Linka 13
Zahradní Město
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 13 tramvaj (Aktualizováno)
13 tramvaj ה má 26 stanic odjíždí z Čechovo Náměstí a končí v Zahradní Město.
Vyberte 13 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Zahradní Město (26 zastávek)
Čechovo Náměstí
Vršovické Náměstí
Ruská
Krymská
Jana Masaryka
Náměstí Míru
I. P. Pavlova
Muzeum
Italská
Vinohradská Tržnice
Jiřího Z Poděbrad
Radhošťská
Flora
Olšanské Hřbitovy
Želivského
Želivského
Vinohradské Hřbitovy
Krematorium Strašnice
Vozovna Strašnice
Strašnická
Na Hroudě
Staré Strašnice
Radošovická
Dubečská
Nádraží Zahradní Město
Zahradní Město
13 Často kladené dotazy
V kolik začne 13 tramvaj fungovat?
Služby na 13 tramvaj začínají v 22:56 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 13 tramvaj fungovat?
Služby na 13 tramvaj končí v 23:36 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 13 tramvaj?
Kdy přijde linka Zahradní Město Tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Zahradní Město Tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 13 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 13. tramvaj stanice.
13 tramvaj Jízdní řád
13 tramvaj linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 22:56 - 23:36
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 22:56 - 23:36 | 20 |
út | 22:56 - 23:36 | 20 |
st | 22:56 - 23:36 | 20 |
čt | 22:56 - 23:36 | 20 |
pá | 22:56 - 23:36 | 20 |
so | 22:56 - 23:36 | 20 |
ne | 22:56 - 23:36 | 20 |
Provozní upozornění pro DPP tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 13 (od Čechovo Náměstí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 13 v reálném čase. (Zahradní Město) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 13 tramvaj
Ceny DPP 13 (Zahradní Město) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
13 (DPP)
První zastávka 13 tramvaj cesty je Čechovo Náměstí a poslední zastávka je Zahradní Město. 13 (Zahradní Město) je v provozu během každý den.
Další informace: 13 má 26 stanic a celková doba cesty je zhruba 30 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 13 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 13 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 13 sledovač Tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 13 (Zahradní Město) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 13 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování DPP tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli tramvaj, včetně linky 13, v Praha
DPP linky v Praha
- 96 - Sídliště Petřiny - Spořilov/ Jízdní řád
- 12 - Výstaviště - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 93 - Sídliště Ďáblice - Vozovna Pankrác/ Jízdní řád
- 24 - Vozovna Kobylisy - Náměstí bratří Synků/ Jízdní řád
- 9 - Sídliště Řepy - Spojovací/ Jízdní řád
- 99 - Sídliště Řepy - Zahradní Město/ Jízdní řád
- 2 - Sídliště Petřiny - Nádraží Braník/ Jízdní řád
- 19 - Depo Hostivař - Pankrác/ Jízdní řád
- 22 - Bílá Hora - Vypich - Zahradní Město - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 20 - Dědina - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 14 - Palmovka - Spořilov/ Jízdní řád
- 23 - Královka - Zvonařka/ Jízdní řád
- 91 - Divoká Šárka - Staré Strašnice/ Jízdní řád
- 34 - Libeňský most - Vozovna Kobylisy/ Jízdní řád
- 17 - Vozovna Kobylisy - Březiněveská - Sídliště Modřany - Libuš/ Jízdní řád
- 25 - Bílá Hora - Lehovec/ Jízdní řád
- 90 - Olšanské hřbitovy - Lazarská / Palackého náměstí/ Jízdní řád
- 92 - Levského - Lehovec/ Jízdní řád
- 18 - Nádraží Podbaba - Vozovna Pankrác/ Jízdní řád