Linka 514
Židlochovice, železniční stanice - Rajhrad, hospic
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 514 autobus (Aktualizováno)
514 autobus ה má 9 zastávek odjíždí z Rajhrad, Železniční Stanice a končí v Blučina, Náměstí.
Vyberte 514 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Blučina, Náměstí (9 zastávek)
Rajhrad, Železniční Stanice
Rajhrad, Městečko
Rajhrad, Klášter
Rajhradice, Loučka
Rajhradice, Váha
Rajhradice, Obecní Úřad
Opatovice
Blučina, Obchodní Středisko
Blučina, Náměstí
514 Často kladené dotazy
V kolik začne 514 autobus fungovat?
Služby na 514 autobus začínají v 04:34 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 514 autobus fungovat?
Služby na 514 autobus končí v 17:15 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 514 autobus?
Kdy přijde linka Židlochovice, železniční stanice - Rajhrad, hospic Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Židlochovice, železniční stanice - Rajhrad, hospic Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 514 autobus společnosti IDS JMK na Den práce / Prvního máje and Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 514 autobus na Den práce / Prvního máje and Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 514 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 514. autobus zastávka.
514 autobus Jízdní řád
514 autobus cesta je v provozu pondělí, úterý, čtvrtek, pátek. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 04:34 - 17:15
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:34 - 17:15 | 30 |
út | 04:34 - 17:15 | 30 |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | 04:34 - 17:15 | 30 |
pá | 04:34 - 17:15 | 30 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 514 (od Rajhrad, Železniční Stanice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 514 v reálném čase. (Blučina, Náměstí) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 514 autobus
Ceny IDS JMK 514 (Blučina, Náměstí) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
514 (IDS JMK)
První zastávka 514 autobus cesty je Rajhrad, Železniční Stanice a poslední zastávka je Blučina, Náměstí. 514 (Blučina, Náměstí) je v provozu během pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
Další informace: 514 má 9 zastávek a celková doba cesty je zhruba 30 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 514 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 514 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 514 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 514 (Blučina, Náměstí) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 514 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 514, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 65 - Řečkovice, nádraží - ZŠ Herčíkova/ Jízdní řád
- 431 - Ivančice, Hrubšice - Ivančice, škola/ Jízdní řád
- 512 - Modřice, železniční stanice - Kupařovice/ Jízdní řád
- XR54 - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží - Hlavní nádraží
- 69 - Ukrajinská - Bosonohy/ Jízdní řád
- 245 - Lysice, pohostinství - Kunice/ Jízdní řád
- 904 - Hodonín, autobusové nádraží - Hodonín, hřbitov/ Jízdní řád
- 430 - Rapotice, železniční stanice - Ivančice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 252 - Boskovice, aut.st. - Boskovice, Sušilova ZŠ II/ Jízdní řád
- 313 - Lysice, škola točna - Kuřim, železniční stanice/ Jízdní řád
- 809 - Znojmo, nám.Komenského - Znojmo, Popice, u kostela/ Jízdní řád
- Š86 - Loosova - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 84 - Stará osada - Stará osada/ Jízdní řád
- 201 - Jedovnice, garáže ČAD - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 331 - Tišnov, železniční stanice - Deblín, zemědělské družstvo/ Jízdní řád
- 566 - Břeclav, Poštorná, Valtická, točna - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- Š85 - Tuřany, smyčka - Tuřany, smyčka/ Jízdní řád
- 442 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Hrotovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- XS91 - Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice
- 631 - Kobeřice, pohostinství - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád