Linka 121
Poliklinika Budějovická - Nádraží Braník
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 121 autobus (Aktualizováno)
121 autobus ה má 18 zastávek odjíždí z Poliklinika Budějovická a končí v Nádraží Braník.
Vyberte 121 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Nádraží Braník (18 zastávek)
Poliklinika Budějovická
Antala Staška
Ryšánka
Na Staré Cestě
Nádraží Krč
Višňová
Zálesí
Sulická
Novodvorská
Lhotka
V Zátiší
Filosofská
Klánova
Korandova
Na Lysinách
V Mokřinách
Černý Kůň
Nádraží Braník
121 Často kladené dotazy
V kolik začne 121 autobus fungovat?
Služby na 121 autobus začínají v 04:36 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 121 autobus fungovat?
Služby na 121 autobus končí v 23:56 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 121 autobus?
Kdy přijde linka Poliklinika Budějovická - Nádraží Braník Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Poliklinika Budějovická - Nádraží Braník Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 121 autobus společnosti DPP na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 121 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 121 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 121. autobus zastávka.
121 autobus Jízdní řád
121 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:36 - 23:56
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:36 - 23:56 | 12 - 30 |
út | 04:36 - 23:56 | 12 - 30 |
st | 04:56 - 23:56 | 30 |
čt | 04:36 - 23:56 | 12 - 30 |
pá | 04:36 - 23:56 | 12 - 30 |
so | 04:56 - 23:56 | 30 |
ne | 04:56 - 23:56 | 30 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 121 (od Poliklinika Budějovická), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 121 v reálném čase. (Nádraží Braník) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 121 autobus
Ceny DPP 121 (Nádraží Braník) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
121 (DPP)
První zastávka 121 autobus cesty je Poliklinika Budějovická a poslední zastávka je Nádraží Braník. 121 (Nádraží Braník) je v provozu během každý den.
Další informace: 121 má 18 zastávek a celková doba cesty je zhruba 21 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 121 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 121 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 121 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 121 (Nádraží Braník) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 121 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 121, v Praha
121 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 357 - Praha, Opatov - Nupaky, hotel/ Jízdní řád
- 147 - Dejvická - Výhledy/ Jízdní řád
- 301 - Praha, Luka - Chýnice/ Jízdní řád
- 144 - Kobylisy - Poliklinika Mazurská/ Jízdní řád
- 250 - Černý Most - Sídliště Rohožník/ Jízdní řád
- 352 - Praha, Luka - Jinočany, náměstí/ Jízdní řád
- X95 - Koh-I-Noor - Náměstí Bratří Synků
- 124 - Želivského - Zelený pruh/ Jízdní řád
- 329 - Praha,Skalka / Praha,Sídliště Skalka - Škvorec,náměstí/ Jízdní řád
- 183 - Vozovna Kobylisy - Háje/ Jízdní řád
- 909 - Suchdol - Sídliště Rohožník/ Jízdní řád
- 266 - Nové Butovice - Zadní Kopanina/ Jízdní řád
- 363 - Praha,Opatov - Velké Popovice,Todice/ Jízdní řád
- 912 - Hloubětínská - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 137 - Na Knížecí - U Waltrovky - Jinonice - Malá Ohrada/ Jízdní řád
- 107 - Dejvická - Suchdolské náměstí - Suchdol/ Jízdní řád
- 340 - Praha,Dejvická - Roztoky,Levý Hradec/ Jízdní řád
- 256 - Knovízská - Mokrá/ Jízdní řád
- 139 - Želivského - Komořany - Sídliště Zbraslav/ Jízdní řád
- 184 - Kukulova - Velká Ohrada/ Jízdní řád