Linka 145
Kobylisy - Sídliště Čimice
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 145 autobus (Aktualizováno)
145 autobus ה má 11 zastávek odjíždí z Sídliště Čimice a končí v Kobylisy.
Vyberte 145 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kobylisy (11 zastávek)
Sídliště Čimice
Čimice
Libeňská
Okořská
Přívorská
Za Čimickým Hájem
Vozovna Kobylisy
Mirovická
Sídliště Kobylisy
Kobylisy
Kobylisy
145 Často kladené dotazy
V kolik začne 145 autobus fungovat?
Služby na 145 autobus začínají v 05:03 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 145 autobus fungovat?
Služby na 145 autobus končí v 23:23 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 145 autobus?
Kdy přijde linka Kobylisy - Sídliště Čimice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kobylisy - Sídliště Čimice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 145 autobus společnosti DPP na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 145 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 145 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 145. autobus zastávka.
145 autobus Jízdní řád
145 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:03 - 23:23
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:03 - 23:23 | 6 - 15 |
út | 05:03 - 23:23 | 6 - 15 |
st | 05:03 - 23:23 | 30 - 40 |
čt | 05:03 - 23:23 | 6 - 15 |
pá | 05:03 - 23:23 | 6 - 15 |
so | 05:03 - 23:23 | 30 - 40 |
ne | 05:03 - 23:23 | 30 - 40 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 145 (od Sídliště Čimice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 145 v reálném čase. (Kobylisy) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 145 autobus
Ceny DPP 145 (Kobylisy) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
145 (DPP)
První zastávka 145 autobus cesty je Sídliště Čimice a poslední zastávka je Kobylisy. 145 (Kobylisy) je v provozu během každý den.
Další informace: 145 má 11 zastávek a celková doba cesty je zhruba 11 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 145 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 145 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 145 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 145 (Kobylisy) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 145 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 145, v Praha
145 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- X94 - Palmovka - Tusarova - Palmovka/ Jízdní řád
- 129 - Smíchovské nádraží - Baně/ Jízdní řád
- 215 - Kačerov - Sídliště Libuš/ Jízdní řád
- 312 - Praha, Bořislavka - Lichoceves/ Jízdní řád
- 118 - Smíchovské nádraží - Depo Kačerov - Sídliště Spořilov/ Jízdní řád
- 144 - Kobylisy - Poliklinika Mazurská/ Jízdní řád
- X27
- 199 - Želivského - Sídliště Malešice/ Jízdní řád
- 195 - Sídliště Letňany - Poliklinika Zahradní Město - Jesenická/ Jízdní řád
- 187 - Nádraží Holešovice - Pelc-Tyrolka - Nádraží Holešovice/ Jízdní řád
- 174 - Kukulova - Luka - Řeporyjské náměstí - Třebonice/ Jízdní řád
- 138 - Ústavy Akademie věd - Sídliště Spořilov - Skalka - Sídliště Skalka/ Jízdní řád
- 329 - Praha,Skalka / Praha,Sídliště Skalka - Škvorec,náměstí/ Jízdní řád
- 173 - Depo Hostivař - Kardausova/ Jízdní řád
- X25 - Maniny - Strossmayerovo Náměstí/ Jízdní řád
- 249 - Zličín - Nový Zličín/ Jízdní řád
- 262 - Sídliště Rohožník - Sídliště Horní Počernice/ Jízdní řád
- X92 - Pražského Povstání - Podolská Vodárna
- 126 - Koleje Jižní Město - Nádraží Uhříněves/ Jízdní řád
- 130 - Zličín - Filmové ateliéry/ Jízdní řád