Linka 106
Nádraží Braník - Kačerov
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 106 autobus (Aktualizováno)
106 autobus ה má 15 zastávek odjíždí z Kačerov a končí v Nádraží Braník.
Vyberte 106 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Nádraží Braník (15 zastávek)
Kačerov
U Labutě
Nemocnice Krč
Zálesí
Sulická
Novodvorská
Sídliště Novodvorská
Jílovská
Zatáčka
Psohlavců
Jitřní
Na Lysinách
V Mokřinách
Černý Kůň
Nádraží Braník
106 Často kladené dotazy
V kolik začne 106 autobus fungovat?
Služby na 106 autobus začínají v 00:17 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 106 autobus fungovat?
Služby na 106 autobus končí v 23:57 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 106 autobus?
Kdy přijde linka Nádraží Braník - Kačerov Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Nádraží Braník - Kačerov Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 106 autobus společnosti DPP na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 106 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 106 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 106. autobus zastávka.
106 autobus Jízdní řád
106 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 00:17 - 23:57
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:17 - 23:57 | 6 - 17 |
út | 00:17 - 23:57 | 6 - 17 |
st | 00:17 - 23:57 | 15 - 20 |
čt | 00:17 - 23:57 | 6 - 17 |
pá | 00:17 - 23:57 | 6 - 17 |
so | 00:17 - 23:57 | 15 - 20 |
ne | 00:17 - 23:57 | 15 - 20 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 106 (od Kačerov), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 106 v reálném čase. (Nádraží Braník) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 106 autobus
Ceny DPP 106 (Nádraží Braník) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
106 (DPP)
První zastávka 106 autobus cesty je Kačerov a poslední zastávka je Nádraží Braník. 106 (Nádraží Braník) je v provozu během každý den.
Další informace: 106 má 15 zastávek a celková doba cesty je zhruba 18 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 106 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 106 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 106 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 106 (Nádraží Braník) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 106 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 106, v Praha
106 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 130 - Zličín - Filmové ateliéry/ Jízdní řád
- X25 - Maniny - Strossmayerovo Náměstí/ Jízdní řád
- 100 - Zličín - Letiště / Terminál 1/ Jízdní řád
- 202 - Poliklinika Mazurská - Čakovice - Kbelský pivovar/ Jízdní řád
- 118 - Smíchovské nádraží - Depo Kačerov - Sídliště Spořilov/ Jízdní řád
- 176 - Karlovo náměstí - Stadion Strahov/ Jízdní řád
- 250 - Černý Most - Sídliště Rohožník/ Jízdní řád
- 139 - Želivského - Komořany - Sídliště Zbraslav/ Jízdní řád
- 251 - Sídliště Čimice - Šimůnkova/ Jízdní řád
- 177 - Chodov - Skalka - Poliklinika Mazurská/ Jízdní řád
- 363 - Praha,Opatov - Velké Popovice,Todice/ Jízdní řád
- 271 - Správa sociálního zabezpečení - Radlická/ Jízdní řád
- 120 - Na Knížecí - Pod Lochkovem / Nádraží Radotín/ Jízdní řád
- 262 - Sídliště Rohožník - Sídliště Horní Počernice/ Jízdní řád
- 247 - Nádraží Radotín - Zbraslav/ Jízdní řád
- 162 - Kobylisy - Dolní Chabry/ Jízdní řád
- 255 - Jenerálka - Dejvická/ Jízdní řád
- 260 - Bílá Hora - Na Okraji/ Jízdní řád
- 272 - Dolnokřeslická - Nádraží Uhříněves/ Jízdní řád
- 175 - Florenc - Háje/ Jízdní řád