:42 | 120 - 150 |
ne | 06:12 - 22:42 | 120 - 150 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 106 (od Úan Zvonařka), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 106 v reálném čase. (Kyjov, Aut. St.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 106 autobus
Ceny IDS JMK 106 (Kyjov, Aut. St.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
106 (IDS JMK)
První zastávka 106 autobus cesty je Úan Zvonařka a poslední zastávka je Kyjov, Aut. St.. 106 (Kyjov, Aut. St.) je v provozu během každý den.
Další informace: 106 má 24 zastávek a celková doba cesty je zhruba 135 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 106 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 106 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 106 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 106 (Kyjov, Aut. St.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 106 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 106, v Brno
106 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 78 - Modřice, Olympia - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 509 - Měnín, obchodní středisko - Chrlické náměstí/ Jízdní řád
- 42 - Královo Pole, nádraží - Ivanovice, Globus/ Jízdní řád
- 321 - Sentice, obecní úřad - Skalička, chaloupky/ Jízdní řád
- 667 - Kyjov, aut. st. - Žeravice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 257 - Olešnice, nám. - Boskovice, 17. listopadu/ Jízdní řád
- 443 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Tavíkovice, hostinec/ Jízdní řád
- 543 - Šakvice, obecní úřad - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 621 - Holubice, GLP Park - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 668 - Kyjov, aut. st. - Čeložnice/ Jízdní řád
- 422 - Hlína - Zastávka, železniční stanice/ Jízdní řád
- 815 - Znojmo, autobusové nádraží - Moravské Budějovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- OLY - Úzká - Modřice, Olympia jih/ Jízdní řád
- 803 - Dobšice, pož.zbroj. - Znojmo, Nemocnice/ Jízdní řád
- 666 - Osvětimany - Kyjov, železniční stanice/ Jízdní řád
- N96 - Starý Lískovec, smyčka - Mariánské údolí/ Jízdní řád
- 275 - Olešnice, nám. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 902 - Hodonín, Nesyt, farma - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 514 - Židlochovice, železniční stanice - Rajhrad, hospic/ Jízdní řád
- 932 - Veselí nad Moravou, železniční stanice - Nová Lhota, horní zastávka/ Jízdní řád